Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nt41

Ilk kür

Önerilen İletiler

Nt41    1

Arkadaşlar uzun süredir düşünüyordum . İlk kürümü yapmaya karar verdim. 1.5 senedir spor yapıyorum. Sizce ilk kür nasıl olmalı? Ağır ilaç kullanmayı düşümuyorum Tren gibi... Hangi hocalarla çalışmayı önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yusuftenk    13
Nt41, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar uzun süredir düşünüyordum . İlk kürümü yapmaya karar verdim. 1.5 senedir spor yapıyorum. Sizce ilk kür nasıl olmalı? Ağır ilaç kullanmayı düşümuyorum Tren gibi... Hangi hocalarla çalışmayı önerirsiniz ?

Orijinal olduğundan emin olduğun dümdüz testo enanthate veya cypionate 200-250mg arası yeter. Başka bir ilaca ya da herhangi bir tablete ihtiyacın yok. 20 hafta 24 hafta bu şekilde ilerleyebilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1

Teşekkür ederim bende aynısını düşünüyorum. Hafif kürle.baslamak mantıklı ......hoca nasıldır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
Nt41, Bir saat önce yazdı:

Teşekkür ederim bende aynısını düşünüyorum. Hafif kürle.baslamak mantıklı ......hoca nasıldır?

Sanırım isim vermek yasak o yüzden riske girmeyeceğim isim vererek. Zaten only testo yapan biri için bence pek de hoca gerekli değil. Ufak araştırmalarla only testoda neler yapman gerektiğini hangi kan değerlerini kontrol etmen gerektiğini öğrenmek çok zor değil. Küre başlamadan önce elinde yine kan değerlerin olsun o yüzden vücuduna ilaç girmeden önce de bütün testlerini vermiş ol

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1

Tamamdır çok teşekkür ederim hocam 🙏 ilk kür için testo, boldenon nasıl peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Altar Arda    0
Nt41, 2 saat önce yazdı:

illa birşey ekleyecekseniz rimobolan başlangıçta daha mantıklı bi seçim olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
Nt41, 9 saat önce yazdı:

Hiçbir şey ekleme. Dümdüz testosterone gerçekten yetecek emin ol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.