Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emircnblk

Swiss pharma fiyatlar

Önerilen İletiler

emircnblk    0

Öncelikle merhabalar

İlk kürüme gireceğim. Salonumda bir pt ile konuştuk bu sürecimde onunla ilerleyeceğim. piyasalar hakkında bir fikrim yok. kendi kullandığı ilacın firmasının bu olduğunu soyledi ödem vs sıkıntı yaşamam ve ilac dolu imis. Hepsi swiss pharma sürekli ondan alıyormuş.

Sizce fiyatlar iyi mi 

• 2 ox (600)1200
  • 2 wins 200 (750)tablet 1500
  • 1 trunabol 100 tablet 640
  • 6 masteron (970)5820
  • 6 prop (1400)8400

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    318

merhaba dostum

• 1.yaş boy kilo yag oranın  nedir ?
  • 2.Fiyatlar çok yüksek özellikle prop 1400 tl ye neler alırsın neler 
  • 3.Kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki onca uyarmama ragmen yegenım de swiss aldı sonuç tabiki hüsran.

swiss pharma yüzde 20 anca doludur swiss kullanma derim ben

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 28 dakika önce yazdı:

merhaba dostum

• 3.Kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki onca uyarmama ragmen yegenım de swiss aldı sonuç tabiki hüsran.

Mesela artık şu Arenis’i bulsam ben de dimi 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

Aldığı fiyatlarin üstüne yüksek kar koyarak söylemiş sana. Bu kişiyle program yapmayı bırak muhattap dahi olma. Duduklucek adam arıyorlar 

• Alkış 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
Arenn, 10 dakika önce yazdı:

Mesela artık şu Arenis’i bulsam ben de dimi 😂

hocam arenisi getiren kişi şimdi tekrar dan la pharma ve black dragon getirecek gerisini sen düşün :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emircnblk    0
SERKO, 29 dakika önce yazdı:

merhaba dostum

23 1.78 97 kg yağ oranım 22

İlaç fiyatı ile aslında bana seçenek sundu ben seçtim daha uygunlari varmış fakat bu swiss pharmada direk ilk elden alıyormuş tanıdığı varmış bu yüzden tuzlu olur dedi.Hatta bu fazla kutu aldığımız için indirimli fiyatı tabi kendine pay almıştır diye tahmin ediyorum

Onerebileceginiz bir tedarikci var midir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

kardeşim swiss prop piyasada 600 -700 tl civarında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
emircnblk, 6 dakika önce yazdı:

İlaç fiyatı ile aslında bana seçenek sundu ben seçtim daha uygunlari varmış fakat bu swiss pharmada direk ilk elden alıyormuş tanıdığı varmış bu yüzden tuzlu olur dedi.Hatta bu fazla kutu aldığımız için indirimli fiyatı tabi kendine pay almıştır diye tahmin ediyorum

Tedarikçi önermek yasak.

Kendine koyduğu pay ise ilacın kendisinden daha pahalı bu yüzden uzak durmanj istedim ve bu marka yüzde 50 dolu vuran arkadaşlarım 1ml ilacı 2ml olarak hesaplayıp vuruyor. Kısaca hem cebine hem alacağın verime yazık olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
emircnblk, 3 dakika önce yazdı:

o bir kutu sana bir kutu kendine almış gibi bir fiyat söylemiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
KlasikFizik, Bir saat önce yazdı:

Aldığı fiyatlarin üstüne yüksek kar koyarak söylemiş sana. Bu kişiyle program yapmayı bırak muhattap dahi olma. Duduklucek adam arıyorlar 

napıcak dostum adam ürün satıyor keyfine mi verrsin :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

napıcak dostum adam ürün satıyor keyfine mi verrsin :) 

Bir ürünü satarak para kazanmak ile bir ürünü satarak insan kazıklamak arasındaki farkı ne belirler sence ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wallcrofter    0

Eczane eczane eczane, bi kere kafana hoca beni düdükledi mi la şüphesi girmez en azından, ucuz mu ucuz. Daha ne istenir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emircnblk    0
wallcrofter, 2 saat önce yazdı:

Eczane eczane eczane, bi kere kafana hoca beni düdükledi mi la şüphesi girmez en azından, ucuz mu ucuz. Daha ne istenir

Hocam Rimo sustanon dışında ne var ki eczanede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    756
emircnblk, 5 dakika önce yazdı:

Hocam Rimo sustanon dışında ne var ki eczanede 

Eczane ilacı satan satıcılar var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emircnblk    0
SPECTRE, 4 dakika önce yazdı:

Eczane ilacı satan satıcılar var.

