Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lvn1937

Ilk kür yardım azerbaycan

Önerilen İletiler

lvn1937    0

Selam aleykün değerli abiler ve kardeşler sizi Azerbaycandan takip ediyorum 25 yaşındayım 1.84 boy 82 kiloyum spora yeni başladım göbeğimi eritmek iyi bir vücut yapmak istiyorum. Bizim burada bu sektör tam olarak gelişmemiş koçlar hep kendi çıkarını düşünüyor çox geç sonuç alıb çok para kazanmak istiyorlar. Burada bir amatör koçdan yardım istedi ilk defa kullanım için ban clenbuteron ve propinat önerdi bende araştırmak istedim ve Türkiyeden bir abiyle konuştum onun yazdıkları bunlar :

Naçizane daha önce herhangi bir ürün kullanımı yapmamış danışan veya öğrencilerimede ilk etapta Sarms ile başlamasını öneriyorum, hedefine istinaden adele kazancı ve yağ yakımı olarak destek sağlıyor.

Anabolik - Androjenik steroidlere nazaran kullanımı daha kolay ve kazanımı tatmin edici. (Kullandığım markaya istinaden deneyimimi paylaşıyorum.)  

Steroid gibi profesyonel ürünlere geçmeden alt yapıyı kurup daha sağlıklı adımlar atılması için başlangıç adına verimli olup,
herhangi bir sağlık sorunu riski veya hormonal dengeyi bozacak baskısı yok, tabi enjeksiyon tercihin olursada gerekli kullanım protokolleri beraberinde destek olurum.
Anabolik ürünlerin oluşturulacağı sağlıklı bir planlama 20-24 hafta olmalı ve ilk etapta kullanılacak ürünlere dikkat edip dozajlarının ayarlanması çok önem taşıyan ve hassas bir noktadır.

Sağlıklı bir yağ yakımı + Güç kazanım süreci için 2 farklı ürün kullandırıyorum bunlar Cardarin ve Sr-9009
3. ürün Yk-11 eklenebilir fakat kişinin tercihine bırakıyorum eklenmesi  + olacaktır.

Sarms planlaması kullanımı beraberinde karaciğer,böbrek, Troid için her hangi bir olumsuzluk olmaması adına Pct Cycle Multivitamin vitamin kombinasyonu eklenilmesi doğru olacaktır.

• Ürün Kombinasyon seçimi
• Ürün kullanım Protokolü ( kişisel ölçüm bilgilerine istinaden)
• Beslenme ve Cardio planlaması Olarak destek sağlıyorum.

Gerekli Sarms ürünlerini adına TÜRKİYE’den gönderim sağlayabilirim.
Öğrencim birand sizlere kargo konusunda destek sağlayacaktır.

Sarms ürünlerinde Orijinalliğine GÜVENDİĞİM kendim ve öğrencilerim kullanıp sonuçlarına istinaden satış konusunda da destek olduğum iki markaya göre değişkenlik gösterebiliyor.

PSR markası ( yurtdışı kanada ürünü ) Adet fiyatı ; 1.500₺ 

FLEX USA - ( 60 Kapsül ) ; 1.380₺

Şuan için mantıklı olan Sağlıklı bir yağ yakımı + Güç kazanım süreci için 2 farklı ürün kullandırıyorum bunlar Cardarin ve Sr-9009 kullanımı doğru olacaktır.

3. ürün Yk-11 eklenebilir fakat kişinin tercihine bırakıyorum eklenmesi  + olacaktır.

Sarms planlaması kullanımı beraberinde karaciğer,böbrek, Troid için her hangi bir olumsuzluk olmaması adına Pct Cycle Multivitamin vitamin kombinasyonu eklenilmesi doğru olacaktır.

• Ürün Kombinasyon seçimi
• Ürün kullanım Protokolü ( kişisel ölçüm bilgilerine istinaden)
• Beslenme ve Cardio planlaması Olarak destek sağlıyorum.

