Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lufi

Kürdeyken total testosteron artacağına düştü bunu nasıl yorumlamalıyım? (novalife)

Önerilen İletiler

lufi, 13.05.2024 - 23:21 yazdı:

bana ilaç boş değil sorun sende dendi her insan aynı değilmiş lh fsh sıfırlandığı anda ilaç çalışıyor demekmiş , benim kendi sağlık sorunlarım olabilirmiş öyle bir şey olabilir mi?

içinde 1mg bile testesterone olsa lh fsh yine sıfırlanır diye düşünüyorum. Sanırsam ilaç boş. İnsanların umutlarıyla oynamak eglenceli geliyor bazılarına forum kuralları gereği yazamadığım çok şey var baya şeyler söylemek isterdim.

image.thumb.png.06c15efd8435febc77be477193c2e5bc.png

4. Haftada bu seviyelerde olması gerekirken 260 ng/dl nedir . Çoğu underdose tr yapımı ilaçta bile 1500 üstü yakalanıyor 4.hafta kan tahlilinde. Haftada 2 kez enjeksiyon yapıyorum dedin. 3.5 günde bir testo e vurduğunu varsayarak grafik yaptım. İlac kesinlikle boş uzak dur. Satıcıdan koşarak uzaklaş.

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    1.091
lufi, 13.05.2024 - 23:21 yazdı:

bana ilaç boş değil sorun sende dendi her insan aynı değilmiş lh fsh sıfırlandığı anda ilaç çalışıyor demekmiş , benim kendi sağlık sorunlarım olabilirmiş öyle bir şey olabilir mi?

Hayatımda daha saçma çok az şey duydum. Sövmemek için zor duruyorum ağa dışarıdan 10 mg testo da alsan Lh Fsh kapanır zaten. İlacı bırak yarı dolu olmasını 250 mg/ml yazıyor ya 25 mg/ml muhtemelen. Ama kusura bakma senin de suçun var. Şu ekonomide hala 400-500 tl ye sağlam testo bulacağına inanmak başlı başına suç :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366
SPECTRE, 8 saat önce yazdı:

Adam onlayynnn olmuş ama senin postuna cevap gelmemiş :D 

Arkadaş sadece reklam yapmaya giriyor forma görmemiştir🤫

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    25
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Hayatımda daha saçma çok az şey duydum. Sövmemek için zor duruyorum ağa dışarıdan 10 mg testo da alsan Lh Fsh kapanır zaten. İlacı bırak yarı dolu olmasını 250 mg/ml yazıyor ya 25 mg/ml muhtemelen. Ama kusura bakma senin de suçun var. Şu ekonomide hala 400-500 tl ye sağlam testo bulacağına inanmak başlı başına suç :) 

Hocam 900 tlden aldım İran peşindeydim onun da fiyatları aşağı yukarı aynı şimdi susta aldım böyle devam edeceğim biraz güçten düştüm bildiğiniz biraz toparlanayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godofdark    25

Testo çalışmıyor. Turinabol diye aldığında danabol olabilir. klasik saçma marka üretim çakallıkları. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    41
lufi, 10 dakika önce yazdı:

Hocam 900 tlden aldım İran peşindeydim onun da fiyatları aşağı yukarı aynı şimdi susta aldım böyle devam edeceğim biraz güçten düştüm bildiğiniz biraz toparlanayım 

