Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Draqul Org

Steroid kürü sonrası ne kadar kas kaybı olur?

Önerilen İletiler

Draqul Org    40

Selamlar nasılsınız?

çokça videolar ve fotoğraflar inceledim bir kaç hafta içinde ama herkes farklı bir şey diyor ve en iyisi tecrübesi olanlara sormak dedim ve buraya sorma kararı aldım.

Örnek testo rimabolon veya boldenon küründen sonra ne kadar kayıp olur? Hepsi mi? Yarısı mı yoksa daha fazla mı?

veya daha doğrusu tek kür ile azda olsa kütle koyulur mu ve ondan sonra doğal gelişim aktif olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mustafaskh    49
gönderildi (düzenlendi)

Boldenon kürü yapmıştım 400mg 500 Testo 12 kilo aldım 6kg kaybettim 6 kilosunu tuttum yani genel olarak kısa bir matematik yaparsak. 10/6 su 10/1yağ 10/3 kas kazanıyorsun. Bırakınca da 3/1 3/2 arası gidiyor ona göre. Bu arada 16 hafta yaptım ve ilacı hiç bırakmak istemiyordum değişik bir psikoloji sokmuştu beni.

tarihinde mustafaskh tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    24
Draqul Org, 32 dakika önce yazdı:

Selamlar nasılsınız?

çokça videolar ve fotoğraflar inceledim bir kaç hafta içinde ama herkes farklı bir şey diyor ve en iyisi tecrübesi olanlara sormak dedim ve buraya sorma kararı aldım.

Örnek testo rimabolon veya boldenon küründen sonra ne kadar kayıp olur? Hepsi mi? Yarısı mı yoksa daha fazla mı?

veya daha doğrusu tek kür ile azda olsa kütle koyulur mu ve ondan sonra doğal gelişim aktif olur mu?

Öncelikle dostum şunu belirtmek isterim kişiye göre bu degişiyor ancak değişimlerin sebeblerinin içinde genetik birinci planda olsada beslenme antrenman uyku herşey etkiliyor. İlk kürümden biraz bahsetmek isterim. Testo deca danabol 10 hafta yapmıştım. O kadar zayıftım ki 10 hafta içinde 25 kilo gibi bişi aldım. 65’li kilolardan 90-95 leri gördüm. Yıllardır spor yapıyordum naturel olarak, ilaçlar inanılmaz derecede patlattı beni. 2014 yıllarında gamma markası kullanmıştım orijinaldi ve sorgulamasını yapmıştım. Omuzlarım sırtım gögsüm inanılmaz derecede patladı o zayıf cılız çocuk gitti yerine rambo geldi. Kürden çıkınca 80’li kilolara düştüm ama fizigim yinede ateş ediyordu çok iyi bir verim almıştım. Bütün arkadaşlarım tamamen ilacın kalitesine bağlıyordu ama ben 7 gün antrenman her antrenmanımı en az çift bölge ve her ögün tıka basa proteinle geçiriyordum. 3 ay kadar ufak doz pct yaptım. Pct bittikten 2 ay sonra 82 kilolardaydım ve fiziğim çok hoşuma gidiyordu ne kadar yag kas aldım bilmiyorum ama aynadaki görüntü beni çok mutlu ediyordu. Senin sorunun cevabı kesinlikle senin genetiğine kullandığın ilacın etkisine ve yeme içmene kalmış bişi hiç bir şeyin garantisi yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
burak23822, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle dostum şunu belirtmek isterim kişiye göre bu degişiyor ancak değişimlerin sebeblerinin içinde genetik birinci planda olsada beslenme antrenman uyku herşey etkiliyor. İlk kürümden biraz bahsetmek isterim. Testo deca danabol 10 hafta yapmıştım. O kadar zayıftım ki 10 hafta içinde 25 kilo gibi bişi aldım. 65’li kilolardan 90-95 leri gördüm. Yıllardır spor yapıyordum naturel olarak, ilaçlar inanılmaz derecede patlattı beni. 2014 yıllarında gamma markası kullanmıştım orijinaldi ve sorgulamasını yapmıştım. Omuzlarım sırtım gögsüm inanılmaz derecede patladı o zayıf cılız çocuk gitti yerine rambo geldi. Kürden çıkınca 80’li kilolara düştüm ama fizigim yinede ateş ediyordu çok iyi bir verim almıştım. Bütün arkadaşlarım tamamen ilacın kalitesine bağlıyordu ama ben 7 gün antrenman her antrenmanımı en az çift bölge ve her ögün tıka basa proteinle geçiriyordum. 3 ay kadar ufak doz pct yaptım. Pct bittikten 2 ay sonra 82 kilolardaydım ve fiziğim çok hoşuma gidiyordu ne kadar yag kas aldım bilmiyorum ama aynadaki görüntü beni çok mutlu ediyordu. Senin sorunun cevabı kesinlikle senin genetiğine kullandığın ilacın etkisine ve yeme içmene kalmış bişi hiç bir şeyin garantisi yok. 

Çok teşekkür ederim aradığım cevap buydu. Kendimde şuan sarm küründeyim 13 kilo aldım 2.5 ayda ama biticek bi kaç güne ve ne kadar ilerlememi kaybedicem merak ediyorum ve ondan sonra tek kür güzel bir şey kullanmak istiyordum ve bu cevabı istiyordum. Teşekkürler.

mustafaskh, 3 saat önce yazdı:

Boldenon kürü yapmıştım 400mg 500 Testo 12 kilo aldım 6kg kaybettim 6 kilosunu tuttum yani genel olarak kısa bir matematik yaparsak. 10/6 su 10/1yağ 10/3 kas kazanıyorsun. Bırakınca da 3/1 3/2 arası gidiyor ona göre. Bu arada 16 hafta yaptım ve ilacı hiç bırakmak istemiyordum değişik bir psikoloji sokmuştu beni.

Teşekkür ederim dostum 🙏🏻 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    35

ben her kürü bıraktığımda genelde 2-3 kg veriyorum,biraz sulanıyorum, biraz güç kaybı oluyor ve adeledeki sertlik ve damar nerdeyse tamamen gidiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954

Bak bakalım ne kadar kayıp olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431

Steroid kürü sonrası kas kaybı yaşanır, ancak ne kadar kaybedeceğin, PCT, antrenman ve beslenmeye bağlı. İyi bir PCT ile kasların çoğu korunabilir, ama tamamen kaybetmeme garantisi yok. Tek kürle kalıcı kas kütlesi elde etmek zor; kazandığın kasları korumak için kür sonrası da disiplinli çalışmak gerekir. Doğal gelişim, kür sonrası doğal testosteron seviyeni toparlanmasına bağlı olarak devam edebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    24
gönderildi (düzenlendi)
Tegoo, 09/08/2024 - 07:21 yazdı:

Hocam 3 ay pct de ne kullandınız ?

Ben ilk kürümde maalesef deca dick olmuştum bunun tedavisini o zamanlar kimse bilmiyordu gerçi halada bilen yokta. İlk ignemi vurdum bi kaç saat sonra tüm sistem komple kapandı. Kür bitti 3 hafta sonra 5000 pregnyli vurdum 3 gün ara ile toplamda 5 kutu. Sonra orallara başladım günlük 100 mg klomen 80 mg tamoksifen. Bunu zamanla düşürdüm en son hafta 25 mg klomen 10 mg tamoksifen kullanmıştım. Tabi bu pct ilaçlarına verdiğim paranın 10 katını vitaminlere destekleyicilere karışımlara verdim. Deca dick Allah düşmanıma vermesin.

tarihinde burak23822 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.