Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emin982

Trebolone fizik ve yan etkilerini ne zaman göstermeye başlar?

Önerilen İletiler

Emin982    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Arkadaşlar haftalık:

• 200mg trenbolone

Kullanıyorum ve size bazı sorularım olacak:

1. Bu ilaç kendini kaçıncı haftada hissettirir?
  2. Nasıl hissettirir ?
  3. Nelere dikkat etmeliyim?
  4. Kullandığım mg yeterli midir?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    866

Buraya giriyorsun okuyorsun hepsinin cevabını alıyorsun.

Soruna bakacak olursa 200 mg bile fazla sana hatta trenbolone başlı başına yanlış. 

Trenbolone için çok fazla teknik bilgin ve yılların kürlerle getirdiği deneyim lazım bu tecrübeye sahip kişileri bile yoldan çıkaran trenbolone sana neler yapacak bekleyip görelim. Tabi gerçek bi trenbolone kullanıyorsan. Yoksa vız gelir tırıs gider anlamadan kür biter.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401

Dostum merhaba;

1. Yaş
  2. boy
  3. kilo
  4. kür geçmişi
  5. beslenme programını

bizimle paylaşır mısın? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    142
gönderildi (düzenlendi)

150 mg tren acetate aldım zayıflama ve biraz güç artışı birazda agresiflik dışında bir etkisini görmedim

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    1
  • 23
  • 181cm
  • 80kg
  • beşinci kürüm

beslenmem asla sabit değil ama sabit değilden kastım şu günden 5 öğün pilav tavuk ben şeker tüketmem yağ tüketmem gereksiz her öğünde et yerim proteinim hep yüksek karbonhidrat daha az o şekilde gidiyor beslenmem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401

200 mg trenbolone tabiki marka çok önemli ( noxy arenis sp zhpc ) gibi bir marka kullanırsan 4.haftadan sonra etkilerini görmeye başlarsın tabiki 200 mg bende çok bir etki göstermemekle beraber kişiden kişiye göre değişiyor.. ama senin için şuan 200 mg yeterli diye düşünüyorum

nasıl hissettir ; çok özgüvenli

nelere dikkat ediceksin ; prolaktine çünkü agresif bir yapıya sahip oluyorsun bunuda dostinexle hafifletebilirsin bunun dışında tabiki yine kişiden kişiye değişmekle beraber yan etkileri var 

nedir bunlar; gece terlemesi,uykuya dalmada zorluk,kabus,nefes darlığı,yorgunluk ve bitkinlik  ayrıca tren karbonhidratı çok sver kaliteli karbo alımını en az 2 3 gram yükseltmen gerekicek

ben 400-600 mg tren e alırken yüksek karbo düşük yağ ve sıfır şeker alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pnshr    1

Bende şuan 300 mg Noxy tren e kullanıyorum 3.haftaya girdim daha öyle ağır bi yan etki görmedim sadece uçan kuşa kuruluyorum nadiren de nefes darlığı hissettiriyor genel olarak iyiyim. Şuan güç artışı çok olmadı ama antrenmanlar  çok performanslı sert gidiyor ve aşırı terliyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
Darkdefender, 54 dakika önce yazdı:

Hocam 600trenin yanında ne kadar masteron Testo alıyorsunuz 

750 mg testo bazen 1000 mg 

masteron 300 mg 

Pnshr, Bir saat önce yazdı:

Bende şuan 300 mg Noxy tren e kullanıyorum 3.haftaya girdim daha öyle ağır bi yan etki görmedim sadece uçan kuşa kuruluyorum nadiren de nefes darlığı hissettiriyor genel olarak iyiyim. Şuan güç artışı çok olmadı ama antrenmanlar  çok performanslı sert gidiyor ve aşırı terliyorum 

noxy 5.haftadan sonra çok güzel açılmıştı bende 400 mg aldım 2 hafta daha bekle :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
SERKO, 2 saat önce yazdı:

750 mg testo bazen 1000 mg 

masteron 300 mg 

noxy 5.haftadan sonra çok güzel açılmıştı bende 400 mg aldım 2 hafta daha bekle :)

Benimde elimde prop ile 3ampul tren ace mevcut 300 300 alıyorum 500 acetat 400prop 250 cypionat alsam dengeler mi veya 750 cypionat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
  • cypionate gerek yok 
  • 400 mg propionate
  • 300 mg acetat

daha uygun olur zaten 300 mg acetat yeterli fazlasını alma bence 400 le arasında bir fark olmucak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    1

Abim çok teşekkür ederim bir sürü mesaj geldi içlerinde başlığa uygun cevap veren bir tek sen çıktın bilen adamın hali başka çok değerli yorumların için teşekkür ederim 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
Emin982, 39 dakika önce yazdı:

Abim çok teşekkür ederim bir sürü mesaj geldi içlerinde başlığa uygun cevap veren bir tek sen çıktın bilen adamın hali başka çok değerli yorumların için teşekkür ederim 🙏🏻

