Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nakres27

Ilk steroid kürü

Önerilen İletiler

nakres27    37
Oxikery, Bir saat önce yazdı:

Şahsen ilk kürğmde salonumda piyasadaki çoğu sporcudan kütleli sağlam fizikli bi elemandan alıp dolandırıldım ve her gün sohbet edip yüzyüze bakıyorduk 

Emin olamıyorum asla. Peki ortalama maliyeti nedir kaliteli bir markanın kürü enant bolde danabol üçlüsü 12 haftalık kürde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    50
nakres27, 33 dakika önce yazdı:

Emin olamıyorum asla. Peki ortalama maliyeti nedir kaliteli bir markanın kürü enant bolde danabol üçlüsü 12 haftalık kürde

12 Hafta boldenon olmaz dostum arkanda sağlam bir koç var ise boldenon yerine DECA veya NPP öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oxikery    7
nakres27, 34 dakika önce yazdı:

Herhangi bir fiyat veremem bunun yüksek fiyat daha iyidir diye bişey de yok ürün iyidir satıcı kendini iyi pazarlamıştır yüksek fiyatlara verir vicdanlıysa kar payını düşük tutar iyi marka vardır 12.000 tutar aynı seviyede iyi marka vardır 18.000 tutar örnek vermek gerekirse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37

valla çok sağlam olduğuna emin olmamaya başladım markayı araştırdıkça forumda 

Oxikery, 27 dakika önce yazdı:

Herhangi bir fiyat veremem bunun yüksek fiyat daha iyidir diye bişey de yok ürün iyidir satıcı kendini iyi pazarlamıştır yüksek fiyatlara verir vicdanlıysa kar payını düşük tutar iyi marka vardır 12.000 tutar aynı seviyede iyi marka vardır 18.000 tutar örnek vermek gerekirse

şu an kendisinden daa yohimbine tarzı ürünler aldığım bir hoca var oxy2gen marka ürünü kür paketini 10 k ya satıyor danışmanlık dahil buna mı yönelsem emin değilim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
otopsicikedi, 14 saat önce yazdı:

Büyük ihtimalle zeytinyağı vuracaksın kendine. Testosteronda İrandan şaşma. Güvenilir bir kaynağın yoksa anabolikler içinde ya bilindik SP balkana yöneliceksin ya da rimo bulmaya çalışacaksın 

Kankam ya İran çok bozdu be testo konusunda. Şuan optimum kullanıyorum inanılmaz bir şekilde gırtlağa kadar dolu olduğunu hissettiriyor, testler de öyle. İran’da hiçbir şey hissetmedim desem yeri. Ben tavsiye etmiyorum İran’ı kimseye artık

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.