Çok haklısınız hocam, tüm gayem bu yönde. Doktor, Naprosyn Plus jel yazdı bugünkü muayenemden sonra. MR rica ettim, gerek olmadığını söyledi; zaten siz de çok gerekli olmadığını belirtmişsiniz. Dediğiniz gibi, doktorun çok da konuya hakim olduğunu ve benimle çok alakadar olduğunu söyleyemeyeceğim. Fizik tedavi önerdi ki hali hazırda bu pazar günü için tanıdık vasıtasıyla bulduğum bir fizyoterapistten randevu almıştım. Fizyoterapi hakkında ne düşünüyorsunuz? Karyopratikten önce bir denemek istedim. Eczanelerden rahatça temin edebilir miyim? Reçeteli mi? Öğrenciyim, umarım bütçemi zorlayacak ürünler değillerdir Teşekkürler. @SantoR Hocam bir bakar mısın konuya lütfen, çok müşkül durumdayım MR çekildi, sadece kalçam için. Sonuçlar yukarıdaki şekilde, doktor bir rahatsızlık olmadığını söyledi. Raporu götürdüğüm doktor 5. doktordu. Ağrın devam ederse Nörolojiye görün dedi. Omzum ve latimdeki ağrı azaldı ancak belimde hala bir esneklik kaybı ve sıkışmaya benzer bir his var. Sağ kalçamda topuğuma kadar olan ağrı ise devam ediyor. Topuğuma basarken özellikle ağrı hissetmeye başladım. Otururken de sağ lopumun altında sanki küçük bir top varmış gibi hissediyorum.  @SantoR Hocam bahsettiğiniz ilaçlar hakkında sorularım var, bakar mısınız lütfen? Bilgisi olan başka hocalarım da yardımcı olursa çok mutlu olurum.