Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sabenmusti

Ampul içinden enjektöre ilacı nasıl çekebilirim?

Önerilen İletiler

Sabenmusti    1

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce hep flakon kullanmıştım bu sefer farklı bi markadan ampül ilaç aldım. Dün enjeksiyonu yaptım fakat 1ml ampulün enjektöre 0.8ml kadarı geldi gerisini çekemedim üstünü de kalan flakon ilaçtan çektim. Kahverengi uçlu iğneyi kullanıyorum nasıl çekebilirim ilacın tamamını?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

İlacı kırmadan parmağınla biraz vur üstte kalan ilaç aşağı aksın internette ayrı uçlar satılıyor yeşil yada siyah al çektikten sonra değiştirirsin.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    27

İlacı çekerken yeşil uçlu iğne kullan. Ampulu 60 derece eğik tut ve iğnenin delik olan kımını ampule yasla ve çek. genellikle tam 1 ml olarak çıkmıyor. kücük oranda fireler verilebiliyor. 0.1 ml kadar. Bu da gayet doğal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
negfeedback, Bir saat önce yazdı:

İlacı çekerken yeşil uçlu iğne kullan. Ampulu 60 derece eğik tut ve iğnenin delik olan kımını ampule yasla ve çek. genellikle tam 1 ml olarak çıkmıyor. kücük oranda fireler verilebiliyor. 0.1 ml kadar. Bu da gayet doğal.

Hocam her ampulden 0.1ml eksik çıksa sıkıntı olmaz mı flakon daha mantıklı o zaman

mustafaskh, 2 saat önce yazdı:

Yeşil uç tak öyle çek 

Eczaneden alabilir miyim bu uçları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    27
Sabenmusti, 30 dakika önce yazdı:

Eczaneden alabilir miyim bu uçları

Evet normal enjektör isteseniz zaten yeşil uçlu verirler.

Sabenmusti, 33 dakika önce yazdı:

Hocam her ampulden 0.1ml eksik çıksa sıkıntı olmaz mı flakon daha mantıklı o zaman

aslında flakondada aynısı olacak en son kalan 1 ml olmayacak onun için ampülün hepsini çek vur o kadar ince hesap yapma. iğnenin içinde kalan enjektörün ucunda kalan ilaçlar onlar onları zateen kasa zerk edemiyosun yine kalıyor çok küçük miktarda iğnenin içinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.