Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fit279

Primobolon enante

Önerilen İletiler

fit279    1

Merhabalar sizlerin görüşlerini bekliyorum.

1. hafta 1mg primo

2. hafta 1mg primo

3. Hafta 2mg primo 500 enante

4. Hafta 2mg primo 500 enante 

küründeyim 

8 hafta 2mg primo 500 enante olarak devam edeceğim.

9. hafta 500 mg bolde 500 mg enante olarak 16 veya 24 haftaya tamamlamayı düşünüyorum.

Kür bittikten 2-3 ay sonra hafta da 1 primo yapmayı düşünüyorum 4 hafta olarak sizce nasıl düzenleme yapmam gerekiyor beni aydınlatırsanız sevinirim.

Kürden önce kan testlerimi aldım her şey normal 5. Hafta da tekrar alacağım.

Not: Yavaş ama daha kontrollü ilerlemek istiyorum uzun ester yapmak istiyorum daha kalıcı olacağına inanıyorum.

@otopsicikedi @Askabar @DeMoNhUnTeR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.511
fit279, 11 saat önce yazdı:

1. hafta 1mg primo

2. hafta 1mg primo

küründeyim 

9. hafta 500 mg bolde 500 mg enante olarak 16 veya 24 haftaya tamamlamayı düşünüyorum.

Kür bittikten 2-3 ay sonra hafta da 1 primo yapmayı düşünüyorum 4 hafta olarak sizce nasıl düzenleme yapmam gerekiyor beni aydınlatırsanız sevinirim.

Not: Yavaş ama daha kontrollü ilerlemek istiyorum uzun ester yapmak istiyorum daha kalıcı olacağına inanıyorum.

Sadece rimo kullanmanın bir mantığı olduğunu düşünmüyorum. İlaç kesmek istemiyorsan bunu sadece düşük doz testo ile yapmalısın. Kimsin necisin kaç kilosun kan testin ne bilmiyorum fakat. 250 test 200 rimo sabit gitmeni öneririm senin için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    138
fit279, 12 saat önce yazdı:

1. hafta 1mg primo

2. hafta 1mg primo

küründeyim 

ilk 2 hafta niye entt almıyorsun? mantıksız.

Hatta rimo yerine ilk 2 500 testo yap 3.4 de ekle diyeceğim de o bile mantıksız. Direk alacağın dozu almaya başla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fit279    1
otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

Sadece rimo kullanmanın bir mantığı olduğunu düşünmüyorum. İlaç kesmek istemiyorsan bunu sadece düşük doz testo ile yapmalısın. Kimsin necisin kaç kilosun kan testin ne bilmiyorum fakat. 250 test 200 rimo sabit gitmeni öneririm senin için. 

Hocam boy 1.76 kilo 79 spor geçmişim uzun yıllardır ara ara gitmediğim yıllar da var.

yaş 27 

Zaten kürün 5. Haftasına girdim pazartesi 100mg primo 250mg testo Perşembe de 100mg primo 250mg testo şeklinde ilerliyorum 8. Haftaya gelince  boldeye geçmem de sakınca var mı pazartesi 1mg bolde 1mg testo enante şeklinde perşembe de aynı şekil devam etsem.

kan tahlil sonuçlarım kürden bir gün önceye ait bu hafta da tekrarlayacağım yeni testleri onuda atarım.

IMG_1899.jpeg IMG_1898.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fit279    1
gokalaf, 7 saat önce yazdı:

ilk 2 hafta niye entt almıyorsun? mantıksız.

Hatta rimo yerine ilk 2 500 testo yap 3.4 de ekle diyeceğim de o bile mantıksız. Direk alacağın dozu almaya başla.

