Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

seytan9

Thirtyone pre-workout nasıl kullanılır?

Önerilen İletiler

seytan9    12

Merhabalar,

Aşağıda linkini bıraktığım Pre-workout'u satın aldım.

• Antrenman öncesi nasıl kullanmalıyım nasıl bir ölçekte kaç ölçek almalıyım?

(1 ay bu pre-workout ile ısınıp sonrasında Burak hoca ile sarms kürüne gireceğim)

https://thirtyonetr.com/arcanum-pre-workout--400-gr-160-servis--aromasiz

• Kilo: 139
  • Boy: 180

Hastalık: Herhangi bir hastalığım bulunmuyor hormonlarım ve kan değerlerim tamamen normal. Spor yapmadan sadece iyi bir diyetle bile hızlıca kilo verebiliyorum, kilo verme problemim yok.

Bir de sormak istediğim bir soru var:

Pre-workout etkileri nelerdir, yağ yakımına bir etkisi bulunuyor mu, Yçyoksa yalnızca güç ve enerji mi?

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    299
gönderildi (düzenlendi)

1 ölçeği 2.5 gram 4 ölçek alabilirsin hissiyat azaldığında ölçeği arttırısın 

tarihinde crosfredy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12
crosfredy, 47 dakika önce yazdı:

1 ölçeği 2.5 gram 4 ölçek alabilirsin hissiyat azaldığında ölçeği arttırısın 

Ölçek içinden çıkıyor mu peki hocam? Bende bir ölçek var ama gramaj falan yazmıyor nasıl yapacağım?

Ayrıca 4 ölçek almak ne oluyor tam olarak bu şekilde çabuk bitmez mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
gönderildi (düzenlendi)

ürünün dozu 2.5 gram olarak belirtilmiş.büyük ihtimalle ürün içinden ölçek çıkıyor. 4 ölçek filan kullanma yeni başlayan adam kalp krizi geçirtir 10 gramı. dmae var. 1 ölçek ile idmandan 15 dakika önce tüket sporuna geç leş gibi tadı var yalnız. pre workout antrenman sırasında dayanaklılık performansını artırır. yorgunluk hissini alır. temel kullanım amacı budur. sevgiler.

tarihinde nickarmada tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299
nickarmada, 1 saat önce yazdı:

ürünün dozu 2.5 gram olarak belirtilmiş.büyük ihtimalle ürün içinden ölçek çıkıyor. 4 ölçek filan kullanma yeni başlayan adam kalp krizi geçirtir 10 gramı. dmae var. 1 ölçek ile idmandan 15 dakika önce tüket sporuna geç leş gibi tadı var yalnız. pre workout antrenman sırasında dayanaklılık performansını artırır. yorgunluk hissini alır. temel kullanım amacı budur. sevgiler.

600 mg beta alanin 50 mg kafein ile nasıl bir etki beklenebilir muamma 2.5 gram içeriği çok düşük dmae sandığınız gibi içerik bulundurmuyor 2 kere 20 gram olacak şekilde farklı antrenmanlar da kullanmış biri olarak içip de etki alamadığım tek pre workout 31. Darkzone kullanırken kesinlikle daha çok etki alıyordum opsiyonel olarak thirty one markasının içeriğinin yazıldığı gibi olduğunu düşünmüyorum 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada, 3 saat önce yazdı:

pre workoutun olayı bu zaten sitrülin aminoasidinin 1 gr sınırı olduğundan ölçeği küçük yaptilar asil servisi 4 ölçek oluyor

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
crosfredy, 5 saat önce yazdı:

600 mg beta alanin 50 mg kafein ile nasıl bir etki beklenebilir muamma 2.5 gram içeriği çok düşük dmae sandığınız gibi içerik bulundurmuyor 2 kere 20 gram olacak şekilde farklı antrenmanlar da kullanmış biri olarak içip de etki alamadığım tek pre workout 31. Darkzone kullanırken kesinlikle daha çok etki alıyordum opsiyonel olarak thirty one markasının içeriğinin yazıldığı gibi olduğunu düşünmüyorum 

hocam belkide içeriği boş olabilir o zaman, ben yazılanlara istinaden dedim. yeni başlayan adam için yüksek dozaj tavsiye etmem açıkcası.. vücudunu alıştıra alıştıra kullanması daha mantıklı..dmae kafeinle inanılmaz güzel çalışıyor. grizzone bile sana etki yaratıyorsa gerçek dmae ondan alacağın etkinin 2 katı daha fazla etki yaratır... az tüketme tavsiyem, vücudunun vereceği tepkileri görmekten ötürü..

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    14

Ürünün içindeki ölçek 2.5 gr olmayabilir sadece öneri o 2.5 gr. yüksek ihtimal 20 grlik ölçek var dediğim gibiyse yarım ölçek al çarpıntı vs olmazsa 1 alırsın 1 den fazla çıkılmasını tavsiye etmiyorum ölçeğinde 450 mg caffein yüksek bir oran.

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299
Rhapsody3132, 16 dakika önce yazdı:

Ürünün içindeki ölçek 2.5 gr olmayabilir sadece öneri o 2.5 gr. yüksek ihtimal 20 grlik ölçek var dediğim gibiyse yarım ölçek al çarpıntı vs olmazsa 1 alırsın 1 den fazla çıkılmasını tavsiye etmiyorum ölçeğinde 450 mg caffein yüksek bir oran.

