Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Casanova

Carderine & yohimbine ne kadar kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

Casanova    2

Carderine ve Yohimbine temin ettim, temin ettiğim yer günde ( 2 kapsül 15mgx15mg: 30mg carderine) & (10mgx10mg: 20mg 2 kapsül yohimbine) tavsiye etti bu oranlar bana ilk defa bu tarz ürün kullanacağım için çok geldi bana size danışmak istedim sizce bu oranlar iyi mi ?

Yoksa 1 er kapsülmü kullanıp bedenime etkisini gördükten sonramı arttırsam  birde etkisini görmeye ne zaman başlarım bu ürünlerin.

carderine.jpg yohımbine.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Casanova    2
gönderildi (düzenlendi)
Tarık34, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar, ilaçlar yerli inş doludur.

Saygılar...:)

yerli olması önemli değil check kodu sorgulattım orjinal. dolumu değilmi kullanmadan bilemeyiz :D sitesinde adresi yazıyor yerli olduğu teşhisini neye göre koydunuz  Salzburg,Austria 

tarihinde Casanova tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Carderine: İlk defa kullanıyorsan, 10 mg ile başla. İyi tolere edersen, dozu 20 mg çıkarabilirsin. 30 mg yüksek bir doz olarak kabul edilir ve önerilmez.

Yohimbine: 5 mg ile başla ve vücudun tepkisini gözlemle. 10 mg üzeri dozlar genellikle tavsiye edilmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    2
AS1L, 28 dakika önce yazdı:

Carderine: İlk defa kullanıyorsan, 10 mg ile başla. İyi tolere edersen, dozu 20 mg çıkarabilirsin. 30 mg yüksek bir doz olarak kabul edilir ve önerilmez.

Yohimbine: 5 mg ile başla ve vücudun tepkisini gözlemle. 10 mg üzeri dozlar genellikle tavsiye edilmez.

dediğiniz dozlara düşemiyorum malesefki tek kapsül carderine 15mg - tek kapsül yohimbine 10 mg içeriyor bende tek kapsül kullanmayı düşünmüştüm lakin aldığım yer 2 şer kapsül diyince çok geldi sizlere sormak istedim. Kullanımı nasıl olmalı peki aç karnına mı tok mu ? yada antreman öncesi mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
Casanova, 23 dakika önce yazdı:

dediğiniz dozlara düşemiyorum malesefki tek kapsül carderine 15mg - tek kapsül yohimbine 10 mg içeriyor bende tek kapsül kullanmayı düşünmüştüm lakin aldığım yer 2 şer kapsül diyince çok geldi sizlere sormak istedim. Kullanımı nasıl olmalı peki aç karnına mı tok mu ? yada antreman öncesi mi.

Carderine: Aç karnına veya yemekle birlikte, günün herhangi bir saatinde alabilirsin.

Yohimbine: Aç karnına alınması daha etkili, tercihen sabahları veya antrenmandan 30-45 dakika önce alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    2
AS1L, 14 dakika önce yazdı:

Carderine: Aç karnına veya yemekle birlikte, günün herhangi bir saatinde alabilirsin.

Yohimbine: Aç karnına alınması daha etkili, tercihen sabahları veya antrenmandan 30-45 dakika önce alabilirsin.

peki son birşey daha sormak istiyorum, ürünleri sitesinde check kodu sorgulattım orjinal çıkıyor sitesini buradan paylaşmam yasakmı bilmiyorum değilse paylaşabilirim. Asıl soru şu orjinal olduğunu varsaydığımız durumda aylık nasıl bir etki bekleriz bu ürünlerden, diyet ve antreman ve uykum düzenli. ne kadar bir kilo yağ kaybı beklemeliyiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
Casanova, 43 dakika önce yazdı:

peki son birşey daha sormak istiyorum, ürünleri sitesinde check kodu sorgulattım orjinal çıkıyor sitesini buradan paylaşmam yasakmı bilmiyorum değilse paylaşabilirim. Asıl soru şu orjinal olduğunu varsaydığımız durumda aylık nasıl bir etki bekleriz bu ürünlerden, diyet ve antreman ve uykum düzenli. ne kadar bir kilo yağ kaybı beklemeliyiz.

