Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lepsta

Bacak ve omuz enjeksiyonlarımı değiştirme kararı aldım nereye enjeksiyon yapabilirim?

Önerilen İletiler

Lepsta    3

Merhaba, arkadaşlar...

Aylardır kısa ester kürler yaptığım için sayısız enjeksiyon yaptım hatta o kadar iyileştim ki ard arda yaptığım enjeksiyonlardan kan bile gelmiyordu yeni kürüme başlayalı 2 hafta oldu uzun ester ilk kez kür yapıyorum haftada 1 enjeksiyondan haftada 2 ye çektim ilk 2 vurumda sıkıntı çıkmadı ilki bacaktan 2. si omuzdan vurdum gerçi omuz 2, 3 gün ağrıdı ödem tuttu onu ilaca alışmasına veriyorum neyse bugünde enjeksiyon günümdü yeşil uçlu iğne ile 0.50 ml testo e. vurucaktım bacaktan denedim ama bacak sertti toplamda 2 bacağıma farklı farklı uçlarla 30 40 deneme yaptım hepsinde aynı acı omzumada toplamda 20 deneme yaptım orada da sanki iğne içeri girince sinire dokunuyor ve omzum kasılıyor gibi oldu korktum bacağımda sayısız iğne izi oldu çok sıkıldım her zaman yaptığım noktalar ama olmuyor sizce ne yapmalıyım ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Yeşil uç kalın bence yağ oranın düşükse turuncu uç yada ilaç daha rahat aksın istiyorsan siyah kullan bence omuzdan insülin iğnesiylede yapabilirsin ama yağ  bazlı ilaç varsa zor akar.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    3
ardas, 8 dakika önce yazdı:

Yeşil uç kalın bence yağ oranın düşükse turuncu uç yada ilaç daha rahat aksın istiyorsan siyah kullan bence omuzdan insülin iğnesiylede yapabilirsin ama yağ  bazlı ilaç varsa zor akar.

hocam yağ oranım düşük değil yeşil uç cidden kalın ama bu zamana kadar yaptık şimdi neden olmuyor olabilir sadece 0.5 ml testesteron enanthate vurmak istiyorum yarın eczaneye gidicem kürümde ki tek enjeksiyonluk anabolik testo omuz ve bacaktan vurmam için hangi uçları önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Yağ oranın düşük değilse siyah ucun kapağını kendine göre ayarlayıp kesip onla yap omuzdan bacakta direk siyahla ucuna kapak takmadan yaparsın ve ilacı çektiğin uçla yapma enjeksiyonu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    3
ardas, 11 dakika önce yazdı:

Yağ oranın düşük değilse siyah ucun kapağını kendine göre ayarlayıp kesip onla yap omuzdan bacakta direk siyahla ucuna kapak takmadan yaparsın ve ilacı çektiğin uçla yapma enjeksiyonu.

tamamdır aga eyw çok saol kafayı yiyicem gece gece 5 saattir her yerim delik deşik oldu ya sinire ya damara geliyor her şeyi doğru yapmama rağmen uyumadan sabah eczane açıldığı gibi alıp tekrar deniyicem inşallah olur kası rahatlatmak için falan ne yapabilirim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

yani naprosyn plus kullanıyorlar enjeksiyon sonrası ağrı için ama öncesi içinde kullanılır mı bilmiyorum omuzdan sinire getirmen biraz zor ama dediğim gibi siyah uçla dene birde. İğnenin kapağını kesip ucuna takmayı unutma omuzdan yaparken fazla içeri girmesin iğne. İlaç çekilen uçla yapıyorsan eğer eski hocam iğnenin ucu gözle görmesende birazda olsa yamuluyo ve kasa sokup çıkarırken mikron yırtıklar olur canını acıtır diyordu ondan mutlaka değiştir ucu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    3
ardas, 3 dakika önce yazdı:

yani naprosyn plus kullanıyorlar enjeksiyon sonrası ağrı için ama öncesi içinde kullanılır mı bilmiyorum omuzdan sinire getirmen biraz zor ama dediğim gibi siyah uçla dene birde. İğnenin kapağını kesip ucuna takmayı unutma omuzdan yaparken fazla içeri girmesin iğne. İlaç çekilen uçla yapıyorsan eğer eski hocam iğnenin ucu gözle görmesende birazda olsa yamuluyo ve kasa sokup çıkarırken mikron yırtıklar olur canını acıtır diyordu ondan mutlaka değiştir ucu.

kas gevşetici sence iş görür mü ? omuza denediğim enjeksiyonlarda hiç pıt pıt etmeden dümdüz iğne girdi ve sonra omuzda dalgalanma oldu ağrısız diğerlerinde girdiğinde inanılmaz bir acı oldu direk çektim, iğnenin kapağından kastın ne onu tam anlayamadım, bu bilgi için çok sağol bundan sonra hep değiştiricem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

Yani görebilir hiç denemedim ama tavsiye etmem iğneyi sokarken dahi acı hissetmen garip dediğimi yap olmazsa öyle denersin kas gevşeticiyi. Bu kapağı kesip boyalı yeri çöpe atıp iğnenin ucuna takıcaksın.

IMG_4012.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    3
ardas, 4 dakika önce yazdı:

Yani görebilir hiç denemedim ama tavsiye etmem iğneyi sokarken dahi acı hissetmen garip dediğimi yap olmazsa öyle denersin kas gevşeticiyi. Bu kapağı kesip boyalı yeri çöpe atıp iğnenin ucuna takıcaksın.

şimdi anladım hocam ama burada tam olarak amaç nedir iğneyi mi kısaltmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

evet yanlışlıkla fazla sokma diye uzun gelir çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    3
ardas, 10 dakika önce yazdı:

evet yanlışlıkla fazla sokma diye uzun gelir çünkü.

kısa uç yok mu ya nereden kesiyim bu seferde kas üstüne bırakmayak ilacı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

Dostum turuncu uçta var ama her eczanede yok internetten alman lazım kas üstüne bırakmazsın insülin ucuda al onunkinden biraz uzun olcak şekilde ayarlarsın piston kontrolü filan yap enjekte etmeden önce .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lepsta    3
ardas, Şimdi yazdı:

Dostum turuncu uçta var ama her eczanede yok internetten alman lazım kas üstüne bırakmazsın insülin ucuda al onunkinden biraz uzun olcak şekilde ayarlarsın piston kontrolü filan yap enjekte etmeden önce .

kasa fazla girse nolur ki ben yeşil uçta köklüyom pistona bakıom kabarcık gördüğümde enjekte ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

Kemiğe filan gelirse canını yakar diye dedim yada kasın çok içine sokarsan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.