Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ulaskisa

Kür içi ostrejen yüksekliğini nasıl baskılayabilirim?

Önerilen İletiler

Ulaskisa    0

Merhabalar SP labs oxymetholone / testo enanthe/deca /boldenon kürü 4 . Haftanın ilk enjeksiyon vurulmuş halinden 1 gün sonra kan tahlili verdim tahlilleri buraya atacağım bilgilerinizi ve ne yapmam gerektiği hakkında tecrübelerinize ihtiyacım olacak.

IMG-20240521-WA0057.thumb.jpg.81c986e6b21e131c16a02d0ccb1ab10f.jpg IMG-20240521-WA0056.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    375
gönderildi (düzenlendi)

3 günde 1 (6gün boyunca) arimidex ve günde 10mg tamoksifen kullan test ver ama tamoksifeni 1 hafta daha 2 günde 1 olucak şekilde kullanmaya devam et bence.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
Ulaskisa, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar SP labs oxymetholone / testo enanthe/deca /boldenon kürü 4 . Haftanın ilk enjeksiyon vurulmuş halinden 1 gün sonra kan tahlili verdim tahlilleri buraya atacağım bilgilerinizi ve ne yapmam gerektiği hakkında tecrübelerinize ihtiyacım olacak.

IMG-20240521-WA0057.thumb.jpg.81c986e6b21e131c16a02d0ccb1ab10f.jpg IMG-20240521-WA0056.jpg

Dostum bilmediğimden soruyorum kürde olduğun halde bu testo değeri az değil mi ? Haftalık dozajların neler ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0

Attığım fotoğraflardaki değerlerde e2 ostrejen yüksekliği sebebiyle testesteron bağlanmıyor bu sebeple az çıktığı kanaatindeyim 

2. İhtimal olarakta 3 te 1 i kadar ilacın içinde hammadde var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375

@Ulaskisa eğer garanti olsun diyorsan 6 gün boyunca günde 0.5 de alabilirsin ama 3.gün test verip 5. ve 6. gün ona göre kullanmanı öneririm çünkü güçlü bir ilaç östrojeni fazla baskılamakta iyi değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0
ardas, 47 dakika önce yazdı:

@Ulaskisa eğer garanti olsun diyorsan 6 gün boyunca günde 0.5 de alabilirsin ama 3.gün test verip 5. ve 6. gün ona göre kullanmanı öneririm çünkü güçlü bir ilaç östrojeni fazla baskılamakta iyi değil.

İlaçlara devam etmek istiyorum 1 ay daha bolde testo deca girme düşüncem var ama östrojenide aynı zamanda düşürmek istiyorm ne dersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375

Kaç mg testo kullanıyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0
ardas, 1 saat önce yazdı:

İlaçlara devam etmek istiyorum 1 ay daha bolde testo deca girme düşüncem var ama östrojenide aynı zamanda düşürmek istiyorm ne dersin

IMG20240504234330.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375
gönderildi (düzenlendi)

oxymetholoneyi çıkar zaten bolde testo deca gayet yeterli bu kadar aromatize olmasının sebebi o da olabilir kaç mg testo kullanıyorsun östrojeni belli bir seviyeye düşürdükten sonra düzenli test yaptırırsın 100 filan olduğunda yarım arimidex içersin devam edersin çinko kullanıyor musun bide ?

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 1 saat önce yazdı:

oxymetholoneyi çıkar zaten bolde testo deca gayet yeterli bu kadar aromatize olmasının sebebi o da olabilir kaç mg testo kullanıyorsun östrojeni belli bir seviyeye düşürdükten sonra düzenli test yaptırırsın 100 filan olduğunda yarım arimidex içersin devam edersin çinko kullanıyor musun bide ?

Bunları kullanıyorum 4 haftadır 

IMG_20240418_204420.jpg IMG_20240418_204307.jpg IMG_20240418_204255.jpg IMG20240505190336.jpg

Kral sistemi komple değiştirsem 

• Rimobolan
  • Proviron 
  • Anapolon
  • Testo 

Wins yada oxdrolone şekilde.planini yapsam peki hem ostrejeni düşürmüş olup sağlıklı şekilde büyüme hedefine ne dersin

tarihinde Ulaskisa tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375

Ne kadar testo kullandığını bilmiyorum ki bu kadar yüksek çıkması normal değil danabol kullananda bile anca bu kadar oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0
ardas, 5 saat önce yazdı:

Ne kadar testo kullandığını bilmiyorum ki bu kadar yüksek çıkması normal değil danabol kullananda bile anca bu kadar oluyor.

