Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jstr4591

Pct trt hangisi

Önerilen İletiler

Jstr4591    6

Arkadaşlar merhaba benim belki dünyada sayılı kişide olduğunu düşündüğüm kadar bi akne problemim var o kadar fazla yani küre girmeden öncede vardı girince de arttı bir türlü çözüm bulamadım 1 kere cildiyeye gittim 5 yıldır bu spor ile uğraşıyorum anabolikler hakkında fazla bilgim yok trt dozlarında gezmek istiyorum ama sorum şu testo alt ast değerlerini yükseltir mi şimdi gidicem kan testi vericem cildiyeci gelipte bana karaciğer değerlerin yüzünden böyle derse durumu açıklasamda anlamayacak alt ast yükseltiyorsa testo pct girmek istiyorum ama değerler düşecekse trt dozlarındayken trt dozlarında takılmak istiyorum şuan  pharmtec 400 deca 500 testo alıyorum çok uzun süre kür yapıp 1.5 ay pct yapıp küre geri girdiğimde oldu bir bk anlamadım bi ara pct girdim kafam attı yarıda bıraktım ne test verdim ne birşey dalga dümen yerine 5 ay sonra kendi kendine geldi 7 ay vucut geliştirmeyi bıraktım test galan hiç bir şey vermeden küre geri girdim tam bir dallama gibi takılıyorum bu bilgiyide vermek istedim şuanda karaciğer koruyucu apikobal multi c omega 3 ve armidex haftada 1 gün alıyorum test falanda yok allaha emanet yapıyorum anlayacağınız bunuda söyleyeyim belki fikriniz değişir.

he bu arada pct yarıda bırakmaktan başka suçum yok hepsini antrenörümün yönlendirmesiyle yaptım bunlarıda eklemem istedim söylediğim kişide federasyonda kurulda herkesin bildiği tanıdığı bir şuan kendisiyle çalışmıyorum tüm bunları ele alırsak bence bi kan testi vererek tüm sorunlarımı hallederek akne problemi falan küre öyle girmek gibi gözüküyor fikirleriniz merak ediyorum vucudun doğal değerlerine dönüp birşeyleri de üretmesi ne durumda test verip bakmak gerekiyor sanırım şuan dümdüz pct gitmeye kendi kendime karar verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jstr4591, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba benim belki dünyada sayılı kişide olduğunu düşündüğüm kadar bi akne problemim var o kadar fazla yani küre girmeden öncede vardı girince de arttı bir türlü çözüm bulamadım 1 kere cildiyeye gittim 5 yıldır bu spor ile uğraşıyorum anabolikler hakkında fazla bilgim yok trt dozlarında gezmek istiyorum ama sorum şu testo alt ast değerlerini yükseltir mi şimdi gidicem kan testi vericem cildiyeci gelipte bana karaciğer değerlerin yüzünden böyle derse durumu açıklasamda anlamayacak alt ast yükseltiyorsa testo pct girmek istiyorum ama değerler düşecekse trt dozlarındayken trt dozlarında takılmak istiyorum şuan  pharmtec 400 deca 500 testo alıyorum çok uzun süre kür yapıp 1.5 ay pct yapıp küre geri girdiğimde oldu bir bk anlamadım bi ara pct girdim kafam attı yarıda bıraktım ne test verdim ne birşey dalga dümen yerine 5 ay sonra kendi kendine geldi 7 ay vucut geliştirmeyi bıraktım test galan hiç bir şey vermeden küre geri girdim tam bir dallama gibi takılıyorum bu bilgiyide vermek istedim şuanda karaciğer koruyucu apikobal multi c omega 3 ve armidex haftada 1 gün alıyorum test falanda yok allaha emanet yapıyorum anlayacağınız bunuda söyleyeyim belki fikriniz değişir.

he bu arada pct yarıda bırakmaktan başka suçum yok hepsini antrenörümün yönlendirmesiyle yaptım bunlarıda eklemem istedim söylediğim kişide federasyonda kurulda herkesin bildiği tanıdığı bir şuan kendisiyle çalışmıyorum tüm bunları ele alırsak bence bi kan testi vererek tüm sorunlarımı hallederek akne problemi falan küre öyle girmek gibi gözüküyor fikirleriniz merak ediyorum vucudun doğal değerlerine dönüp birşeyleri de üretmesi ne durumda test verip bakmak gerekiyor sanırım şuan dümdüz pct gitmeye kendi kendime karar verdim

Evet sadece only testo kullansan dahi , genetiğinde sorun varsa alt ast tavan yapabilir. bir çok örneğini gördüm. Bence akne sorunun var ise pct yapıp bir süre alt ast değerlerinin normale dönmesini beklemelisin, karaciğer çok önemli.. Forumdan destek almak içinse kan testi paylaşıp forumdan destek alabilirsin. Aynı sorunu yaşayan bir kişi illa ki yardımcı olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Dostum federasyonda falan diye kişilere güvenilmiyor, federasyonun içinde bulunan kişiler sahte ilaç satıyor laf etttiğinde engelliyorlar. Soruya gelcek olursak eğer ki yaptığın kürden 3-4 ay sonra yeniden 1 kür yapıcaksan bu  kafanda var ise pct yapmak aşırı saçma zaten önünde bir kür var sırf  lh,fsh değerlerini yeniden açmak için vücuduna birsürü tablet sokucaksın ama 3 ay sonra yeniden doğal dönügün kapatıcaksın. Eğer planlaman böyleyse trt daha mantıklı olucaktır. Kür sonunda hormon değerlerin kötü  diyelim alt,ast,kolestrol vesaire gidip 125-150 only test kullanrak bu değerleri toplayamıyorsan vücudun kibarca ilaç sana göre değil kullanma diyordur.

Jstr4591, 13 saat önce yazdı:

omershelby60, 18 dakika önce yazdı:

Evet sadece only testo kullansan dahi , genetiğinde sorun varsa alt ast tavan yapabilir. bir çok örneğini gördüm. Bence akne sorunun var ise pct yapıp bir süre alt ast değerlerinin normale dönmesini beklemelisin, karaciğer çok önemli.. Forumdan destek almak içinse kan testi paylaşıp forumdan destek alabilirsin. Aynı sorunu yaşayan bir kişi illa ki yardımcı olacaktır

25-150 mg test aldığın bir trt de  bozulan değerlerin kendini toplamıyorsa, ilaç kullanma gereği yok . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.