Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ascent

2. kürüme gireceğim testosteron+boldenon+deca! bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Ascent    8

Selamlar hocalarım,

2.kürüme giriş yapacağım uzun bir aradan sonra önceki kürümde testo e 500 boldenon 400mg kullanmıştım 12 haftalık maddi sıkıntılardan dolayı kürü 12.haftada bıraktım boldenonun tam peek olacağı zaman çok bir verim alamadım açıkçası. direkt 500mg lar ile başlamak gibi bir çok hatamı farkettim 2.kürümde düşündüklerim.

Kişisel özelliklerim:

• boy 76
  • kilo 62
  • yaş 20

Kür detaylarım:

• testo e ilk 2 hafta 250mg şeklinde sonrasında 500mg 
  • deca 200 decada oynamayı düşünmüyorum
  • bolde 200 ilk 2 hafta 200 sonrasında 400 

Mct grupları:

• b12
  • omega
  • multivitamin
  • d vitamini
  • c vitamini
  • liver+yeşillik
  • proviron(olası durumda)
  • prolaktin aşırtması durumunda kür içinde arimidex almayı düşünüyorum

kickstart düşünmüyorum 12 saatlik işte çalışıyorum yemek ve beslenmemi yapıp sporuma gideceğim ve bu kürümde 76 77 leri görene kadar kürü bırakmamayı düşünüyorum 16.hafta 20 hafta arası tutmayı düşünüyorum deca bu uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarır mı yada decayı 10.haftadan sonra kesip testo bolde ile devam mı etmeliyim her türlü öneriye eleştiriye açığım iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tony Montana    97

Selam, deca deneyimim olmadı ama gördüğüm kadarıyla npp decadan daha iyi bi seçenek, kısa ester ve daha çabuk peak yapıyor. Bu kür planında genelde ilk 8 hafta npp ve kürün kalan tamamında testo ve bolde kullanılıyor. Kürden sonra da sadece testo ile gidip doz düşürürsen pct için hazır bi vücudun olur. Prolaktin için arimidex değil dostinex kullanıyoruz. Duruma göre doz ayarlamadı yaparsın. Arimidex de östrojen için. Beslenmeni çok iyi tutup sağlam idman atarsan ve tabii ki ilaçların sağlamsa güzel etki alırsın kürden. Dozajlar dediğin gibi olabilir bence de. Bol şanslar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

şu an aynı kürdeyim 500testo 500bolde 250deca. güç anlamında sıkıntı yaşamadığım için kiclstart koymadım. yağ oranın çok düşükse ekleyebilirsin bence. belki ilk 10-12 hafta testo deca dbol yapıp , sonra uzun bir testo bolde de yapabilirsin 16-20 hafta gibi. deca prolaktini biraz yükseltiyor 2 haftada bir dostinex alıyorum ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
Tony Montana, 2 dakika önce yazdı:

Selam, deca deneyimim olmadı ama gördüğüm kadarıyla npp decadan daha iyi bi seçenek, kısa ester ve daha çabuk peak yapıyor. Bu kür planında genelde ilk 8 hafta npp ve kürün kalan tamamında testo ve bolde kullanılıyor. Kürden sonra da sadece testo ile gidip doz düşürürsen pct için hazır bi vücudun olur. Prolaktin için arimidex değil dostinex kullanıyoruz. Duruma göre doz ayarlamadı yaparsın. Arimidex de östrojen için. Beslenmeni çok iyi tutup sağlam idman atarsan ve tabii ki ilaçların sağlamsa güzel etki alırsın kürden. Dozajlar dediğin gibi olabilir bence de. Bol şanslar 

çok sağolun yağ oranım gerçekten olması alt seviyelerde  deca yerine npp deneyeyim ozaman 250 mg 8 hafta kullanıp geri kalan zamanda testo bolde ile 20 hafta devam etmeyi düşünüyorum kür bitimi düşük doz testo ile 1 ay gibi bir süre pct yapmaya karar veriyorum ozaman hedefim 15-17 kilo alımlarına çıkmak başka bir öneriniz varmıdır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Deca genellikle uzun esterli bir steroid olduğu için vücutta uzun süre kalır ve etkilerini tam olarak gösterebilmesi için 10-12 hafta gibi bir süre gerektirir. Ancak, çok uzun süreli kullanımlarda (16-20 hafta gibi) prolaktin seviyelerinde artışa ve dolayısıyla libido sorunlarına ya da "deca dick" denilen duruma yol açabilir. Bu nedenle, 16-20 hafta gibi uzun bir sürede Deca kullanımı biraz riskli. Alternatif olarak, Deca’yı 10. haftadan sonra kesip testosteron ve boldenon ile devam etmek, prolaktin ve diğer potansiyel yan etkileri minimuma indirir.

