Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mustfj

15 haftalık ikinci kürüme gireceğim bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

mustfj    3

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

15 haftalık ikinci kür planlamam:

• 350 mg Enanthat 
  • ilk 6-8 hafta dianabol günlük 30mg

Östrojenin durumuna göre aromataz inhibitörü , sizce 350 mg enanthat yeterli mi olabildikçe düşük dozajlarda ilerliyorum, bir sorumda ilerleyen haftalarda örn 10. haftadan sonra testosteronun dozajını artırmama gerek var mı yoksa hep stabil mi ilerlemeliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tony Montana    97

250’den başlayıp 500’e kadar çıkabilirisin. Dbol almana gerek yok bence ilacı kestiğin gibi aldığın kiloyu vereceksin boşa zarar, çok toksik ilaç

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

15 hafta boyunca haftalık 350 mg Testosteron Enanthate ve ilk 6-8 hafta boyunca günlük 30 mg Dianabol uygun bir dozajdır. Arimidex östrojen kaynaklı yan etkiler olduğunda kullanman yerinde olur. Testosteron dozajını 10. haftadan sonra artırmana genellikle gerek yok; sabit bir dozla devam etmek daha güvenli ve etkilidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustfj    3
Tony Montana, 37 dakika önce yazdı:

250’den başlayıp 500’e kadar çıkabilirisin. Dbol almana gerek yok bence ilacı kestiğin gibi aldığın kiloyu vereceksin boşa zarar, çok toksik ilaç

aslında çok toksik değildir yerine daha az su tutan kardeşi turinabol konulabilirdi ama dianabol biraz daha fazla aromatize oluyor östrojen biraz artabilir sınırları içinde kaldığı sürece bu hem glikojen depolarını arttırır hemde igf 1 arttıracaktır, oral yolla alınan ilaç koymamın asıl nedeni enanthatın geç etki gösterecek olması.

AS1L, 31 dakika önce yazdı:

15 hafta boyunca haftalık 350 mg Testosteron Enanthate ve ilk 6-8 hafta boyunca günlük 30 mg Dianabol uygun bir dozajdır. Arimidex östrojen kaynaklı yan etkiler olduğunda kullanman yerinde olur. Testosteron dozajını 10. haftadan sonra artırmana genellikle gerek yok; sabit bir dozla devam etmek daha güvenli ve etkilidir.

Evet katılıyorum teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
mustfj, 24 dakika önce yazdı:

aslında çok toksik değildir yerine daha az su tutan kardeşi turinabol konulabilirdi ama dianabol biraz daha fazla aromatize oluyor östrojen biraz artabilir sınırları içinde kaldığı sürece bu hem glikojen depolarını arttırır hemde igf 1 arttıracaktır, oral yolla alınan ilaç koymamın asıl nedeni enanthatın geç etki gösterecek olması.

Evet katılıyorum teşekkürler

Boş ver varsın geç etki göstersin, bizim ihtiyacımız olan inşa edilen et dokusu. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

dianabol yerine boldenon eklesen kürün sonunda aldığın verim çok daha fazla olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustfj    3
ahmet377, 3 saat önce yazdı:

dianabol yerine boldenon eklesen kürün sonunda aldığın verim çok daha fazla olur 

hocam boldenon testosterondan 1.5 kat daha güçlü ustelik testosterone göre 1/2 oranında daha az aromatize olan bir ilaç ben östrojenide bilerek bir çıtır kontrol altında kalması halinde artırmak istiyorum benim kürde değilken bile kan fazlalığı sorunum oluyor boldenon benim için uygun bir ilaç değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Genki
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15 haftalık kür detayları:
      Testo Ent. Boldenon Masteron Detaylar:
      Kürü uyguladım. İlaçları bıraktıktan sonra 2 hafta daha Testoya kademeli düşürerek devam ettim. Testislerde bir miktar küçülme var. İlaçları bırakalı 3-4 hafta oldu. Nasıl bir pct protokolü uygulamalıyım bana yardımcı olur musunuz? @metinav @Bay-T @rastlantisal @Diver @AS1L
      Tüm cevaplar için Teşekkürler.

• Yazan: Anapolon
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      20 haftalık 2. bulk kürümü yapma kararı aldım.
      Kişisel özellikler:
      21 yaş 86 kg 1.75 boy Kür planlamam:
      test ent 0-12 750  /12-20 1000 bolde  0-12 750 / 12-20 1000 deca 500 12 hafta  anapolon 50 mg 6 hafta  proviron günde tek tablet  Sorum şu deca yerine npp koysam daha mı verimli olur kür veya tren entt mi eklesek onun yerine 2 haftada 1 temoksifenle jinonun önüne geçebilir miyim vücudum  östrojenik değil... Dün idmanda çekilmiştim bu güncel formum şuan sadece haftada 1 ml test prop alıyorum kür başlangıcımda eylül 1 olacak...

• Yazan: Ascent
      Selamlar hocalarım,
      2.kürüme giriş yapacağım uzun bir aradan sonra önceki kürümde testo e 500 boldenon 400mg kullanmıştım 12 haftalık maddi sıkıntılardan dolayı kürü 12.haftada bıraktım boldenonun tam peek olacağı zaman çok bir verim alamadım açıkçası. direkt 500mg lar ile başlamak gibi bir çok hatamı farkettim 2.kürümde düşündüklerim.
      Kişisel özelliklerim:
      boy 76 kilo 62 yaş 20 Kür detaylarım:
      testo e ilk 2 hafta 250mg şeklinde sonrasında 500mg  deca 200 decada oynamayı düşünmüyorum bolde 200 ilk 2 hafta 200 sonrasında 400  Mct grupları:
      b12 omega multivitamin d vitamini c vitamini liver+yeşillik proviron(olası durumda) prolaktin aşırtması durumunda kür içinde arimidex almayı düşünüyorum kickstart düşünmüyorum 12 saatlik işte çalışıyorum yemek ve beslenmemi yapıp sporuma gideceğim ve bu kürümde 76 77 leri görene kadar kürü bırakmamayı düşünüyorum 16.hafta 20 hafta arası tutmayı düşünüyorum deca bu uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarır mı yada decayı 10.haftadan sonra kesip testo bolde ile devam mı etmeliyim her türlü öneriye eleştiriye açığım iyi forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.