Moralini bozma kardeşim tecrübe tecrübedir en azından tahlil yaptırıp durumu erken fark ettin.Sende sıkıntı olduğu falan da yok sıkıntı olsa önceki testinde testo normal aralıkta seyretmezdi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: pt.e.l.j.i.n
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürümde  6. haftamdayım tahlillerimde serbest testo oranım totele göre düşük çıkmış sebebi nedir ? @metinav
      Testo prop Masteron   
    • Yazan: ghettoMonk
      Merhabalar,
      Kişisel özelliklerim:
      Yaklaşık 7 senedir spor yapıyorum 5 senesi MMA son 2 senesi de vücut geliştirme Yaşım 20 Kilom 78 Boyum 1.80 Yağ oranım düşük Nispeten beni tatmin eden bir fiziğim var diyebilirim. Yaptığım sporları profesyonellik seviyesinde ciddiye alarak yapıyorum. Antrenman, beslenme ve dinlenme pek sekmez. Malum yaz ayındayız ve ben 2 aydır diyetteyim, her sabah da 1 saat kardiyom var. Geçen günlerde kendimde bazı semptomlar fark ettim bunlardan bazıları depresyon, halsizlik, ani anksiyete, uykuya dalamama, sürekli yorgunluk, libidoda değişiklikler vs. Sonrasında dahiliyeye gidip sorunlardan bahsettim ve kan testi yaptırdım, testosteron alt sınıra yakın çıktı. Düzenli D vitamini kullanıyorum, ZMA alıyorum, alkol tüketimim yok, uykum olabildiğince düzenli (son zamanlarda dalamıyorum) ve sağlıklı besleniyorum. Bu yaşta bu kadar düşük testosteron beni gerçekten çok rahatsız etti. Sporun ölene kadar hayatımda olacağını da hesaba kattığımda TRT'ye geçmek çok mantıklı geliyor.
      Haftalık 120mg Test Enanthate ve sperm üretiminin durmaması için de haftada 3 kez 500iu HCG yapmayı düşünüyorum. Ve bunu ömür boyu sürdürmeyi planlıyorum. Kan testimi ve güncel formumu ekte bırakıyorum (Sensitif Total Testosteron referans aralığı 2.7 ile 8 küsürmüş ben de doktorun yanına tekrar gidince öğrendim). @metinav @rastlantisal @GHOST @AS1L @Diver
      Değerli hocalarım yorumlarınızla bana bir yol gösterebilirseniz çok sevinirim.

• Yazan: Murat.55
      Merhaba arkadaşlar, umarım iyisinizdir, bu Total ve serbest testosteron konusunun mantığını kafamda oturtmak istiyorum, çok kez internetten araştırdım ama mantığını çözemiyorum. Kan testlerinde biz sadece Total testosteronları mı görüyoruz? Hiçbir kan testi sonucunda serbest testosteron yazdığını görmedim ya da ben kaçırdım, ve ayrıca testosteron eksikliği için uygulanan TRT tedavisi testosteron seviyesini yükseltmek için yapılıyor ama dışarıdan testosteron aldığın için bu sefer serbest testosteron düşüyor, genel olarak böyle, ve ayrıca bir fotoğraf koyacağım orda 10 haftalık sustanon kullandıktan sonra testosteron değerim var düşük çıktı o kadar süre dışarıdan almama rağmen böyle düşük çıkması serbest testosteron olduğunu mu gösterir? (Lh ve FSH aynı testte çok düşük olduğundan ilacın çalıştığını düşünüyorum)
      Cevaplarınız için şimdiden sağ olun.

• Yazan: redstar2
      Merhaba hocalarım. Yaklaşık 1 buçuk hafta önce kullanmayı sonlandırdığım bir sarms kullanım sürecim oldu. Yaklaşık 6 hafta sürdü bu süreç. Kullandıgım sarmslar rad-140 lgd ve mk677 idi. Bu kullanım sonucunda 96 kiloya ulaştım. Yağ oranım ise artarak %20 oldu. Sarms kullanmadan önce Total testesteron FSH lh prolaktin değerlerime bakmıştım. Hepsi normal aralıktaydı fakat kullanım sonrası Total testosteronum 21 nmol/L dan 8 e düştü. Fsh lh ve prolaktin değerlerim normal çıktı. Tahlil sonuçlarımı da aşağıya koyuyorum. 
      23 yaşındayım, belirttigim sarmslardan başka bir ilaç kullanmadım. 4 yılı aşkın süredir bu sporu yapıyorum. Aynı zamanda antidepresan kullanıyorum. Son zamanlarda oldugundan fazla depresif hissediyorum, uykusuzluk çekiyorum, aşırı terliyorum ve libidom ölü vaziyette. Üroloji doktoruma durumu anlattım, Total testosteronun kendiliğinden düzeleceğini ama gene de ne olur ne olmaz diye 1 ay sonra tekrar tahlil vermemi söyledi. Aktif antibiyotikte kullanmaktayım. 
      Siz ne önerirsiniz kıymetli hocalarım, endişelenmeli miyim? Sarms kullanmadan önce de antidepresan kullanıyordum ama bu kadar kötü değildim psikolojik açıdan. Bıraktıktan sonra çöküşe uğradım gibi.

• Yazan: SAMOtrophin
      Merhaba özel hastanelerde tahliller ateş pahası olduğu için devlet hastanesinden test almaya çalışıyorum ama hiçbir zaman testosteron ve östrojen değerlerime ulaşamıyorum doğrudan sporu karıştırmadan görmek istiyorum dediğimde neden diye soruyorlar bu konuda nasıl bir yol izliyorsunuz açılmış bir konu varsa link bırakırsanız çok mutlu olurum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.