Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ersin

Testesteron alerjisi

Önerilen İletiler

ersin    0

merhabalar arkadaşlar tekrar aynı konuda başlık açıyorum birkaç şey danışmak ve önerilerinizi almak istiyorum bu sefer yeniden başlayacağım ilk kürüme iran testo e ve rimo ile başlamayı düşünüyorum rimoda sorun yok ama testo yine perişan edecek gibi duruyor enjeksiyon bölgesindeki ağrı(üzerine oturamayacak seviyede) kızarıklık ve acı için önerileriniz varmı hastalık semptomlarını artık göz ardı edecek gibiyim varsa onun şçin öneriniz onuda deneyeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ersin    0

bu testo flu olayını yaşayan birisi varsa özellikle yorumunu bekliyorum şimdiden teşekkürler 🌹

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

Testo flu bana da oluyor ilk hafta. Vurduktan sonraki gün ceset gibi geziyorum ama 2. hafta düzeliyor. Enjeksiyon bölgesindeki ağrı da ilk başta bana da oluyor ama 2. enjeksiyondan sonra bir ağrı sızı kalmıyor. Eğer seninki her enjeksiyon aynıysa ilaçların içindeki yağlar dokunuyor olabilir. Bir de çok yavaş enjekte etmeye dikkat et. 2. bir öneri de e vitamini eklemek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
trznd, 3 saat önce yazdı:

Testo flu bana da oluyor ilk hafta. Vurduktan sonraki gün ceset gibi geziyorum ama 2. hafta düzeliyor. Enjeksiyon bölgesindeki ağrı da ilk başta bana da oluyor ama 2. enjeksiyondan sonra bir ağrı sızı kalmıyor. Eğer seninki her enjeksiyon aynıysa ilaçların içindeki yağlar dokunuyor olabilir. Bir de çok yavaş enjekte etmeye dikkat et. 2. bir öneri de e vitamini eklemek

papatya yağı var diye biliyorum genelinde, farklı yağ olan bir ilac biliyormusun dostum benimki her seferde oluyor cünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

rimobolan bu şekilde bir içeriğe sahip. iran testoda da ceviz yağı var diye biliyorum.Aklımda öyle kalmış yanlışta olabilir 2 sene falan oldu çünkü konuşması geçeli
ETKİN MADDELER (1 ml içinde)

Metenolon enantat 100mg
YARDIMCI MADDELER
Hint yağı
Benz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Açıkçası bende zphc 'den iran testoya geçtim fakat sıfır ödem ağrı herhangi bir aksi durum yaşamıyorum. Şuan haftada  500 mg vuruyorum değişen bir şey yok.

Arkadaşların dediği gibi senin hassasiyetin olabilir ve ya iran testo yerine güvenilir  farklı bir marka deneyip test edebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    289

Hastalık semptomları ilerleyen haftalarda geçiyor. Halsizlik yüksek ateşten kaynaklanıyor çare parol. Kızarıklı ağrı olayı orijinal ürün kullan öncelikle. Balkan testo tavsiye edebilirim fiyat yüksek ama yağından galiba su gibi gidiyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
MajesteBVB, 2 saat önce yazdı:

Açıkçası bende zphc 'den iran testoya geçtim fakat sıfır ödem ağrı herhangi bir aksi durum yaşamıyorum. Şuan haftada  500 mg vuruyorum değişen bir şey yok.

Arkadaşların dediği gibi senin hassasiyetin olabilir ve ya iran testo yerine güvenilir  farklı bir marka deneyip test edebilirsin.

bende zhpc düşünüyordum alerjenik bir bünyem var seninde öyle mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
ersin, 32 dakika önce yazdı:

bende zhpc düşünüyordum alerjenik bir bünyem var seninde öyle mi

Benimde  ilk başlarda ( 2-3 hafta ) ödem ve ağrı oldu açıkçası fakat aman aman rahatsız etmedi beni .

Şimdi bünye alıştı sanırım bir sıkıntı yaşamıyorum , tahminimce senin bünyede zamanla alışacak gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
MajesteBVB, 1 saat önce yazdı:

Benimde  ilk başlarda ( 2-3 hafta ) ödem ve ağrı oldu açıkçası fakat aman aman rahatsız etmedi beni .

Şimdi bünye alıştı sanırım bir sıkıntı yaşamıyorum , tahminimce senin bünyede zamanla alışacak gibi.

alışmasından ziyade korkum şu yönde, enjeksiyon yaptığım yerde şişkinlik kızarma ve ağrı çok oluyor ikinci sefer aynı bölgeden enjeksiyon yapacağım zaman ödemli yere iğne batırmak zorunda kalıyorum buda çok sağlıklı değil

Preworkout, 5 saat önce yazdı:

yağa hassasiyetin var sanırım başka marka testo denesen iyi olur.

hocam yaklaşık 4/5 marka aldım denedim içlerinde xeno bile vardı yani 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.