Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Void

Bulk? definasyon?

Önerilen İletiler

Void    0

Abilerim kardeşlerim hocalarım merhabalar forumda uzun bir süredir misafir olarak konuları geziyordum bu gün itibariyle düzenli idman yapma kararımla birlikte sizlere birşey danışmak için bir konu açtım yaşım 18 boy :1.78 sizce definemi olmalıyım yoksa bulka girip iyice kütlemi koymalıyım 1 senedir idmanım yok denecek kadar az ondan önce 2 sene güç artışına yönelik idman yaptım.

Şuanki formum altta ekli.

Şimdiden çok teşekkürler.

IMG_20230810_132947.thumb.jpg.1923acedd7734b2875819d710a1a9ffe.jpg IMG_20230808_135720.thumb.jpg.27c327087281eddb4d794c03424a9e22.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardarnold    2
Void, Bir saat önce yazdı:

Abilerim kardeşlerim hocalarım merhabalar forumda uzun bir süredir misafir olarak konuları geziyordum bu gün itibariyle düzenli idman yapma kararımla birlikte sizlere birşey danışmak için bir konu açtım yaşım 18 boy :1.78 sizce definemi olmalıyım yoksa bulka girip iyice kütlemi koymalıyım 1 senedir idmanım yok denecek kadar az ondan önce 2 sene güç artışına yönelik idman yaptım.

boy kilo?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Void, 6 dakika önce yazdı:

Boy 1.78 kilo 90

Sert diyet yap. Bulk yaparsan daha da yağlanıcan sonra çok uğraşırsın sıkılırsın diyetten. Şimdiden yak yağları sonra bulk girersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Void    0
aslankralmufasa, 38 dakika önce yazdı:

Sert diyet yap. Bulk yaparsan daha da yağlanıcan sonra çok uğraşırsın sıkılırsın diyetten. Şimdiden yak yağları sonra bulk girersin

Hocam sert diyet yaparsam çok küçülücem tişörtle şuan dolu duruyorum o zaman tişörtlede keyif alamayacağım.Ağırlıklar zaten derbeder oluyor azıcık carb kessem.

IMG_20230810_151723.thumb.jpg.01d66a4055abb262313542eaa6a44059.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

düşük yağ oranı daha iyi insülin hassasiyetin artar hem bence 75 hafta 70 e bilr düşebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

Bulk demek kalıp demek, tişörtü doldurmak demek değil ki.

Niye böyle büyüdükçe kalıplandığınızı varsayıyorsunuz, büyümüyor aksine yağlanıp daha işin içinden çıkılmaz bir hale giriyorsunuz.

Vücudun çok yağlı, göğüslerindeki kabarıklık kas dokusu değil yağ dokusu, kolların ve sırtında aynı şekilde. Demoralize ol diye demiyorum, yaşın daha çok genç. İleride ciddi sıkıntılar yaşarsın kilon ile ilgili. Şimdiden önlemini almalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Void    0
Rdm, 36 dakika önce yazdı:

Bulk demek kalıp demek, tişörtü doldurmak demek değil ki.

Niye böyle büyüdükçe kalıplandığınızı varsayıyorsunuz, büyümüyor aksine yağlanıp daha işin içinden çıkılmaz bir hale giriyorsunuz.

Vücudun çok yağlı, göğüslerindeki kabarıklık kas dokusu değil yağ dokusu, kolların ve sırtında aynı şekilde. Demoralize ol diye demiyorum, yaşın daha çok genç. İleride ciddi sıkıntılar yaşarsın kilon ile ilgili. Şimdiden önlemini almalısın.

Tabi haklısın abi yağlıyım fakat dediğin gibi değil eskiden güreşçi olduğum için biraz fiziğim bu çapta gelişti yakından görme imkanınız olsaydı daha net açıklanabilirdi. Teşekkürler

Void, 17 dakika önce yazdı:

Tabi haklısın abi yağlıyım fakat dediğin gibi değil eskiden güreşçi olduğum için biraz fiziğim bu çapta gelişti yakından görme imkanınız olsaydı daha net açıklanabilirdi. Teşekkürler

Ki Onuda geçtim sedanter bir birey olsam nizami 100 şınavım,Veya adam gibi çalışmadığım halde 82 bw 150 bench pressim olacağını sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    952
Void, 3 saat önce yazdı:

IMG_20230810_132947.thumb.jpg.1923acedd7734b2875819d710a1a9ffe.jpg IMG_20230808_135720.thumb.jpg.27c327087281eddb4d794c03424a9e22.jpg

Eğer naturel gidecek isen( bence kesinlikle öyle yapmalısın ) kilonu koruyacak kaloriyi bulup haftalık total kalorinin üstüne +3000 kalori ile beslenip Günlğk 500 kalori kardiyo ve haftalık 4-5 gün ağırlık idmanı ile devam etmen. Böylelikle hem benzer kilolarda kalıp hem uzun vadede çok güzel sonuçlar elde edersin. Çok az beslenmediğin için bu süreci devam ettirmekte direkt bulk yada direkt cut yapmaktan çok daha kolay olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Void    0
Askabar, 17 dakika önce yazdı:

Eğer naturel gidecek isen( bence kesinlikle öyle yapmalısın ) kilonu koruyacak kaloriyi bulup haftalık total kalorinin üstüne +3000 kalori ile beslenip Günlğk 500 kalori kardiyo ve haftalık 4-5 gün ağırlık idmanı ile devam etmen. Böylelikle hem benzer kilolarda kalıp hem uzun vadede çok güzel sonuçlar elde edersin. Çok az beslenmediğin için bu süreci devam ettirmekte direkt bulk yada direkt cut yapmaktan çok daha kolay olur. 

Teşekkürler bu tavsiyenizi göz önünde bulunduracağım mantıklı.

ulquiorra_z, 3 saat önce yazdı:

yağlısın fakat güzel kas kütlen var benim tavsiyem çok düşük kalori açıklarıyla 300 gibi yavaş yavaş yağ yakman

İdmanı kesip paso yemek yiyince öyle oldu birazcık 😁 teşekkür ederim değerlendireceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.