Rica ederim bol şans kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: sarmskullanicisi
      Merhaba arkadaşlar,
      ürünleri sipariş ettim en geç üç beş güne elimde olurlar. Bu konu bilen kardeşlerimden abilerimden destek, bilgi fikir alışverişi amaçlıdır. En detayına kadar bilgileri ilaçları yazacağım.
      Yaşım 24  kilom 70 3-4 yıllık kickboks geçmişim var Onun dışında body ile uğraştım uzun zamandır bu kilolarda takılmaktayım ve açıkçası hem hayatıma disiplin kazandırmak olsun hem irileşmek ve güçlenmek istediğimden ilaca başlıyorum. Şuanki kilomda 70 de yani tek tekrar 107 kilo bench press atmışlığım var hammer curl gibi ağırlıklardada bu kilomda tek kol 35 kiloyla 4-5 tekrar temiz yapabiliyorum. Dediğim gibi vücut tabi temiz büyüsün hepimiz isteriz ama önceliğim tamamen güç arttırmak yağlansamda sorun değil demek istediğim.
      (Kullandığım ilaçları aldığım siteden alan tanıdıklarım var ve buradaki sporcuların yüzde 80 i bu siteden alıyor ürünler sağlam.)
      Kullanacağım ilaçlar ve dozajları şu şekilde:
      Trenbolon Enanhat: 300 MG Testo Enanhat: 500 MG Boldenon : 300 MG not: Ayrıca trenbolon ve testo tek şişe içerisinde ilacın ismi TNT diye geçiyor ve içerisinde 400 MG/ml var. Her bir vurumda 250 MG testo ve 150 MG tren vurmuş oluyorum bu konu yani TNT hakkında bilgisi olan varsa onun içinde yazmanızı rica ederim
      Herhangi bir sağlık sorunum yok ilaçlar gelmeden veya sonradan kan testi yaptıracağım forumlarda youtubede çok araştırmasını yaptım vitaminler pct, dozaj vb her şeye baktım ama genede bu işi yapmış bu hormanları vücuduna almış dostlarım bana bu konu altında veya sosyal medyadan yardımcı olurlarsa çok sevinirim,,,,
      Tüm gelişimimi, ilerleyişimi ve gidişatı forum üzerinden farklı bir konu hatta instagram hesabı açarak (gün bir, gün2, gün3…) şeklinde hem yabancı olarak hem türkçe olarak ayrıca paylaşıcam.
      Ayrıca yapmayı planladığım beslenme planının fotoğrafı:
      4600 Kalori 220-250 gr protein Alttaki fotoğrafta listem mevcut :

Tüm desteklerinizi yardımlarınızı bekliyorum, hayırlı günleriniz olsun.
    • Yazan: Psyens
      Merhabalar Abilerim,
      İçerisinde trenbolone olacak şekilde kür önerisi rica ediyorum.
      Kür amacım:
      Yağlardan arınıp kas hacmimi arttırmak.
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Dagcıkomando
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Düşük oranda trenbolone enanthate sporcuya kazancı, artı veya eksileri konusunda bir kaç sorum olacak;
      Trenbolone enanthate 100mg 250mg test e Sizce katkısı ne olur kür sürecine?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: KaiserSchoze
      Öncelikle herkese merhaba,
      15 haftalık bir bulk küründen sonra bu hafta itibari ile:
      testo prop 400mg tren acetat 300 mg winstrol 40 mg Kürüne geçtim yarın 100 prop vurup ilk haftamı bitiyorum. Normalde çok sakin kendi halinde kavga gürültü etmeyen biriyim en son sanırım lise zamanı kavga etmişimdir normal bir ailede büyüdüm hayatım hep sakin geçti. Yaklaşık 1 haftadır garip bir şekilde ufakta olsa sinir problemleri yaşamaya başladım ve kafada senearyolar kurmaya başladım. Trafikte gidiyorum adam bana küfür ediyor arabadan iniyorum cama yumruk atıp kırıyorum adamı dövüyorum vs vs gibi.
      Yol da yürürken insanlara dik dik bakıyorken buluyorum kendimi. Geçen gün mutfakta yemek yerken kız kardeşim şakasına bacağıma vurdu ve bir anda dönüp bağırmaya başladım istemsiz ve kalbini kırdım. Antrenmanlarda acayip terlemeye başladım. Bulkta o kadar ağır kaldırmama rağmen ve sert antrenman yapmama rağmen bu kadar terlemiyordum. Sürekli garip garip rüyalar görüyorum sabaha kadar belki 6, 7 defa uyanıyorum düzgün bir uykum yok. İlacı yaptıktan sonra 2 gün boğazım acıyor yutkunurken. Bunun gibi etkiler görmeye başladım. İlaca başlamadan önce yan etkilerini okumuştum.
      Acaba kendimi buna şartlayıp psikolojik olarak bu etkileri görüyor da olabilir miyim ? Bu etkiler normal midir ? İlaç pik yaptığı dönemde daha sıkıntılı etkiler görür müyüm ? Birilerine zarar verir miyim ? İlacı bırakmalı mıyım ? Lütfen bilgili tecrübeli hocalarım yardımcı olun.
      Dip not: Gerçekten kaliteli bir bulk dönemi geçirdim 86 kg dan 102 kg kadar temiz bir şekilde çıktım. Masrafında falan değilim verdiğim emeğin boşa gitmesini istemiyorum…

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.