Biliyorum satıcı önermek yasak ama ben bu adamlara nasıl ulaşırım nerden bulurum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
emircnblk, 45 dakika önce yazdı:

Biliyorum satıcı önermek yasak ama ben bu adamlara nasıl ulaşırım nerden bulurum

dostum swiss pharma d.bol testo bolde kürü yapmıştım testosu dolu ödem ağrı vs yapmıyor steril ilaç bolde kesinlikle boş d.bol %20 30 civarlarında dolu 5 hafta 40 mg almama rağmen alt ast 60 70 lere anca çıkmıştı belki arada sağlam referans oldugu zaman dolu ilaç verebilirler ki söylediğin fiyatlara göre sanmıyorum riske atmaya kesnlikle değmez bu konuda önerebileceğim tek tedarikçi burak hoca olur çok düdüklendim bu forumda çok aydınlandım iran sp balkan gibi ilaçlar varken gerek yok başka markalara sol altta wp butonundan burak hocayla iletişime geçebilirsin her konuda yardımcı olucaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
crosfredy, 3 saat önce yazdı:

dostum swiss pharma d.bol testo bolde kürü yapmıştım testosu dolu ödem ağrı vs yapmıyor steril ilaç bolde kesinlikle boş d.bol %20 30 civarlarında dolu 5 hafta 40 mg almama rağmen alt ast 60 70 lere anca çıkmıştı belki arada sağlam referans oldugu zaman dolu ilaç verebilirler ki söylediğin fiyatlara göre sanmıyorum riske atmaya kesnlikle değmez bu konuda önerebileceğim tek tedarikçi burak hoca olur çok düdüklendim bu forumda çok aydınlandım iran sp balkan gibi ilaçlar varken gerek yok başka markalara sol altta wp butonundan burak hocayla iletişime geçebilirsin her konuda yardımcı olucaktır 

Boldenin boş olduğuna nasıl bu kadar emin oldunuz?

Benim RBC değerimi güzel bir miktarda arttırmıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
egerdnc, 8 saat önce yazdı:

Boldenin boş olduğuna nasıl bu kadar emin oldunuz?

Benim RBC değerimi güzel bir miktarda arttırmıştı.

boldenon kullanınca kan testinden kırmızı kan hücrelerinde olan artıstan anlaya bilirsin ama kesin sonuç değil çünkü testosteron bile bir yerden sonra kırmızı kan hücrelerinde artış yaparak güç kazanamı yapıyor. boldenin en belirgin özelliği iştah artışı kimisinde bitmek bilmeyen sivilce baş ağrısı v.b gibi yan etkileri 16 hafta hiçbir yan etki görmedim yani boldenin çalışıp çalışmadığını Kan testlerinde kesin sonuç verir diyemeyiz,

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pradmo88    0
emircnblk, 16.10.2023 - 15:37 yazdı:

Öncelikle merhabalar

İlk kürüme gireceğim. Salonumda bir pt ile konuştuk bu sürecimde onunla ilerleyeceğim. piyasalar hakkında bir fikrim yok. kendi kullandığı ilacın firmasının bu olduğunu soyledi ödem vs sıkıntı yaşamam ve ilac dolu imis. Hepsi swiss pharma sürekli ondan alıyormuş.

Sizce fiyatlar iyi mi 

• 2 ox (600)1200
  • 2 wins 200 (750)tablet 1500
  • 1 trunabol 100 tablet 640
  • 6 masteron (970)5820
  • 6 prop (1400)8400

kanka testosu 600 tl masteronu 700 tl ödem yapıyo malesef ve guvenılır bırısınden alıyodum ben ılaclar calısıyo evet ama fiyatı fazla soylemis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.