Deca kullanırken prolaktin artışı olabilir, bu nedenle prolaktin baskılayıcı olarak dostinex gibi bir ilaç da düşünmen iyi olabilir. Ayrıca, Arimidex, östrojen kontrolü için gerekli olabilir. Proviron ise SHBG’yi baskılayarak daha fazla serbest testosteron sağlar, bu da performansını artırabilir.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
Ascent, Şimdi yazdı:

çok sağolun yağ oranım gerçekten olması alt seviyelerde  deca yerine npp deneyeyim ozaman 250 mg 8 hafta kullanıp geri kalan zamanda testo bolde ile 20 hafta devam etmeyi düşünüyorum kür bitimi düşük doz testo ile 1 ay gibi bir süre pct yapmaya karar veriyorum ozaman hedefim 15-17 kilo alımlarına çıkmak başka bir öneriniz varmıdır 

Bu planla gidersen süper olur, beslenmene bağlı daha fazla da kilo alabilirsin az da bunu şimdi kestirmeyiz ama tavsiyem şu olur, her hafta aç karnına kilo kontrolü yap ve makrolarını ona göre arttır. İştahın tıkansa bile zorla kendini mutlaka. Ve en önemlisi çok sağlam idman 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
AS1L, 30 dakika önce yazdı:

Deca genellikle uzun esterli bir steroid olduğu için vücutta uzun süre kalır ve etkilerini tam olarak gösterebilmesi için 10-12 hafta gibi bir süre gerektirir. Ancak, çok uzun süreli kullanımlarda (16-20 hafta gibi) prolaktin seviyelerinde artışa ve dolayısıyla libido sorunlarına ya da "deca dick" denilen duruma yol açabilir. Bu nedenle, 16-20 hafta gibi uzun bir sürede Deca kullanımı biraz riskli. Alternatif olarak, Deca’yı 10. haftadan sonra kesip testosteron ve boldenon ile devam etmek, prolaktin ve diğer potansiyel yan etkileri minimuma indirir.

Deca kullanırken prolaktin artışı olabilir, bu nedenle prolaktin baskılayıcı olarak dostinex gibi bir ilaç da düşünmen iyi olabilir. Ayrıca, Arimidex, östrojen kontrolü için gerekli olabilir. Proviron ise SHBG’yi baskılayarak daha fazla serbest testosteron sağlar, bu da performansını artırabilir.

deca yerine 8 yada 10 hafta npp 10.hafta sonrasında testo bolde 20.haftaya kadar devam etmeyi düşünüyorum sizce mantıklımı önceki boldenon küründe rastlantisal hocamızda olduğu gibi boldenon e2 sıfırlandı ve verim alamadım npp sayesinde bu e2 sıkıntısından kurtulumuş olurum sanırım.

Tony Montana, 28 dakika önce yazdı:

Bu planla gidersen süper olur, beslenmene bağlı daha fazla da kilo alabilirsin az da bunu şimdi kestirmeyiz ama tavsiyem şu olur, her hafta aç karnına kilo kontrolü yap ve makrolarını ona göre arttır. İştahın tıkansa bile zorla kendini mutlaka. Ve en önemlisi çok sağlam idman 😅

kesinlikle iştah sıkıntım vardı 500 pirinçden sonra bıkkınlık geliyordu duruma göre 4.hafta sonrasında mk677 ekleyebilirim iştah açımı için bu 62 kilo ile başladığım küre 80 lerde bitirme gibi bir hedefim var zor görünüyor ama yapılabilir

6arrows, 34 dakika önce yazdı:

şu an aynı kürdeyim 500testo 500bolde 250deca. güç anlamında sıkıntı yaşamadığım için kiclstart koymadım. yağ oranın çok düşükse ekleyebilirsin bence. belki ilk 10-12 hafta testo deca dbol yapıp , sonra uzun bir testo bolde de yapabilirsin 16-20 hafta gibi. deca prolaktini biraz yükseltiyor 2 haftada bir dostinex alıyorum ben

kilo alım durumunuz nedir güç artışı ve psikolojik bir etki varmı şuanlık kalori miktarınız öğrenebilirmiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
Ascent, 16 dakika önce yazdı:

deca yerine 8 yada 10 hafta npp 10.hafta sonrasında testo bolde 20.haftaya kadar devam etmeyi düşünüyorum sizce mantıklımı önceki boldenon küründe rastlantisal hocamızda olduğu gibi boldenon e2 sıfırlandı ve verim alamadım npp sayesinde bu e2 sıkıntısından kurtulumuş olurum sanırım.

