Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nakres27

Kür içi tamoksifen kullanımı

Önerilen İletiler

nakres27    37

Günaydınlar herkese bu aralar çok sık başlık açıyorum açıkçası. Herkes ilgileniyor teşekkür ederim.

forumda baktım ama istediğim cevabı net bulamadım ya da gözümden kaçtı

kür içinde 3 günde bir tane tamoksifen kullanımının artısı veya eksisi nelerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261
gönderildi (düzenlendi)
nakres27, 42 dakika önce yazdı:

Günaydınlar herkese bu aralar çok sık başlık açıyorum açıkçası. Herkes ilgileniyor teşekkür ederim.

forumda baktım ama istediğim cevabı net bulamadım ya da gözümden kaçtı

kür içinde 3 günde bir tane tamoksifen kullanımının artısı veya eksisi nelerdir.

Kürü bloke edersin alacağın  verim duser göğüste hissiyat batma kaşıntı olmadığı sürece tamoksifen armidex dostinex kullanılmamalı 

Yine de yok ben sağlam gideyim garanti olsun diyorsan üç günde bir yarım tablet 

tarihinde crosfredy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
crosfredy, 47 dakika önce yazdı:

Kürü bloke edersin alacağın  verim duser göğüste hissiyat batma kaşıntı olmadığı sürece tamoksifen armidex dostinex kullanılmamalı 

Yine de yok ben sağlam gideyim garanti olsun diyorsan üç günde bir yarım tablet 

garantiye almam daha makul olacaktır üç günde bir yarım tablet alayım ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236
nakres27, 24 dakika önce yazdı:

garantiye almam daha makul olacaktır üç günde bir yarım tablet alayım ben 

Garantiye almak diye bi durum yok, tembellikten başka bişey değil. Enjeksiyondan 1 ay sonra E2, prolaktin kan testi verirsin bilgin yoksa burays yüklersin kullanıp kullanmaman gerektiğini biz sana söyleriz. Gereksiz E2 baskilamak küre girme sebebini yani büyümeni engeller, diğer yan etkilerinden bahsetmiyorum. E2ye dokunmayıp tamoxifen kullanayım dersen de uzun kürlerde karaciğerdeki kas gelişiminden sorumlu igf-1 hormonunu baskılarsın. Yan etki ve kan testinde yüksek E2 olmadıkça DOKUNMAYINIZ

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.