Cardarine ve Yohimbine doğru diyet ve antrenmanla kombine edildiğinde yağ kaybını destekler. Cardarine dayanıklılığı artırarak yağ yakımını hızlandırır ve ayda 1-3 kg yağ kaybı sağlar. Yohimbine ise aç karnına alındığında termojenik etkisiyle yağ yakımını artırır ve ayda 1-2 kg yağ kaybı beklenir. Düzenli bir diyet ve antrenman programıyla birlikte bu ürünlerin kullanımı ayda 2-5 kg arasında bir yağ kaybı sağlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redstar2    1

Ben de konuyla alakalı bir şey sormak istiyorum. Cardarine kullanmanın bir süre sınırı var mı ? Uzun süre kullanmak zararlı mı olur? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67
Casanova, 2 saat önce yazdı:

yerli olması önemli değil check kodu sorgulattım orjinal. dolumu değilmi kullanmadan bilemeyiz :D sitesinde adresi yazıyor yerli olduğu teşhisini neye göre koydunuz  Salzburg,Austria 

hiçbir sarmsın, peptitin, anaboliğin üzerinde made in turkey yazısını göremezsin zaten

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
redstar2, 47 dakika önce yazdı:

Ben de konuyla alakalı bir şey sormak istiyorum. Cardarine kullanmanın bir süre sınırı var mı ? Uzun süre kullanmak zararlı mı olur? 

Cardarine uzun süreli kullanımı önerilmez, çünkü bazı hayvan çalışmalarında kanser riski ve potansiyel yan etkiler görülmüş. Genellikle 8-12 haftalık döngülerde kullanılması tavsiye edilir.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    2
gönderildi (düzenlendi)
6arrows, 37 dakika önce yazdı:

hiçbir sarmsın, peptitin, anaboliğin üzerinde made in turkey yazısını göremezsin zaten

yerli olup olmadığını bilmiyorum açıkçası sitesine check-code kontrol için girdiğimde adresi avusturya olduğunu gördüm ve ürün orjinal çıktı içeriği boş mu dolu mu onu bilemeyiz tabiki, markayı kullanan varsa daha önce yorumunu yapar elbet :)  ultimate-labs yerli marka mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
Casanova, 10 dakika önce yazdı:

yerli olup olmadığını bilmiyorum açıkçası sitesine check-code kontrol için girdiğimde adresi avusturya olduğunu gördüm ve ürün orjinal çıktı içeriği boş mu dolu mu onu bilemeyiz tabiki, markayı kullanan varsa daha önce yorumunu yapar elbet :)  ultimate-labs yerli marka mı ?

Merhaba, forumun aratma kısmına yazarak bulabilirsiniz hakkındaki bilgileri. En kötü ihtimal içeriğinde danabol olması.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    2
gönderildi (düzenlendi)
Tarık34, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba, forumun aratma kısmına yazarak bulabilirsiniz hakkındaki bilgileri. En kötü ihtimal içeriğinde danabol olması.

çok fazla konu bulamadım 4-5 tane konu var bir kişi varsayımsal olarak yerliye benziyor demiş, bir kaç kullanıcıda iyi sonuç aldığını yoksa konu varda ben mi bulamadım ? yardımcı olurmusun. Tekrar söylüyorum yerli olması problem değil zaten güvenebilceğimiz diğer markalarda yerli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
Casanova, 5 dakika önce yazdı:

çok fazla konu bulamadım 4-5 tane konu var bir kişi varsayımsal olarak yerliye benziyor demiş, bir kaç kullanıcıda iyi sonuç aldığını yoksa konu varda ben mi bulamadım ? yardımcı olurmusun. Tekrar söylüyorum yerli olması problem değil zaten güvenebilceğimiz diğer markalarda yerli.

Merhaba, yerli olduğu kendi varsayımım çünkü bildiğim bir satıcı  bunun yanında swiss pharmayıda satıyor. ( swiss pharmanın adıda biliyorsanız gayet lekeli )

Yerli olmasının sorunu genelde içleri danabol dolu oluyor ve sarmslarin çalıştığını sanıyor kullanan.

Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.