Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zafersims

Kür içinde psikolojik sorunlar

Önerilen İletiler

zafersims    16

15 hafta testo bolde + 5 hafta only testo kürümün 17. haftasındayım, mental olarak son 3 haftadır kötü bir dönemden geçtim, bunyeme ağır gelen sorunlar yaşadım, psikolojik ve fizyolojik etkisi oldu, yemek yiyemiyorum, idmana gidemiyorum 2 gündür, bu durumu biraz seyreltmek için ne yapmam gerekir, son testimde prolaktin 25 çıkmıştı, genel olarak yoğun kaygı ve stres hakim, ilacı kesip pctye de geçebilirim de anı kurtaracak bir şey yapabilir miyim 3 hafta daha devam edip düzgün bir pct sürecine gireyim. Bu ruh halini biraz daha düzeltecek idare edecek ne tür bir yol izleyebilirim, şuan e2 referans aralığı dışında, duygusal dalgalanmalar oluyor, prolaktin de en son yüksekti mudahele etmedim, e2 de kürün son ayında artmaya başladı biraz daha büyüyebilmek için mudahele etmedim, bunlara mudahele ile duygusal dalgalanmalar da bir düzelme olur mu lütfen yardımcı olun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
zafersims, 13 dakika önce yazdı:

15 hafta testo bolde + 5 hafta only testo kürümün 17. haftasındayım, mental olarak son 3 haftadır kötü bir dönemden geçtim, bunyeme ağır gelen sorunlar yaşadım, psikolojik ve fizyolojik etkisi oldu, yemek yiyemiyorum, idmana gidemiyorum 2 gündür, bu durumu biraz seyreltmek için ne yapmam gerekir, son testimde prolaktin 25 çıkmıştı, genel olarak yoğun kaygı ve stres hakim, ilacı kesip pctye de geçebilirim de anı kurtaracak bir şey yapabilir miyim 3 hafta daha devam edip düzgün bir pct sürecine gireyim. Bu ruh halini biraz daha düzeltecek idare edecek ne tür bir yol izleyebilirim, şuan e2 referans aralığı dışında, duygusal dalgalanmalar oluyor, prolaktin de en son yüksekti mudahele etmedim, e2 de kürün son ayında artmaya başladı biraz daha büyüyebilmek için mudahele etmedim, bunlara mudahele ile duygusal dalgalanmalar da bir düzelme olur mu lütfen yardımcı olun.

Dostum yemişim 30gr kasını hep söylerim bu ilaçlar hayat konforunuzu mentalinizi etkiliyorsa sıfırlayın e2 yi prolaktini rayına sokun psikolojinizi, mental dump yemenin bir anlamı yok, bak mental çöküş yaşıyorsun idman atamıyorsun beslenemiyorsun sende değiyor mu e2 yi yüksekte tutmana ? 1 dostinex at 3 günde 1 de 1 er ai kullan sıfırla hormonlarını... 

Minumum 8 hafta boldenin kandan temizlenmesi 5 hafta daha 500 testo git sonra 250 ye düş dinlenmeye geç bir süre, bu süreçte de yavaştan beslenmeyi düşür insanız sürekli non stop yüksek carb ile vücudumuza mobbing uygulamanın bir manası yok... Yeterli proteini aldığın, idman attığın sürece kas kaybın doku kaybın kolay kolay olmaz carbı düşürürsün sadece glikojen depolarında zamanla küçülmeler olur, su bu sporun sadece aldatmacası. Öncelik hayat konforun, psikolojin özellikle kürde ki arkadaşlar için ilaçlar ile date etmeyin. Hayat konforunuzu, psikolojinizi, sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeye başladığı gibi kesin atın ilacı veya frene basın doz düşürün salak olmayın bu lanet olası spor bu forumdaki kişilerin %95i için sadece bir hobi, gelir kaynağı değil, bunu düşünerek hareket edin.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
zafersims, 1 dakika önce yazdı:

15 hafta testo bolde + 5 hafta only testo kürümün 17. haftasındayım, mental olarak son 3 haftadır kötü bir dönemden geçtim, bünyeme ağır gelen sorunlar yaşadım, psikolojik ve fizyolojik etkisi oldu, yemek yiyemiyorum, idmana gidemiyorum 2 gündür, bu durumu biraz seyreltmek için ne yapmam gerekir, son testimde prolaktin 25 çıkmıştı, genel olarak yoğun kaygı ve stres hakim, ilacı kesip pctye de geçebilirim de anı kurtaracak bir şey yapabilir miyim 3 hafta daha devam edip düzgün bir pct sürecine gireyim.

Bu ruh halini biraz daha düzeltecek idare edecek ne tür bir yol izleyebilirim, şuan e2 referans aralığı dışında, duygusal dalgalanmalar oluyor, prolaktin de en son yüksekti müdahale etmedim, e2 de kürün son ayında artmaya başladı biraz daha büyüyebilmek için müdahale etmedim, bunlara müdahale ile duygusal dalgalanmalar da bir düzelme olur mu lütfen yardımcı olun.

Selamlar dostum e2 kaynaklı bu sorun birazcık. Hayatındaki en büyük hatayı bu psikolojik sorunlar yaşadığın dönemde pct girmekle yaparsın çünkü testoyu kesince alt sınıra gelecek şuan yaşadığın kompleks psikolojik ne sorun varsa onların büyüklüğünü 10 ile 100 ile çarp sana o şekilde yaşatır hissettirir tüm olanları haberin olsun. O yüzden her şeyi kessen bile testoyu kesme en azından bqu travmatik dönemi bitirene kadar. Arimidex ile e2 kontrol altına alabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafersims    16
galicik, 2 saat önce yazdı:

Dostum yemişim 30gr kasını hep söylerim bu ilaçlar hayat konforunuzu mentalinizi etkiliyorsa sıfırlayın e2 yi prolaktini rayına sokun psikolojinizi, mental dump yemenin bir anlamı yok, bak mental çöküş yaşıyorsun idman atamıyorsun beslenemiyorsun sende değiyor mu e2 yi yüksekte tutmana ? 1 dostinex at 3 günde 1 de 1 er ai kullan sıfırla hormonlarını... 

Minumum 8 hafta boldenin kandan temizlenmesi 5 hafta daha 500 testo git sonra 250 ye düş dinlenmeye geç bir süre, bu süreçte de yavaştan beslenmeyi düşür insanız sürekli non stop yüksek carb ile vücudumuza mobbing uygulamanın bir manası yok... Yeterli proteini aldığın, idman attığın sürece kas kaybın doku kaybın kolay kolay olmaz carbı düşürürsün sadece glikojen depolarında zamanla küçülmeler olur, su bu sporun sadece aldatmacası. Öncelik hayat konforun, psikolojin özellikle kürde ki arkadaşlar için ilaçlar ile date etmeyin. Hayat konforunuzu, psikolojinizi, sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeye başladığı gibi kesin atın ilacı veya frene basın doz düşürün salak olmayın bu lanet olası spor bu forumdaki kişilerin %95i için sadece bir hobi, gelir kaynağı değil, bunu düşünerek hareket edin.. 

arimidex ve dostinex kullanımı tam açabilir misiniz hocam birazdan almaya gideceğim 4 hafta daha only testo gidip bitireceğim, önceliğim şimdi e2 ve prolaktini düşürmek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.