Hocam zaten başladım 5. Haftasındayım sorularımın cevabını almak istiyorum sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511

Rimoyla gidiyorsan rimo ile devam etmeni öneririm. Eczane ilacının kalitesi ile boldenin kalitesi tartışılamaz bile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    101

Sadece primabolan ile alıcağın verim aşırı az olacağına inanıyorum . Yanına düşük doz testo eklesen mük olur bence. Eminim ki daha verimli bir kür geçirirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    154
fit279, 58 dakika önce yazdı:

Hocam boy 1.76 kilo 79 spor geçmişim uzun yıllardır ara ara gitmediğim yıllar da var.

yaş 27 

Zaten kürün 5. Haftasına girdim pazartesi 100mg primo 250mg testo Perşembe de 100mg primo 250mg testo şeklinde ilerliyorum 8. Haftaya gelince  boldeye geçmem de sakınca var mı pazartesi 1mg bolde 1mg testo enante şeklinde perşembe de aynı şekil devam etsem.

kan tahlil sonuçlarım kürden bir gün önceye ait bu hafta da tekrarlayacağım yeni testleri onuda atarım.

kürün 5.haftasındasın ve hala döngü açık mı ? ve neyle başladıysan onunla devam et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
fit279, 21 saat önce yazdı:

1. hafta 1mg primo

2. hafta 1mg primo

küründeyim 

bu da bir yöntem...

bakıp görelim diyorum

ama primobolanı tek başına önermiyoruz onun dışında sorun yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fit279    1
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Rimoyla gidiyorsan rimo ile devam etmeni öneririm. Eczane ilacının kalitesi ile boldenin kalitesi tartışılamaz bile.

Kesinlikle bende öyle düşünüyorum ama bolde almıştım 3 kutu duruyor o yüzden sizlere sormak istedim rimoyu bulmak bi hayli zor çünkü 

Chitizenfour, 2 saat önce yazdı:

Sadece primabolan ile alıcağın verim aşırı az olacağına inanıyorum . Yanına düşük doz testo eklesen mük olur bence. Eminim ki daha verimli bir kür geçirirsin

Hocam zaten testo enante 500 mg var haftalık 🙏

Valhallaxd, 2 saat önce yazdı:

kürün 5.haftasındasın ve hala döngü açık mı ? ve neyle başladıysan onunla devam et

Döngü açık mı derken hocam 

DeMoNhUnTeR, 1 saat önce yazdı:

bu da bir yöntem...

bakıp görelim diyorum

ama primobolanı tek başına önermiyoruz onun dışında sorun yok.

Yok hocam haftada 500 mg enante alıyorum yanında ama 8. Hafta da boldeye dönmeyi düşünüyorum sizlerin fikrini öğrenmek istedim o yüzden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
fit279, 2 dakika önce yazdı:

Döngü açık mı derken hocam 

hangi marka ila. vuruyorsun şuan ilaçların çalışmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fit279    1
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

hangi marka ila. vuruyorsun şuan ilaçların çalışmıyor

Hocam ilk açıklamayı okumadınız sanırım o test küre girmeden bi gün önceye ait güncel testi bu hafta alacağım inşallah 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
fit279, 23.07.2023 - 22:57 yazdı:

1. hafta 1mg primo

2. hafta 1mg primo

küründeyim 

primobolan depot güzel de bu dozlarda etki alamazsın hocam çok zor olur. bahsettiğin kür bittikten sonraki bridge dönemindeki mg a uygundur bence şuan kullandığın miktar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fit279    1
Dorukhan, 5 saat önce yazdı:

primobolan depot güzel de bu dozlarda etki alamazsın hocam çok zor olur. bahsettiğin kür bittikten sonraki bridge dönemindeki mg a uygundur bence şuan kullandığın miktar. 

Hocam bilmiyorum spor alt yapım olduğundan ötürü mü ama 4. Hafta bitti ciddi hacim koydum dozu arttırmadan devam edip 8. Hafta da bölgeye geçmeyi düşünüyorum toplam boldeyi de 10 hafta yapıp sonra 2-3 hafta primo yapıp sonlandıracağım toplam 24 hafta girmiş olacağım yani

tarihinde fit279 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.