Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fat304h

Mk677 çalışıyor mu anlayamadım?

Önerilen İletiler

fat304h    0

Merhaba,

28 yaşındayım daha önce düzenli olarak 2 yıl kadar vücut geliştirme geçmişim oldu, sonraları aralıklı olarak 3 ay yaptım 5 ay bıraktım, 4 ay yaptım 2 ay bıraktım yani düzensizdi... Vücut geliştirme ile ilgilenme sebebim fit bir vücudum olsun giydiğim yakışsın fakat uzunca bir süre sonra tekrar başladım 2 aydır antrenman yapıyorum. Daha önce hep supplement kullandım. Sarms ilk defa kullanıyorum. İzmirden MK677 aldım. 3-4 haftadır mk677'yi kullanıyorum "exbiotech" marka. Sanırım yerli üretim. 

Fakat bende ne açlık hissi ne uyku kalitesi arttırdı ne de bir güç artışı. Bu markayı yada bu arkadaştan alan var mı? acaba etkisi oluyorda ben mi anlamıyorum. Bu arada yanında SP SR9011'de verdi. Onuda kullanıyorum onunda bir etkisi yok gibi. Satıcıya (varsa vücut tipleri) ectomorph olduğumu hafif göbek ve kaslarımın zayıf olduğunu belirterek antrenman ve beslenmemi göstererek aldım bunları önerdi bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rheiwa    2

Merhabalar, öncelikle kullandığınız marka yerli üretim Made in izmir de diyebiliriz. onun dışında sr9011 i geçtim mk677 kuvvetli bir anabolizandır. Sarmslar işe yaramıyor olarak görülse de (öyle olduğunu düşünmüyorum) bu ürünler anabolik ürünlerdir. Yani demem o ki bırak 1 ayı 2. haftadan sonra uyku kaliten artıyor. iştahın 1. haftadan bilemedin 2. haftadan sonra açılıyor. güç hissi de dediğim gibi 2 veya 3. haftadan sonra geliyor. Geçmiş olsun diyorum ve türkiyeden alacağın (kim olursa olsun kankam kralı gelsin gerekirse) kimseden SARM alma bak kimseden diyorum hepsi boş ama hepsi boş sadece gördüğüm 1 kişi var orj getiriyor. şimdi ben dedim ya kimseden alma onu biraz daha açıyorum sana bir kaç marka vereceğim bu markayı bulursan ve faturası vs varsa alabilirsin dost. onun dışında bu markalar dışında satıcıların hiçbirinden alma sana söyleyeceğim markaların de yerli üretimini yapmıyorlar ülkemizde zaten. Markalar sırasıyla şu şekilde.
* Chemyo
* PureRawz
* Amino Asylum
* Sports Technology Labs 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rheiwa    2
ahmtylmz0011, 4 saat önce yazdı:

Lawless labs nasıl hocam? 

Dost ABD markası fakat türkiyede satılan ya sahte LawlessLabs ürünü yada orijinal ama hiçbir işe yaramıyor. ki sanmıyorum yüksek ihtimal orijinal değil çünkü satılan fiyat ucuz kalıyor, onun dışında bu üründen ligandrol denedim. günlük bazen 2 bazen 3 kapsül attım buda 10-15mg ediyor. etki etmedi. o fiyatın üstüne koyup ABD den orijinal saydığım markaları getirme imkanın var. Bu lawless ligandrol ün bana etki ettiği 2 şey oldu, 1 omuzda ve göğüste damarlanma. (omuz 2. haftadan sonra çıkıyor da göğüs kutunun bitimine yakın) Birde sırtımda sivilceler. yani kral 2 damar için de sahte ne olduğu belli olmayan bir ürüne 2.5-3k verilmez. ALINMAZ yani kısaca özetle. Birde dost bana hocam demene gerek yok ben bu sporda yeniyim yani okdr bilgili değilim sadece sarmslar hakkında 2-3 bilgim var baska marka istiyorsan sor söyleyeyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat304h    0
Rheiwa, 02.07.2024 - 04:52 yazdı:

Merhabalar, öncelikle kullandığınız marka yerli üretim Made in izmir de diyebiliriz. onun dışında sr9011 i geçtim mk677 kuvvetli bir anabolizandır. Sarmslar işe yaramıyor olarak görülse de (öyle olduğunu düşünmüyorum) bu ürünler anabolik ürünlerdir. Yani demem o ki bırak 1 ayı 2. haftadan sonra uyku kaliten artıyor. iştahın 1. haftadan bilemedin 2. haftadan sonra açılıyor. güç hissi de dediğim gibi 2 veya 3. haftadan sonra geliyor. Geçmiş olsun diyorum ve türkiyeden alacağın (kim olursa olsun kankam kralı gelsin gerekirse) kimseden SARM alma bak kimseden diyorum hepsi boş ama hepsi boş sadece gördüğüm 1 kişi var orj getiriyor. şimdi ben dedim ya kimseden alma onu biraz daha açıyorum sana bir kaç marka vereceğim bu markayı bulursan ve faturası vs varsa alabilirsin dost. onun dışında bu markalar dışında satıcıların hiçbirinden alma sana söyleyeceğim markaların de yerli üretimini yapmıyorlar ülkemizde zaten. Markalar sırasıyla şu şekilde.
* Chemyo
* PureRawz
* Amino Asylum
* Sports Technology Labs 

Hocam doğru diyorsun ama bu ürünlere ulaşmak neredeyse imkansız. Mecburen yerli ürün kullanımı olacak yada güvenilir birinin getirmesi gerekli onun dışında zaten alamıyoruz. Farklı bir konuda şu: sonucta Türkiyede herkes bu markaları kullanıyor olamaz, o kadar mı kötü yerli ürünler? TR'de bunları kullananların sadece %5'lik bir kısmı bu/ithal ürünleri kullanıyordur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rheiwa    2
fat304h, 14 saat önce yazdı:

Hocam doğru diyorsun ama bu ürünlere ulaşmak neredeyse imkansız. Mecburen yerli ürün kullanımı olacak yada güvenilir birinin getirmesi gerekli onun dışında zaten alamıyoruz. Farklı bir konuda şu: sonucta Türkiyede herkes bu markaları kullanıyor olamaz, o kadar mı kötü yerli ürünler? TR'de bunları kullananların sadece %5'lik bir kısmı bu/ithal ürünleri kullanıyordur

Kral doğru söylüyorsun bu ürünlere ulaşmak imkansiz, zaten PureRawz dışında ülkemizde saydığım markaların satışı bile yok. Fakat burada ben orijinal markalardan bahsettim. Dediğin gibi kullanan yok zaten doğru dürüst, ve evet yerli ürünler o kadar kötü.
1. içinde ne olduğu belli değil.
2. üründe gerçekten bahsettiği hammade var mı o bile mechul iken hepsinde düşük dozlar.(hepsi düşük doz o fiyata o mg koyamaz zaten koymaz da :D)
3. hiç steril değil, ve yerli ürünleri alarak merdivenaltı üretime destek olup büyütülmesini sağlıyoruz maalesef.
4. orjinal ürünlere nazaran daha sağlıksız ve daha fazla yan etkiye sahip coğu.

Yani diyeceğim o ki orijinal ürün dışında kullanmayın, bu merdivenaltı üretimi azaltmak bizim elimizde almayın aldırtmayın. yok etki gördüm yok şu böyle yok su iyi. hadi etki verdi diyelim steril değil zaten. o yüzden hiç bulaşmayın paraya ya kıyıp orj satan adamlardan alın veya getirtin yada hiç girmeyin.
iyi forumlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.