Selamlar arkadaşlar  Öncelikle @Loving hocama çok teşekkür ederim çok güzel ilerliyorum. 8. Haftayı bitirdim. Dozajlar aynı. Kilom aynı 109-110 arasında. Ölçülerim ciddi oranda arttı sağlam kütle koyduğumu düşünüyorum.  Son üç ayda; Kol 43ten 45e Omuz 140tan 146ya Göğüs 121den 126ya Bel 101den 95e Kalça 106dan 100e geldi.  Omuzu haftada bir gün çalışıyorum göğüsü küçük gösterdiğini düşünüyorum sizce yanlış mıyım böyle devam edeyim mi? Antrenman hacmi başlangıca göre iki kat arttı ağırlık olarak ve antrenman süresi olarak trenden çok memnunum. Sağlam uyursam ertesi gün sıkıntı yaşamıyorum çabuk toparlıyorum. Çok şükür şuana kadar ciddi bir yan etki görmedim. Yüksek rakımlı yerde trenin ciğere yaptığı etkiyi çok iyi hissettim nefes aldırmıyor ilk başta zamanla alıştım. Gece terlemesi kesildi. Karbonhidrat tüketince alev alıyorum. İki hafta önce tansiyon çok yükseklerde geziyordu kan verince rahatladım. Bacaklarım çok geriden geliyor evde hakkını veremediğim için haftada bir gün spor salonuna gidiyorum. Yorumlarınızı varsa eleştirilerinizi bekliyorum            
    • Beğen
    • Alkış
    • Tebrikler
    • +1
    • Yıldız
    6