Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BGslayer

Aranızda bvs labs kullanan veya bilgisi olan var mı?

Önerilen İletiler

BGslayer    6

Bvs Labs growth kullanmayı düşünüyorum ancak kalitesi ve orijinalliğinden emin değilim bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    301

çok takliti olan marka, eczane varken hiç bulaşma riske girmeye değmez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432

Eczanede omnitrope 45 ünite var bu ara baya kullanan var eczane geliş fiyatı 4000 filan galiba tanıdığın filan varsa geliş fiyatından alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Bvs labs falan filan hepsi aynı kişi ahahaha. İlacı aldıgın kişi stok sıkıntısı hic yaşamıyorsa tr üretimdir.Testo yu yaparlar treni underdose yaparlar. gh yi yapacaklarını sanmıyorum sudur o

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asfsfasf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: KriptonDiablo
      Merhaba arkadaşlar,
      Bvs labs'ın Dihydro Boldenonu kullanan veya ne kadar etkili, güvenli ve gerçek olduğuna dair bilgi sahibi olan var mı? Çünkü Dihydro Boldenon'un yerine çok daha ucuz ama benzer etkili başka bir malzemenin kullanılması mümkün bir ürün. Dihydro Boldenon'un ilgimi çekme sebebi, 5alpha indirgenmiş olmasıdır. Yani spesifik bir amaç sebebiyle bu ürünle ilgileniyorum.
      Varsa 5alpha indirgenmiş olan başka steroid türlerine de açığım.
    • Yazan: makinistolmayantrenci
      Bvs labs ürünleri kullanan oldu mu kalitesi vesaire hakkında fikir verebilecek varsa şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Rippo34
      Arkadaşlar yaklaşık 2 Aydır ürün arayışı içindeydim çok kişiyle konuştum şuan ülkemizde bulunan bütün sahtekarların konuşurken kullandığı kelimeler bile aynı, bi hoca da testo androne aldım 2 paket boldenon danabol arayışındaydım yıllardır tanıdığım bir arkadaşıma sordum bende var deri bana watson boldenon , bvs turinabol , thagier danabol verdi hepsi kutulu bantlı hepsini ayrı ayrı verifikasyonunu yaptır kendi sitelerinde ve orijinal çıktı kaç defa sordurduğunda yazıyor . Etkilerini ilerleyen dönemlerde yazarım iyi günler diliyorum 
    • Yazan: BatuB
      Bvs ve Genesis meds hakkında düşünceleriniz nedir

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.