NPP'yi Deca yerine kullanmak, östrojen seviyeni daha iyi kontrol etmeni sağlar ve kür sonrası toparlanmayı hızlandırır. 10. haftadan sonra NPP'yi kesip sadece testosteron ve boldenon ile devam etmek mantıklı bir plan. Düzenli kan testleriyle hormon seviyelerini kontrol etmek önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

kilo almak gerçekten zor bişey özelliklede zayfısan,genelde zayıf insanların iştahıda olmuyor çünkü, bende şuan deca testo bolde kürünün 7. haftasında falanım kilo 75-76 civarları 67 falan başlamıştım zorlayabilirsem 90a kadar zorlayacağım kusana kadar yemeden olmuyor malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
ahmet377, 3 saat önce yazdı:

kilo almak gerçekten zor bişey özelliklede zayfısan,genelde zayıf insanların iştahıda olmuyor çünkü, bende şuan deca testo bolde kürünün 7. haftasında falanım kilo 75-76 civarları 67 falan başlamıştım zorlayabilirsem 90a kadar zorlayacağım kusana kadar yemeden olmuyor malesef 

500 pirinç 300 tavuk 150 kıyma 100 yulaf 50 pirinc unu düşünüyorum 62 kilo birisi için bu makrolar kür içinde gayet 70 72 yi gördürür gibi şekeri bi 10 15 gram arttırıp cicibebe içiceğim sanırım yoksa kilo alamıyorum iştah berbat bir gün çok açım bir gün açlık hissi hiç yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34
Ascent, 3 dakika önce yazdı:

500 pirinç 300 tavuk 150 kıyma 100 yulaf 50 pirinc unu düşünüyorum 62 kilo birisi için bu makrolar kür içinde gayet 70 72 yi gördürür gibi şekeri bi 10 15 gram arttırıp cicibebe içiceğim sanırım yoksa kilo alamıyorum iştah berbat bir gün çok açım bir gün açlık hissi hiç yok 

son öğününü yedikten sonra yarım saat falan mideni dinlendirip cicibebe veya pirinç unu da olur shake yap cicibebenin hespini dök 200 gram geliyor yaklaşık,  ama su ile yap suyuda biraz ısıt süt ile çok ağır oluyor, kıvamı yıllarca zorlandığım zamanlar bu şekilde kilo aldım ben 90a kadar çıktığım zamanlar olmuştu zaten kürde olduğun için cicibebe bile içsen natural biri kadar yağlanmazsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Anapolon
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      20 haftalık 2. bulk kürümü yapma kararı aldım.
      Kişisel özellikler:
      21 yaş 86 kg 1.75 boy Kür planlamam:
      test ent 0-12 750  /12-20 1000 bolde  0-12 750 / 12-20 1000 deca 500 12 hafta  anapolon 50 mg 6 hafta  proviron günde tek tablet  Sorum şu deca yerine npp koysam daha mı verimli olur kür veya tren entt mi eklesek onun yerine 2 haftada 1 temoksifenle jinonun önüne geçebilir miyim vücudum  östrojenik değil... Dün idmanda çekilmiştim bu güncel formum şuan sadece haftada 1 ml test prop alıyorum kür başlangıcımda eylül 1 olacak...

• Yazan: mustfj
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15 haftalık ikinci kür planlamam:
      350 mg Enanthat  ilk 6-8 hafta dianabol günlük 30mg Östrojenin durumuna göre aromataz inhibitörü , sizce 350 mg enanthat yeterli mi olabildikçe düşük dozajlarda ilerliyorum, bir sorumda ilerleyen haftalarda örn 10. haftadan sonra testosteronun dozajını artırmama gerek var mı yoksa hep stabil mi ilerlemeliyim?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.