Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Tren doz ayarlama

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar haftalık 2ml testo e. 1ml tren e. kürü yapıyorum only testosteron zaten kullanıyordum bu hafta 1ml tren vurdum 10 hafta boyunca 500testo 200tren gidicem ama bir abim dediki testoyu 1ml e düşür treni 2ml yap dedi 400tren 250testo daha verimli olur dedi sizce böyle mi yapmalıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
ArdaK2, 18 dakika önce yazdı:

Merhabalar haftalık 2ml testo e. 1ml tren e. kürü yapıyorum only testosteron zaten kullanıyordum bu hafta 1ml tren vurdum 10 hafta boyunca 500testo 200tren gidicem ama bir abim dediki testoyu 1ml e düşür treni 2ml yap dedi 400tren 250testo daha verimli olur dedi sizce böyle mi yapmalıyım 

Tren öyle merhaba deyip 400mg vurabileceğin türden bir ürün, ilaç değil, gerçek 400mg tren ciddi yan etkiyi yanında getirir adamlar günlük 20mg dozlama ile start atıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
galicik, 12 dakika önce yazdı:

Tren öyle merhaba deyip 400mg vurabileceğin türden bir ürün, ilaç değil, gerçek 400mg tren ciddi yan etkiyi yanında getirir adamlar günlük 20mg dozlama ile start atıyor.

Hocam gerçek tren overdose zphc aldım ozaman 200tren devam ediyim testoyu 125mg yapayım mı 500 testo devam mı ediyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 5 saat önce yazdı:

Hocam gerçek tren overdose zphc aldım ozaman 200tren devam ediyim testoyu 125mg yapayım mı 500 testo devam mı ediyim 

Dostum overdose diye bir ürün yok dozunda ürün var zphc iyi bir ilaç değil bu arada wow diyebileceğin kadar her neyse tren kullanma amacın ne ? cut mı yapıyorsun şuanda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
galicik, 2 saat önce yazdı:

Dostum overdose diye bir ürün yok dozunda ürün var zphc iyi bir ilaç değil bu arada wow diyebileceğin kadar her neyse tren kullanma amacın ne ? cut mı yapıyorsun şuanda 

Evet cut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 3 saat önce yazdı:

Evet cut 

Tren e almanı da abin mi söyledi, tren e ile tren a arasında uçurum bir fark var ace ve e kullananlar beni anlayacaktır, tren e nin kapağını kapatır rafa kaldırırım, testoyu 250mg a çekerim, tren a sipariş verip günlük 30mg dozlamadan 250 test, 210 tren ace kullanırım yerinde olsam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
galicik, 22 dakika önce yazdı:

Tren e almanı da abin mi söyledi, tren e ile tren a arasında uçurum bir fark var ace ve e kullananlar beni anlayacaktır, tren e nin kapağını kapatır rafa kaldırırım, testoyu 250mg a çekerim, tren a sipariş verip günlük 30mg dozlamadan 250 test, 210 tren ace kullanırım yerinde olsam. 

Hayır o söylemedi kalori açığı oluşturduğumuz sürece uzun ester ile de cut yapılır klasik kalıpları bırakın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

Hayır o söylemedi kalori açığı oluşturduğumuz sürece uzun ester ile de cut yapılır klasik kalıpları bırakın 

AA harbimi söylesene baştan ya gün aşırı enjeksiyondan sıkılmıştım teşekkür ederim bu bilgi için :D Şu camiada tren de 10 sporcudan 9 u tren e bile sokmamıştır vücuduna direkt ace derler, ama ne yapalım kek kalıbı gibi sabitiz değişemiyoruz.. Dostum yapılır, tren e ile de yapılır naturalde yapılır deca ile de yapılır, tren ace bu işin en top en etkili anabolizanıdır, kontrolü kolaydır kanda çok hızlı pick yapar kandan çok hızlı çıkar, tren e ye göre yağ yakımı, verimi kat kat iyidir, boşuna millet kendini delik deşik etmiyor.. 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32

tren e hiç su tutmaz vücutta güzelde yağ yakarsın tren ace ile aynı etkileri alırsın tek farkı ester ama yan etkiler konusunda tren e pişmanlık ötesi. uzun süre kanda kalması depresyon anksiyete egzemaların tavan yapması iç organlara bindirdiği yük kan basıncını uzun süreler arttırması tren e konusunda iyi düşünmelisin bu konuda @galicik 'e katılıyorum . insanlar cut döneminde boşuna delik deşik olmuyolar yoksa yarışmacılar bilmiyor mu diyetine çok iyi devam ediyo bu adamlar zaten su tutumunu azaltmak deri kalitesini inceltmek için kardiyoda yapılıyolar buna rağmen cut döneminde neden uzun ester kullanmıyolar sence ? hem uzun süre kanda kalması hemde yağ yakımını , su tutumunu atmak için zaman kaybetcekleri için. amacın düşük yağ oranları  ve sulu olmayan bir fizikse cut dönemi kesinlikle kısa ester ama amacın podyum değilse güzel gözükeyim 4 tane karım kasım gözüksün yeter biraz sulu olsam da olur diyosan uzun esterle de cut yapabilirsin süreç biraz uzayacaktır ve diyet döneminde yediğin en ufak yanlış bişey su tutacaklar (uzun ester ilaçlar için)

tarihinde urcikodi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
galicik, 1 saat önce yazdı:

AA harbimi söylesene baştan ya gün aşırı enjeksiyondan sıkılmıştım teşekkür ederim bu bilgi için :D Şu camiada tren de 10 sporcudan 9 u tren e bile sokmamıştır vücuduna direkt ace derler, ama ne yapalım kek kalıbı gibi sabitiz değişemiyoruz.. Dostum yapılır, tren e ile de yapılır naturalde yapılır deca ile de yapılır, tren ace bu işin en top en etkili anabolizanıdır, kontrolü kolaydır kanda çok hızlı pick yapar kandan çok hızlı çıkar, tren e ye göre yağ yakımı, verimi kat kat iyidir, boşuna millet kendini delik deşik etmiyor.. 

Tren aceyi 3ml i hergün 6gün boyunca 0.5ml mi vurmak daha mantıklı yoksa pazartesi perşembe cuma şeklinde 1er ml mi hergün enjeksiyon zor gelmiyor bana motive ediyor aksine 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.