Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

fragment deneyimim

Önerilen İletiler

labslabs    77

küre girmeden önce yağ oranımı düşürmek için kullandım 20 gün günlük 500 mcg ve 8 kg verdim normel diet ve çok az sporla yan etki yaşamadım

(fragment olmasaydı 3 kg civarı verirdim vücudumu tanıyorum)

psr markası kullandım kendi sitesine resim attım orjinal dediler sonra 3 kutu daha aldım onlar stokta bekliyor kür içi kullancam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muzziyy    2

Vermiş oldugunuz 8 kilo yag danmı yoksa bir miktar kas kaybı yaşadınızmı be son olarak enjeksiyonu ne zaman karda yaptınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

kas kaybı yaşamadım ama 2 kg su gidenin,

sabah uyanır uyanmaz 250 mcg 1 saat cardio 2 saat sonra düşük karbonhidratlı proteinli yağlı kahvaltı,

gece yatmadan önce 250 mcg en 3 saat yemek yemedim uyamadan önce

ağırlıkta çalıştım diette yaptım

1 şişe kullandım 20 gün 500 mcg günlük şişesine 140 dolar verdim pahalı ürün sahtesi çok dikkat et , psr markası alırsan fotorafını at firmaya söylerler orjinalmi değilmi die

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

check kodu yok hocam mesaj atıyorsunuz ben psr ürünü aldım ama orjinaliğinde emin değilim die maximum 15 dk içinde cevap veriyorlar fotoraf atın diolar bize sizde fotoraf atıyorsunuz bu şekilde çözüyorlar olayı ben psr markası kadar hızlı geri dönüş yapan bir firma görmedim baya müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar

not:sarı kapaklı psr uzak durun sitesinden şişesini inceleyin holigramlı olcak holigramsız psr olamaz!!

sarı kapak psr satan genelde şunlarıder;Biz 100 kutu istedik sarı kapaklı olsun dedik,ben psr firmasından aldım direk kapak renginemi bakcam,Zaten içindeki şekilli tozu üretebilsem seninle muhattap olmam,tüm yarışmacılar kullandı,vs vs svs

İNANMAYIN BUNLARA PSR PEPTİD UCUZ OLAMAZ DİREK FİRMADAN FİAT ALIN KARŞILAŞTIRIN :)

AMA PEPTİDDE PEPTİD YANİ :) PSR FİRMASI PAHALI AMA EFSANE YABANCI FORUMLARDA BAKABİLİRSİNİZ YORUMLARA

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Yurt dışından Türkiye ye peptid sipariş etsek gelebilme şansı varmı daha önce aranızda deneyen oldu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThorA    0
Yurt dışından Türkiye ye peptid sipariş etsek gelebilme şansı varmı daha önce aranızda deneyen oldu mu ?

Ilaç formunda olduğu için takılır boşuna alıp paranızı çöpe atmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.