Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jalesabduraihan

Magnus pharma h.K

Önerilen İletiler

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda zphc, swiss satan satıcı magnus pharma da satmaya başladı 5 flakon lu 1 flakon içinde 250 mg bulunuyor ve alan kişiler de memnun olduğunu söyledi tr üretim olduğunu biliyorum. ancak bu forumada danışmak istedim. Magnus pharma kullanıp verim alan oldu mu? Ve test verdiniz mi bilgilendirirseniz sevinirim.

tarihinde Jalesabduraihan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jalesabduraihan, 4 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda zphc, swiss satan satıcı magnus pharma da satmaya başladı 5 flakon lu 1 flakon içinde 250 mg bulunuyor ve alan kişiler de memnun olduğunu söyledi tr üretim olduğunu biliyorum. ancak bu forumada danışmak istedim. Magnus pharma kullanıp verim alan oldu mu? Ve test verdiniz mi bilgilendirirseniz sevinirim.

Neden yerli üretim kullanmak istiyorsunuz eczane ürünleri varken içine ne koydukları belli değil steril değil,bu tür ürünleri alırsın kullanırsın sana boş kilo aldırır bırakınca aldığın kiloyu geri verirsin bütçe açısından ucuz diye bu sahtekarlara para kazandırmayalım.1000 TL ye tren satıyorlar 1000 TL ye protein tozu bile alamazsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Muharremkarademir, 3 saat önce yazdı:

Neden yerli üretim kullanmak istiyorsunuz eczane ürünleri varken içine ne koydukları belli değil steril değil,bu tür ürünleri alırsın kullanırsın sana boş kilo aldırır bırakınca aldığın kiloyu geri verirsin bütçe açısından ucuz diye bu sahtekarlara para kazandırmayalım.1000 TL ye tren satıyorlar 1000 TL ye protein tozu bile alamazsın.

Boş kilo nasıl oluyor dayı amaç zaten kilo alıp kilo vermek 😂

Optimum son serilerinden memnun kalmadım ama magnus iyi duruyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
egerdnc, 9 dakika önce yazdı:

Yakında optimuma başlayacağım bakalım nasıl olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muharremkarademir, 3 saat önce yazdı:

Boş kilo derken kortizoldan mı bahsediyorsun? Orj ilaçla kilo alınca kas kütlesi almıyoruz zaten maalesef dediğin olay orj ilaç kullanınca da işliyor. Son zamanlarda memnun kalan tayfa var bende merak ettim açıkcası. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    298
Jalesabduraihan, 8 saat önce yazdı:

magnusun orjinalini kullandım gayet iyiydi ama yerli üretim çok bulaşma derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc, 3 saat önce yazdı:

Dostum o zaman biz SP ye İran'a boşa para veriyoruz banyoda ilaç üretsinler onun içindeki şeyler senin vücuduna zarar versin içinde hammaddeyi koklatsınlar aldığın kiloyu da kaliteli almak var kortizolden kilo almak var senin hayatında orjinal ilaç kullandığını zannetmiyorum :D

SERKO, 2 saat önce yazdı:

magnusun orjinalini kullandım gayet iyiydi ama yerli üretim çok bulaşma derim

Nasıl yani sen verim aldım diyorsun bulaşma diyorsun adama 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Muharremkarademir, Bir saat önce yazdı:

Dostum o zaman biz SP ye İran'a boşa para veriyoruz banyoda ilaç üretsinler onun içindeki şeyler senin vücuduna zarar versin içinde hammaddeyi koklatsınlar aldığın kiloyu da kaliteli almak var kortizolden kilo almak var senin hayatında orjinal ilaç kullandığını zannetmiyorum :D

Orjinal magnus farklı dostum bu TR üretim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, 2 saat önce yazdı:

Orjinal magnus farklı dostum bu TR üretim

Orijinal magnus global olarak çok popüler zaten şimdi o magnusla tr üretimini bir tutuyor yukardaki arkadaşlar 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

yerli üretim hiçbir ilacın sağlam referans aracılığıyla temin edilmediği sürece doluluk garantisi yok tamamen kumar 1k fazla ver kafan rahat olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy, 4 dakika önce yazdı:

yerli üretim hiçbir ilacın sağlam referans aracılığıyla temin edilmediği sürece doluluk garantisi yok tamamen kumar 1k fazla ver kafan rahat olsun 

Ben tr malı ürün kullanıp sağlam adele koyan biri hiç görmedim tamamen hayal kırıklığı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Muharremkarademir, 4 dakika önce yazdı:

Ben tr malı ürün kullanıp sağlam adele koyan biri hiç görmedim tamamen hayal kırıklığı.

ben 2 kişiye denk geldim yerli mal kullanıp ciddi kütle koyan yarışmacı 1 tanesi çok yakınımda arkadaşım kendi ağzıyla söylüyor tedarikçinin yüzyüze tanıdığın samimi olduğun biri olucak ki ancak dolu ilaç alıcaksın sonuç olarak ham madde adamın elinde emin ol boş ilaçtan 300 kazanıyorsa tanıdığa dolu ilaca 3 5 katı fazla fiyatını çeker 300 değil 500 600 kazanır yine de kesinlikle değmez girilmez de 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
gönderildi (düzenlendi)
Muharremkarademir, 7 saat önce yazdı:

Evet haklısın, eğer satıcına yeterince güveniyorsan SP’ye para vereceğine çöpe atsan daha iyi olur ama güven sorunların varsa garanti olsun diye mantıklı olabilir SP almak 😁

Adelenin hammadde seçtiğini de ilk defa senden duyuyorum, SP hammaddesi adele üretiyorken diğerleri su tutuyormuş 😂😂

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc, 26 dakika önce yazdı:

Evet haklısın, eğer satıcına yeterince güveniyorsan SP’ye para vereceğine çöpe atsan daha iyi olur ama güven sorunların varsa garanti olsun diye mantıklı olabilir SP almak 😁

Adelenin hammadde seçtiğini de ilk defa senden duyuyorum, SP hammaddesi adele üretiyorken diğerleri su tutuyormuş 😂😂

Hayır benim kastettiğim şey içinde hammaddenin olduğunu bile bilemezsin babanın oğlu değil ki bu adamların çoğu sahtekar flakonda tren yazar sen testo vurursun sadece.Ben isimsiz özel üretilen yerli hammaddesi yüksek ürün kullanan adamları biliyorum ama senin dediğin yukarda söylenen markalar çoluk çocuğun eline verilen içi boş veya testo basılan sözde markalar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
egerdnc, 30 dakika önce yazdı:

Ben onu yaşadım hocam maalesef arkadaşımda bodytech dianabol bayaa güzel etki vermişken bende sadece e2 arttırmaktan başka bir şey yapmadı. Belki de bana danabol yaramıyodur :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.