Çıkan ölçek 2.5 gram 1scop

nickarmada, 2 saat önce yazdı:

hocam belkide içeriği boş olabilir o zaman, ben yazılanlara istinaden dedim. yeni başlayan adam için yüksek dozaj tavsiye etmem açıkcası.. vücudunu alıştıra alıştıra kullanması daha mantıklı..dmae kafeinle inanılmaz güzel çalışıyor. grizzone bile sana etki yaratıyorsa gerçek dmae ondan alacağın etkinin 2 katı daha fazla etki yaratır... az tüketme tavsiyem, vücudunun vereceği tepkileri görmekten ötürü..

Evet haklısın normal kullanımda mantıklı olan bu benim kastettiğim içeriğinin doğru olmadığı sadece dmaa bile çıldırtır insanı normal şartlarda ama kesinlikle ürünün içinde dmaa olduğunu düşümüyorum var ise bile 1000/1 oranında dır 

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    14
crosfredy, 2 saat önce yazdı:

Çıkan ölçek 2.5 gram 1scop

Evet haklısın normal kullanımda mantıklı olan bu benim kastettiğim içeriğinin doğru olmadığı sadece dmaa bile çıldırtır insanı normal şartlarda ama kesinlikle ürünün içinde dmaa olduğunu düşümüyorum var ise bile 1000/1 oranında dır 

içindeki Sitrülin Malat oranı çok iyi sen 10 gr kullan çarpıntı vs yapmaz ise 20 gr kullanırsın

image.thumb.png.d52c99df1e710b4c07493866e3fdbdaf.png

250 mg 13.64 satılıyor adam içine 50 mg koymuş 2.73 lira adamı çıldırtır vs şeylere bek sanmıyorum birşey farketmez thirtyone içindeki pump yapıcak ürünler için kullanılır sitrülin caffein vs çok iyi

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12

Yani uzun lafın kısası nedir?

Bugün elime ulaştı ama tam olarak nasıl kullanacağım. Satan kişi 1 ölçek dedi.

Ama bunu kaç bardak suya koyucam kaç ölçek koyucam bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    14
seytan9, 1 dakika önce yazdı:

Yani uzun lafın kısası nedir?

Bugün elime ulaştı ama tam olarak nasıl kullanacağım. Satan kişi 1 ölçek dedi.

Ama bunu kaç bardak suya koyucam kaç ölçek koyucam bilmiyorum.

içinden çıkan ölçek 2.5 gr ise 4 ölçek yani 10 gr kullanınız
içinden çıkan ölçek 20 gr ise yarım ölçek yani 10 gr kullanınız
bu doz çarpıntı yapacağını sanmıyorum ilerleyen zamanlarda ise 20 gr kullanırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12
Rhapsody3132, 17 saat önce yazdı:

içinden çıkan ölçek 2.5 gr ise 4 ölçek yani 10 gr kullanınız
içinden çıkan ölçek 20 gr ise yarım ölçek yani 10 gr kullanınız
bu doz çarpıntı yapacağını sanmıyorum ilerleyen zamanlarda ise 20 gr kullanırsınız.

Hocam bu şekilde 1 ölçek ağzıma atıp 1 bardak su içtim uygun mudur?

jzyx7pa.thumb.jpeg.7ba6feaedf6acc1e384eeac9f8697330.jpeg

Hocam bir de sizlere sormak isterim:

Pre workout içtikten 5 dk sonra falan büyük tuvaletim geliyor. Tuvalete girmemde bir sorun olur mu?

30 dk falan oldu hiçbir etkisini göremedim sadece biraz kaşıntı oldu.

Bende hiçbir pre workout iş yapmıyor gerçekten sebebi ne olabilir arkadaşlar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    14

ölçek 20 Gr dediğim gibi çıktı işte bilip bilmeden 2.5 Gr ölçek diyorsunuz

dostum tuvalete gitmende bir problem yok

fakat sen bundan 1 ölçek kullandiysan nasıl etki hissetmezsin? sen sürekli caffein,pre workout kullanan biri misin? evet ise bir süre ara ver vücudun alışmıstir bu dozlara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sw1ssz    1

Ben kullanıyorum menmunum içinden çıkan ölçek 20gr 10-15 gr arası atıyorum gayet etkili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

Benimde elimde GOD OF RAGE, UNCHAINED!

Extreme Preworkout var bana yarım ölçeği bile çarpıntı yaptı bıraktım kullanmıyorum içeriği çok dehşet çok fena.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12
Rhapsody3132, 8 saat önce yazdı:

ölçek 20 Gr dediğim gibi çıktı işte bilip bilmeden 2.5 Gr ölçek diyorsunuz

dostum tuvalete gitmende bir problem yok

fakat sen bundan 1 ölçek kullandiysan nasıl etki hissetmezsin? sen sürekli caffein,pre workout kullanan biri misin? evet ise bir süre ara ver vücudun alışmıstir bu dozlara.

Hocam satıcı ile konuştum. Bana dedi ki etki hissetmeme sebebin aç karna karbonhidrat almadan kardiyo yapman. Benim karbonhidrat alıp öyle antrenman yapmam gerekiyormuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.