Daha sonrasın temiz adele kazancı için MK-677 ve RAD-140 kombinasyonu doğru olur.

sizce bu fiyatlara bu ürünler hemde canada ürünü ola bilirmi yoksa dolandırıcıml yazdığı ürünler nasıl clenmi kullanmalıylm propinatla yoksa bunlarımı kullanmalıylm daha etkili olması için cevaplarınızl ve önerilerinizi bekliorum şimdiden herkese teşekkür ederim

7BEF05B1-1904-40D0-82F2-F5294FC6BCA3.jpeg 3CC5ED54-1F6B-4949-977C-044FBC5CC6CE.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

yani yeni başladığını ve göbek eritmek için yapmak istediğini söylemiştin doğal olarak denemeden ilaca başvurmak pek akıllıca değil.

Beslenme düzenini antreman düzenini oturt ve kendine zaman tanı hala olmuyorsa ilaç düşünürsün.

Ve sarms işi pek mantıklı değil bence pekte uzun olmayan kullanımlarda bile sistemi baskılıyor ne anlamı kaldı ben olsam direk steroid kullanırım o yüzden illaki bişe alcaksam, en azından etkileri bariz ve net yan etkileride belli şeyler.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lvn1937    0

Yani 4 aydır haftadı 3 kez salona gidiyorum kalori açığı yaratdım günlük 6000-7000 adım atıyorum hiç değişiklik yok bu resimde 4 ay öncesi çok az bir fark olmuş. İnstagramdan konuştuğum abi bana sarms önerdi clen propinat hakkında bilgim varda sarms hakkında hiç bilgim yok nasıl kullanılır yan etkisi nasıl nasıl etki eder bilmiyorum ama satıcı abimiz bayaa bi güzel bir şey oldugunu anlattı

B6BAB99B-752B-49C3-9584-63F45A135A39.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Sarms lara bulaşmanı önermem ,kilo vermek için günlük adım dışında ekstra birşeyler eklemelisin, hııt kardio bence çok iyi sonuç vericektir kolaydır ve evde yapabilirsin 15-20 dk lık bir kardio çeşididir haftada 2 yada 3 kere yapabilirsin ancak ağırlık çalışmadığın günler yapmak daha iyidir beslenmen nasıl bilmiyorum ama şekeri hayatından çıkarmak kilo vermen için çok büyük kolaylık sağlıcaktır ,ben 130 kg dan 80 kiloya bu şekilde düştüm zamanında herhangi bir ilaç kullanmadım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lvn1937    0
erc, 3 saat önce yazdı:

Sarms lara bulaşmanı önermem ,kilo vermek için günlük adım dışında ekstra birşeyler eklemelisin, hııt kardio bence çok iyi sonuç vericektir kolaydır ve evde yapabilirsin 15-20 dk lık bir kardio çeşididir haftada 2 yada 3 kere yapabilirsin ancak ağırlık çalışmadığın günler yapmak daha iyidir beslenmen nasıl bilmiyorum ama şekeri hayatından çıkarmak kilo vermen için çok büyük kolaylık sağlıcaktır ,ben 130 kg dan 80 kiloya bu şekilde düştüm zamanında herhangi bir ilaç kullanmadım

Spor sonrası 30 dakika hızlı yürüş ve bisiklet yapıyorum kardio olarak ekmeği tamamen kestim sabah yulaf ve yumurta öğlen karabuğday pirinç bulgur akşamds öyle yanlarında haşlanmış tavuk göğüsü şekeri tam olarak kesmişim haftada bir çikolara yerim ya yemem çay ve kahveye az kullanırım uyuma sıkıntısı var bende günlük 4-5 saat uyuyorum belki ondan hiç bir gelişim yok bende hızlı kilo alabiliyorum fakat o kiloyu atmak sıkıntı oluyuor 4 aydır 83-81 olarak kaldım hiç değişiklik yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511

