Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

Iran'dan ne getirebilirim ?

Önerilen İletiler

Selam dostlarım nasipse İran'a gidicem gelirken vücut geliştirme için ürünler getirmek istiyorum.

Ağır ve  pahalı ilaçlar almayacağım (Testo-anapolon-Growht vs.) 

-- Daha çok eczane anavar yohimbine pre workout düşünüyorum kaç kutu getirebilirim dönüşte uçak yada otobüs ile dönücem belli değil

1-valizle geçerken sorunla karşılaşmamak için kaç kutu getirmeliyim ? 

2- Taktik var mı ? Mesela sarm getiren arkadaşa meyve suyu şişesine doldur denmişti :)

3- İran'dan ne getireyim sizce vücut geliştirme için  ? İlk defa İran'a gideceğim.

4-Türkiye'den daha kaliteli ve ucuz sarma peptid bulabilir miyim acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    426

İran'dan vücut geliştirme için birkaç kutu Anavar, Yohimbine ve pre-workout gibi ürünler getirebilirsin. Ancak, gümrükte sorun yaşamamak için 2-3 kutudan fazla getirmemeye dikkat et. Ürünleri valizine koyarken ambalajlarını çıkarıp, daha sıradan görünecek şekilde saklayabilirsin. İran'da bu ürünler Türkiye'den daha ucuz olabilir, fakat kalitelerine dikkat etmelisin.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47

gittin mi hocam? hangi bölgesine gittin? neler getirebildin? aydınlatır mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
Ritalin, 6 dakika önce yazdı:

gittin mi hocam? hangi bölgesine gittin? neler getirebildin? aydınlatır mısın?

benim arkadaş geçen ay iran tebriz den 1oxandrolon 1anapolon getirdi fiyatları çok ucuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
metropol, 9 dakika önce yazdı:

benim arkadaş geçen ay iran tebriz den 1oxandrolon 1anapolon getirdi fiyatları çok ucuz 

oxa ve testo getirmeyi düşünüyorum bende fiyatları nasıl acaba , değer mi ucaga binip taa oraya gitmeye 😂 bir de kaç kutu testı sokabilirim ki? iranda testo oxa anapolon dışında başka ürün yok sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22
Ritalin, 14 dakika önce yazdı:

oxa ve testo getirmeyi düşünüyorum bende fiyatları nasıl acaba , değer mi ucaga binip taa oraya gitmeye 😂 bir de kaç kutu testı sokabilirim ki? iranda testo oxa anapolon dışında başka ürün yok sanırım

Fiyatları kutu başına max 50 tl şaka değil😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
SAMOtrophin, Bir saat önce yazdı:

bu ciddi mi aga ? ciddiysw ben yarın gidiyorum. 3 kutu testo 2 kutu anapolon 2 kutu oxa alır gelirim. bide deca varmış 20 mi 25 mg mi ne onu da alırım😂 tebrizde bu ürünlerin hepsini herhangi bir eczanede bulabilirim değil mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
Ritalin, 28 dakika önce yazdı:

bu ciddi mi aga ? ciddiysw ben yarın gidiyorum. 3 kutu testo 2 kutu anapolon 2 kutu oxa alır gelirim. bide deca varmış 20 mi 25 mg mi ne onu da alırım😂 tebrizde bu ürünlerin hepsini herhangi bir eczanede bulabilirim değil mi 

Decasını kullandım baya iyi fakat elimde kalan 1 kutunun son kullanma tarihi sene sonu bitiyor ondan alırken dikkat etmek lazım biraz bazıları tarihi eser gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
SAMOtrophin, 2 saat önce yazdı:

benim güldüğüm iran testo sahte mi konusu iran testonun sahtesini yapmak kendisinden daha pahalı zaten getirtenler toptan getiriyor 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
metropol, 23 dakika önce yazdı:

benim güldüğüm iran testo sahte mi konusu iran testonun sahtesini yapmak kendisinden daha pahalı zaten getirtenler toptan getiriyor 

hahahahwjdnkw adamlar flakon falan basıyor internet sitelerinde 750 700 tl civarına satıyor onlar sahte değil o zaman

ardas, Bir saat önce yazdı:

Decasını kullandım baya iyi fakat elimde kalan 1 kutunun son kullanma tarihi sene sonu bitiyor ondan alırken dikkat etmek lazım biraz bazıları tarihi eser gibi.

hocam gönder bana , ben 3 yıl tarihi geçmiş ilaç kullanmış insanım bana koymaz

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67
Ritalin, 3 saat önce yazdı:

25 mg var bir ampülde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
bunuyazanTosun, 15 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ne kadar getirebilirim tebrizden ? Gelirken 

ne zaman gidiyorsun hocam belki denk geliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol, 19 saat önce yazdı:

İran yohimbine için de aynı şey geçerli midir sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin, 30.08.2024 - 11:26 yazdı:

ne zaman gidiyorsun hocam belki denk geliriz

12-26 Eylül gibi tebrizde olucam hocam nasipse değişiklik olmazsa siz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
bunuyazanTosun, 12 dakika önce yazdı:

12-26 Eylül gibi tebrizde olucam hocam nasipse değişiklik olmazsa siz ?

reçetesiz vermiyorlarmış haberin olsun

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol, 01.09.2024 - 23:50 yazdı:

reçetesiz vermiyorlarmış haberin olsun

Neyi vermiyorlarmiş hocam ? Az kaldı gitmeme yohimbine ve anavar alamam mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.