Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

birkilotavuk

Nefes kesen soğuk öksürük

Önerilen İletiler

Enjeksiyon dan hemen sonra nefes alırken soğukluk hissediyorum ve nefesimi kesen her öksürdüğümde ciğerlerim ve kalbim ağrıyor, tren öksürüğüne benzer ama kürümde tren yok durumdan endişe etmeli miyim? 3. Kürüm (zphc ile ilk) ilk defa bu şikayetleri yaşıyorum.

Diğer sağlık şikayetlerim;

• Uzun süredir gece boyu boyun bölgesinde aşırı derece terleme (yastık sırılsıklam oluyor)
  • Sık sık baş ağrısı
  • Durup dururken gelen kalp ağrısı (Gece uyumaya çalışırken veya otururken fark etmiyor efor sarf etmesem de uzun süreli geçmeyen kalp ağrısı var) Bu durum ile alakalı kardiyolojiye dün gittim herhangi bir problem gözükmedi

6. Hafta testo bolde npp küründeyim

2 gün önce hasta olduğum için kan vermiştim cpr ondan yüksek olabilir.

11123.thumb.png.01cf894b598f83e0570e0e221ea122b9.png 111.thumb.png.a51867535d8a9e222fc8d2e7fce4d924.png 1112.thumb.png.cf83d71239e794f7a849a0556cd16ce2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim umarım bundan kaynaklıdır mg düşürüp deneyeceğim cumartesi de bi göğüs hastalıklarına gidip ciğerlerime bakayım emin olayım en azından.

Çünkü gerçekten aha gidiyorum buraya kadarmış dedim korkuttu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
birkilotavuk, 1 saat önce yazdı:

Enjeksiyon dan hemen sonra nefes alırken soğukluk hissediyorum ve nefesimi kesen her öksürdüğümde ciğerlerim ve kalbim ağrıyor, tren öksürüğüne benzer ama kürümde tren yok durumdan endişe etmeli miyim? 3. Kürüm (zphc ile ilk) ilk defa bu şikayetleri yaşıyorum.

Diğer sağlık şikayetlerim;

• Uzun süredir gece boyu boyun bölgesinde aşırı derece terleme (yastık sırılsıklam oluyor)
  • Sık sık baş ağrısı
  • Durup dururken gelen kalp ağrısı (Gece uyumaya çalışırken veya otururken fark etmiyor efor sarf etmesem de uzun süreli geçmeyen kalp ağrısı var) Bu durum ile alakalı kardiyolojiye dün gittim herhangi bir problem gözükmedi

6. Hafta testo bolde npp küründeyim

2 gün önce hasta olduğum için kan vermiştim cpr ondan yüksek olabilir.

Bolde krizi diye bir şey var tuttuğu zaman sırt üstü uzan derin nefes alıp vermeye çalış yüksek demirden kaynaklı diye biliyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
supraxdt, 55 dakika önce yazdı:

Bolde krizi diye bir şey var tuttuğu zaman sırt üstü uzan derin nefes alıp vermeye çalış yüksek demirden kaynaklı diye biliyorum 

Allah belas… 

Sp ve zphc ikisinin boldesinde de aynısını yaşadım vurduktan hemen sonra gelmeye başlıyordu bolde orjinalini bulunca gerçekten sert bir ilaç aslında…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Allah belas… 

Sp ve zphc ikisinin boldesinde de aynısını yaşadım vurduktan hemen sonra gelmeye başlıyordu bolde orjinalini bulunca gerçekten sert bir ilaç aslında…

Tamda ben sana onu sorucaktim bu bolde krizi tutuyor ise orjinal demek mi yoksa sahte olasılığı var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
supraxdt, 6 dakika önce yazdı:

Tamda ben sana onu sorucaktim bu bolde krizi tutuyor ise orjinal demek mi yoksa sahte olasılığı var mı 

Boş ilaçta böyle bir şey olucağını sanmam boldenonun en büyük anlama etkisi bana göre tansiyon,nefes darlığı,terleme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
Ironmann, 3 saat önce yazdı:

Allah belas… 

Kanka her vurumda mi oluyor bu durum ve kişiden kişiyemi yoksa genel bolde yan etkisi mi?İlk kürümde bolde düşünüyorum bunu yeni öğrenmiş oldum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
fanzea34, 3 saat önce yazdı:

Kanka her vurumda mi oluyor bu durum ve kişiden kişiyemi yoksa genel bolde yan etkisi mi?İlk kürümde bolde düşünüyorum bunu yeni öğrenmiş oldum.

Kişiden kişiye değişir bende her vurumda olmuyor özellikle 3 haftadan sonra filan ara ara oluyor.

Ama nefes darlığı ani daralma ve baş ağrıları 6.haftadan sonra genelde bitene kadar ara ara oluyor bende

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
Ironmann, 10 saat önce yazdı:

Kişiden kişiye değişir bende her vurumda olmuyor özellikle 3 haftadan sonra filan ara ara oluyor.

Ama nefes darlığı ani daralma ve baş ağrıları 6.haftadan sonra genelde bitene kadar ara ara oluyor bende

Eyvallah knka saolasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bedirhan55
      testo deca ve mastenon kullanıyorum. iğnelerimi eşim yapıyor (kendisi hemşire) bazen iğneden hemen sonra daha ayağa kalkmadan ciddi bir öksürük tutuyor kusacak derecede oluyorum. Bi kaç saat sonra sıtma vuruyor sonrada ter basıyor ve bir gün hasta gibi dolaşıyorum. markadandır diye farklı markalar denedim yine aynı oldu fakat her vurumda olmuyor misal veriyorum 3 4 vurumda bir bu tarz olay yaşıyorum. Bu konuda bilgisi olan veya böyle şeyler yaşayan varmı

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.