Şuan senin için en doğrusu antrenman yapmayı, beslenmeyi, dinlenmeyi iyi yapmak. Şuan için sorumlulukların bunlarken üzerine ekstradan sağlık sorunlarına yol açabilecek ürünleri kullanıp ekstra bir sorumluluk almamalısın. Aksi takdirde libido, sertleşme sorunları, sivilce vs yaşadığında bunlar seni psikolojik olarak etkileyip başladığın yerden daha kötü bir noktaya gitmene sebep olabilir. Biriyle çalışmak istiyorsan ilaç satma gibi bir derdi olmayan kişiler var onlarla beslenme ve antrenman hakkında koçluk alman çok daha mantıklı olucaktır.

lvn1937, 3 saat önce yazdı:

Spor sonrası 30 dakika hızlı yürüş ve bisiklet yapıyorum kardio olarak ekmeği tamamen kestim sabah yulaf ve yumurta öğlen karabuğday pirinç bulgur akşamds öyle yanlarında haşlanmış tavuk göğüsü şekeri tam olarak kesmişim haftada bir çikolara yerim ya yemem çay ve kahveye az kullanırım uyuma sıkıntısı var bende günlük 4-5 saat uyuyorum belki ondan hiç bir gelişim yok bende hızlı kilo alabiliyorum fakat o kiloyu atmak sıkıntı oluyuor 4 aydır 83-81 olarak kaldım hiç değişiklik yok

Uykuya önem vermelisin. Yeteri kadar dinlenmezsen vücudunda Kortizol artar buda senin su tutmanı fiziksel ve mental açıdan yorgunluğa, metabolizmanın yavaşlamasına sebep olur. Birde bana kalırsa kan testi verip troidlerine vs baktirmani öneririm.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lvn1937    0
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Uykuya önem vermelisin. Yeteri kadar dinlenmezsen vücudunda Kortizol artar buda senin su tutmanı fiziksel ve mental açıdan yorgunluğa, metabolizmanın yavaşlamasına sebep olur. Birde bana kalırsa kan testi verip troidlerine vs baktirmani öneririm.

Kan testi vermiştim ve herşey normaldi hiç bir sıkıntı olmamıştı yohambine ve clen kullanmak istiyorm yaza kada iyi bir fit vücut yapmak için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
lvn1937, 1 dakika önce yazdı:

Kan testi vermiştim ve herşey normaldi hiç bir sıkıntı olmamıştı yohambine ve clen kullanmak istiyorm yaza kada iyi bir fit vücut yapmak için

Bence böyle ürünlerle kendini hiç yorma şimdiden, çünkü senin yağ yakmaktan daha çok kas kütlesi eklemen gerek. .idman ya da kardiyo öncesi 200-400 mg arası kafein alıp antrenmanına odaklanmanı öneririm. Şimdiden böyle ürünleri kullanıp yeterince verimli idman yapamayip ürünü çalıştıramadıktan sonra gene bir anlami kalmayacak.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
lvn1937, 2 saat önce yazdı:

Zamanın da bende 30-40 dk lık tempolu eğimli yürüyüşler yaptım bende çok zor işe yaradı çok zor kg verdim beni kurtaran vücuduma iyi gelen hııt kardio idi yani yüksek tempolu kardiolar deneyip hangisinin vücudunda işe yaradığını görmen lazım ,tatlı çok bağımlılık yapıcı bişey 2 hafta ağzına sürme Birgün bir tatlı kaşığı çikolata ye tekrar canın çekmeye başlıyor ,içeceklerindende şekeri çıkarman iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432

Sarmalara bulaşma öncelik doğal olarak ilerlemeye çalış Azerbaycan da suplement durumu nasıl bilmiyorum ama kaliteli bir termojenik alıp önce yağ oranını düşürmeye bak sonra küre gir çok daha fazla verim alıcaksın.

ürün örnekleri;hydroxcut,animal cuts,nutrex lipo6,black spider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.