Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Merhabalar.
3 aya yakın süredir vücut geliştirme yapıyorum beslenmem ilk ayda düzenli olsa da son 2 aydır düzensiz, sağlıksız besleniyorum(maddiyat nedeniyle).
Omuz, kol, arka kol ve sırt bölgesinde gelişim fark ettim fakat göğüs bölgesinde nedense bir şey fark edemedim.
Sabır mı gerektiriyor anlam veremedim.

Göğüs Antremanı:

Bench Press 3x12
Incline Dumbbell Press 4x8
Pullover 4x8
Dumbbell Fly 4x8
Peck Deck Fly 4x8
Cable Crossover 4x8

Fly hareketlerinde failure'a kadar gidiyorum.
Presslerde RIR 2 şeklinde yapıyorum.

Sabah 5'de uyanıp, 7'de salona gidiyorum ve 8:30'da iş başı yapıyorum.
İşim nedeniyle hafta içi cardio vaktim kalmıyor fakat hafta sonu 15 eğim, 6 hızında bandda yürüyorum.
ABS çalışmıyorum.

Önceki halime ait bir fotoğraf bulamadım fakat 6 ay öncesine kadar 125 kiloydum şuan ise 95-100 arasında seyir ediyorum. 1.84 boyundayım.

IMG_20230804_085427.jpg IMG_20230804_085342.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Set sayılarını yarıya indir. Bir de flat bench ya da fly yapma. Her zaman incline yap, daha estetik durursun

tarihinde aslankralmufasa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Herkesin güçlü ve zayıf bölgesi oluyor genetikle alakalı bu tamamen. Mesela ben 3 set press 3 set fly yapıyorum hala tencere kapağı gibi büyümesini istemiyorum ben de :) aşırı fazla hareket var programında bence temel problem bu pullover mesela çok ekstra bir hareket 2 press 1 fly yapmanı öneririm(en çok verim aldığın flyı koy) hadi çok az geliyorsa 2. Flyı koy harketlerden maksimum verimi al daha da yapıcak birşey yok :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

çok fazla hareket, çok fazla set, çok fazla volume of şu badiciler...

2 tane press yap, 6-8 tekrar aralığında olabildiğince ağır failure yakın setler yap

bu kadar izole harekete gerek yok hatta gelişiminden çalar 1 tane yap ama kası mahvet başka yapamıyacak halin olsun, öyle bi fly yapki başka fly yapamicak hale gel.

Dediklerim ters gelebilir size fakat bence denemenden zarar gelmez ki şunuda söyliyim bence önemli olan yaptığın program değil, antremana ne kadar kendini verdiğin, ne kadar ağır çalıştığın, savaşır gibi antreman yapacaksın.

bırak RIR ve RPE saymayı yarının yokmuş gibi antreman yap :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
ulquiorra_z, Bir saat önce yazdı:

çok fazla hareket, çok fazla set, çok fazla volume of şu badiciler...

2 tane press yap, 6-8 tekrar aralığında olabildiğince ağır failure yakın setler yap

bu kadar izole harekete gerek yok hatta gelişiminden çalar 1 tane yap ama kası mahvet başka yapamıyacak halin olsun, öyle bi fly yapki başka fly yapamicak hale gel.

Dediklerim ters gelebilir size fakat bence denemenden zarar gelmez ki şunuda söyliyim bence önemli olan yaptığın program değil, antremana ne kadar kendini verdiğin, ne kadar ağır çalıştığın, savaşır gibi antreman yapacaksın.

bırak RIR ve RPE saymayı yarının yokmuş gibi antreman yap :D

opencı bir bbden tanıdık geldi bu sözler :) türk bb

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
trznd, Bir saat önce yazdı:

opencı bir bbden tanıdık geldi bu sözler :) türk bb

hatırlayamadm valla, ondan duymuş hatırlamıyor da olabilirim amma kim dediyse doğru demiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
ulquiorra_z, 14 dakika önce yazdı:

hatırlayamadm valla, ondan duymuş hatırlamıyor da olabilirim amma kim dediyse doğru demiş.

Adam ilaç falan satmıyor da yine de isim yazmak istemedim hatta yakın zamanda kitabı çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
trznd, 2 dakika önce yazdı:

Adam ilaç falan satmıyor da yine de isim yazmak istemedim hatta yakın zamanda kitabı çıktı 

çok bilmiyorum ya badi camiasını takip ettiğim isimler günümüzde sosyal medyada popüler olan isimler :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.