Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreblt45

Kür içi roaccutane aknetrent kullanımı sürece zarar verir mi?

Önerilen İletiler

Emreblt45    2

Arkadaşlar merhaba kür içinde Roaccutane aknetrent vb ilaç kullanan oldu mu aranızda kullanılabilir mi bilgisi deneyimi olan paylaşabilir mi doktor yazdı alt ast temiz ama sırtım sürekli sivilceleniyor sivilce ilacı kullanıp yok ediyorum ama durduramıyorum son çare bu ilaçları reçete etti...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinso    52
Emreblt45, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba kür içinde Roaccutane aknetrent vb ilaç kullanan oldu mu aranızda kullanılabilir mi bilgisi deneyimi olan paylaşabilir mi doktor yazdı alt ast temiz ama sırtım sürekli sivilceleniyor sivilce ilacı kullanıp yok ediyorum ama durduramıyorum son çare bu ilaçları reçete etti...

Benim kız arkadaşım kullandı  bundan daha lanet bir ilaç yok yağ hücrelerini bile kurutuyo deriyi cildi saç derisi nerede varsa kullanmamani tavsiye ederim evet temizliyor ama her yeri kurutuyo kür içinde kötü bir yan etkileri yok istahini kesebilir biraz bulk yapıyorsan ben kükürt sabunu ile kese atıp her gün günde iki kere düş alarak geçirdim ve ekstra LA ROCHE POSAY EFFECLAR YAĞLI CİLTLER İÇİN çok etkili oldu o ilacı kullanmadan önce dediklerimi bi denemnde fayda var bir şey kaybetmezsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26
Emreblt45, 2 saat önce yazdı:

Genellikle kür sonu yapılır bazı nadir durumlarda kür içi de çok ufak dozlarda yapılmakta bunu doktoruna danışman gerek karaciğerin için tehlikeli bir durum önerim kür sonrası olması daha tecrübeli bilgili arkadaşlar da yanlışım varsa düzeltebilir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
Shinso, 7 saat önce yazdı:

Benim kız arkadaşım kullandı  bundan daha lanet bir ilaç yok yağ hücrelerini bile kurutuyo deriyi cildi saç derisi nerede varsa kullanmamani tavsiye ederim evet temizliyor ama her yeri kurutuyo kür içinde kötü bir yan etkileri yok istahini kesebilir biraz bulk yapıyorsan ben kükürt sabunu ile kese atıp her gün günde iki kere düş alarak geçirdim ve ekstra LA ROCHE POSAY EFFECLAR YAĞLI CİLTLER İÇİN çok etkili oldu o ilacı kullanmadan önce dediklerimi bi denemnde fayda var bir şey kaybetmezsin 

Yani sırtım yağlı da değil ama vucut geli gibi üretiyor o kadar çok leke varki tekrar o ağır sivilce çıktığı döneme girmek istemiyorum lekelere de lazer yaptırıcam üretmemesi için doktor yazdı kullansam kı diye düşündüm sormak istedim

Bovearch, 7 saat önce yazdı:

Genellikle kür sonu yapılır bazı nadir durumlarda kür içi de çok ufak dozlarda yapılmakta bunu doktoruna danışman gerek karaciğerin için tehlikeli bir durum önerim kür sonrası olması daha tecrübeli bilgili arkadaşlar da yanlışım varsa düzeltebilir..

Doktorun net bir yanıtı yok kullanırsan haberim olsun dedi ama bilmiyorum intihar gibi bir şey heralde 2 sini aynı anda kullanmak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54

Günlük 40mg zerotanin  kullanıyorum 8aydır 10ayda bitiricem 6aydırda kürdeyim alt ast max 50lere çıktı yanında bol yeşillik nac600 4hepa ve su tüketimine dikkat ettim doktor spor yapma protein çok tüketme hatta vitamin suplement gibi ek gıdaları alma diyordu ben hepsini almaya devam ettim kan değerlerim bozulmadı. Yanlız bu ilaç kas ve kemik ağrısı yapıyor ister istemez idman performansında düşüş var. Kan vermeden 5gün önce enjeksiyonu kes 3gün öncedende idmanı kes kan yakın zamanda idman yapıldığında veya vücuda darbe alındığında crp değeri yüksek çıkıyor 2ayda bir kan verip ilacı yazdırdım kan değerlerim kötü olsaydı yazmazdı devlet hastanesi. Kürlerden öncede sivilceli vücuda sahiptim kürde artıyordu boldenon tren kullandım 1tane sivilcem yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2

Bu bilgi benim için çok önemli aynı ilacı yazdı bana durup dururken tek tük çıkıyor suanda sırtımda izler var sivilce gibi duruyor küre girdiğimde patlarım diye korkuyorum testo npp bolde girmek istiyorum ama internetten araştırıp okuyunca biraz yemedi açıkcası iletişim kurabilir miyiz site üzerinden ayrıca alt ast değerleri nasıl kürde 50 üzerine çıkmadı ilginç benim de çok yükselmiyor ve kestiğim anda düşüyor herkes aynı değil emin değilim açıkcası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.