Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar selamlar 1 yılı aşkındır haftada 250mg only testo kullanıyorum. Vücudumda hiçbir negatif tepki olmadığı için ( jino, prolaktin yükselmesi, karaciğer hasarı vs vs ) devam ediyorum.

Ama taştaşlar epeey küçüldü. Kürden 85kg civarlarında çıkmayı planlıyorum güncel kilom 75 ve parçalı bir yapım var kas kütlem sağlam çatım geniş. 85e kadar only testo devam etsem 6 7 ay daha pct yapmadan devam etsem, pct yapacağım zaman döngü sonsuza kadar açılmama gibi bir problem vs olur mu? ne yapmalıyım? hcg mi kullanmam lazım bu aşamada?

Yardımlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Döngü sonsuza kadar açılmama olayı zor bir olay  ekstrem yani he olabilir mi olabilir ama zor  pct nin uygulanma süresi artar ve iş çözülür muhtemelen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    416

6 7 aya gerek yok uzun zaman onlu test kullanmışsın zaten yanına 200 mg rimoyla bir başlangıç tapıp ekleme yapsan sana zararı olmaz 8 hafta devam edersin sonra dozları ufak ufak arttırırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

Döngü sonsuza kadar açılmama olayı zor bir olay  ekstrem yani he olabilir mi olabilir ama zor  pct nin uygulanma süresi artar ve iş çözülür muhtemelen 

o zaman ben 85 e çıkana kadar 7 8 ay daha only testo gideyim. Daha sonra bir pct yapıp 3 ay dinlenme yapıp bu sefer asıl küre girerim. Tek korkum 7-8 ay sonra 2 yıldır testo kullanmış olucam aralıksız, döngüm tekrar açılır mı? kısır kalır mıyım gibi düşünceler kafamı yiyordu.

Ironmann, 1 saat önce yazdı:

6 7 aya gerek yok uzun zaman onlu test kullanmışsın zaten yanına 200 mg rimoyla bir başlangıç tapıp ekleme yapsan sana zararı olmaz 8 hafta devam edersin sonra dozları ufak ufak arttırırsın 

hocam 200 rimo çok pahalı açıkçası. Onun yerine bolde vs düşündüm bir ara kullandım hatta ama 3. 4.enjeksiyonda sivilce patlaması yaşadım, testonun yanına ne kullanabilirim inan bilmiyorum, haftalık 100mg tren entt geliyor bulk için aklıma ama bilmiyorum.

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
gokalaf, 2 dakika önce yazdı:

hocam 200 rimo çok pahalı açıkçası. Onun yerine bolde vs düşündüm bir ara kullandım hatta ama 3. 4.enjeksiyonda sivilce patlaması yaşadım, testonun yanına ne kullanabilirim inan bilmiyorum, haftalık 100mg tren entt geliyor bulk için aklıma ama bilmiyorum.

Deca düşünmez misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
KlasikFizik, 19 dakika önce yazdı:

Geri dönmeyen libido garantili mi jbnhv

Burak hocayla çalışıp bu dertten patlayan biri görmedim ama yine de korkutucu

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
trznd, 2 saat önce yazdı:

Deca düşünmez misin?

deca kullandım hala decadan arta kalan libido problemlerim var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
gokalaf, 15 dakika önce yazdı:

deca kullandım hala decadan arta kalan libido problemlerim var.

neden dozlar nasıldı deca kürünüzde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
trznd, 5 saat önce yazdı:

Burak hocayla çalışıp bu dertten patlayan biri görmedim ama yine de korkutucu

Herşeyi doğru yapsan bile donemeyebiliyor deca tren şaka değil. adamı madam eder çok büyük hedefleriniz yoksa bulaşmayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
gokalaf, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar 1 yılı aşkındır haftada 250mg only testo kullanıyorum. Vücudumda hiçbir negatif tepki olmadığı için ( jino, prolaktin yükselmesi, karaciğer hasarı vs vs ) devam ediyorum.

Ama taştaşlar epeey küçüldü. Kürden 85kg civarlarında çıkmayı planlıyorum güncel kilom 75 ve parçalı bir yapım var kas kütlem sağlam çatım geniş. 85e kadar only testo devam etsem 6 7 ay daha pct yapmadan devam etsem, pct yapacağım zaman döngü sonsuza kadar açılmama gibi bir problem vs olur mu? ne yapmalıyım? hcg mi kullanmam lazım bu aşamada?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Dedikleri gibi 100-200 primo olabilir. Pazartesi-Perşembe 250 test 100 primo şeklinde total 500 test 200 primo seni 3 aya 85 yapar gibi sonra da bitirir pct yaparsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
janbertozen, 14.08.2023 - 14:37 yazdı:

neden dozlar nasıldı deca kürünüzde 

haftada ilk 2 hafta 200 2. hafta 400 aldım şarteller attı hala da eskisi gibi değil.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.