Kral 250 lik testo kullanıyorum hafta 2 ejeksiyon 1 ml olacak şekilde yani haftada 2 ml 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375
Ulaskisa, 7 dakika önce yazdı:

Kral 250 lik testo kullanıyorum hafta 2 ejeksiyon 1 ml olacak şekilde yani haftada 2 ml 

O zaman kullandığın oral çakma dianabol var büyük ihtimalle östrojenin bu kadar artması normal değil bulkta östrojeni belli değer aralığında tutup ilerleyebilirsin ama seni çok uğraştırır olmadı şuan dediğim gibi kullandıktan sonra tekrar test yaptığında 100e ulaşmış olursa her hafta 0.5 ala ala ilerlersen ama sürekli test yaptırman lazım takip edebilmen için. Masteron filanda ekleyebilirsin testonun aromatize olmasını azaltmak için ama ondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum oralleri çıkar öyle devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0
ardas, 9 dakika önce yazdı:

O zaman kullandığın oral çakma dianabol var büyük ihtimalle östrojenin bu kadar artması normal değil bulkta östrojeni belli değer aralığında tutup ilerleyebilirsin ama seni çok uğraştırır olmadı şuan dediğim gibi kullandıktan sonra tekrar test yaptığında 100e ulaşmış olursa her hafta 0.5 ala ala ilerlersen ama sürekli test yaptırman lazım takip edebilmen için. Masteron filanda ekleyebilirsin testonun aromatize olmasını azaltmak için ama ondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum oralleri çıkar öyle devam et.

• Rimobolan
  • Proviron 
  • Anapolon
  • Testo 
  • Wins yada oxdrolone

Şekilde planını yapsam peki hem östrojeni düşürmüş olup sağlıklı şekilde büyüme hedefine ne dersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375

Abi diyorum ki kullandığın oral ilaçlar boş büyük ihtimalle danabolu basmışlar östrojeni düşürüp başlasan bile kullandığın ilaçtan dolayı sürekli yükselicek kafana göre arimedexte kullanamazsın sürekli test vermen lazım ben uğraşırım diyosan her hafta test yaptırıp yüksek çıkarsa e2 prolaktin arimidex alıp durursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0
ardas, 30 dakika önce yazdı:

Abi diyorum ki kullandığın oral ilaçlar boş büyük ihtimalle danabolu basmışlar östrojeni düşürüp başlasan bile kullandığın ilaçtan dolayı sürekli yükselicek kafana göre arimedexte kullanamazsın sürekli test vermen lazım ben uğraşırım diyosan her hafta test yaptırıp yüksek çıkarsa e2 prolaktin arimidex alıp durursun.

İlaçları bıraktım şuan sana attığım Rimobolan

• Proviron 
  • Anapolon
  • Testo 
  • Wins yada oxdrolone

Yeni bir sistemde başlanacak olan plan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375

tamamdır dediğim gibi östrojeni düşürdükten sonra başlardan bu kürde de aynı şekilde e2  prolaktin yüksek olursa winstrol yada oxandroloneyi çıkartıp devam et eğer o zaman yükselmezse onları kullanma birde oral pek tavsiye etmiyorum karaciğeri yoruyor ondan uzun tutma bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ulaskisa    0
ardas, 52 dakika önce yazdı:

tamamdır dediğim gibi östrojeni düşürdükten sonra başlardan bu kürde de aynı şekilde e2  prolaktin yüksek olursa winstrol yada oxandroloneyi çıkartıp devam et eğer o zaman yükselmezse onları kullanma birde oral pek tavsiye etmiyorum karaciğeri yoruyor ondan uzun tutma bence.

Seninle iletişime nasıl geçeriz kral İnstagram varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    375
Ulaskisa, 1 dakika önce yazdı:

Seninle iletişime nasıl geçeriz kral İnstagram varmı 

Yasak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.