Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

urcikodi

Testo bolde deca kürü

Önerilen İletiler

urcikodi    32

herkese merhabalar bu 7. veya 8.kürüm filan
testo 750 + bolde 600 + deca 400 yapıyorum enjeksiyon günlerim;

pazartesi : 1 testo + 1 bolde + 1 deca
perşembe : 1 testo + 1 bolde + 1 deca
pazar : 1 testo + 1 bolde

olarak yapıyorum. pazar yaptığım için çarşamba günü tekrar enjeksiyon yapıyorum aynı döngüde. yani 2 gün boş 1 gün dolu şeklinde yapıyorum . 1 hafta içerisinde 750 testo , 600 bolde , 400 deca yapmış oluyorum . dozlar iyi mi verim alır mıyım ? bu şekilde 16 hafta kadar yapmayı planlıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
urcikodi, 5 dakika önce yazdı:

olarak yapıyorum. pazar yaptığım için çarşamba günü tekrar enjeksiyon yapıyorum aynı döngüde. yani 2 gün boş 1 gün dolu şeklinde yapıyorum . 1 hafta içerisinde 750 testo , 600 bolde , 400 deca yapmış oluyorum . dozlar iyi mi verim alır mıyım ? bu şekilde 16 hafta kadar yapmayı planlıyorum

Bu dozlarda ilaç kullanan, kullanabilen birisinin bence bir direktife ihtiyacı olacaksa bile dozlar hakkında enjeksiyon günleri hakkında olmamalı, bu dozları vuran kişinin ilaçlar ile date etmiş bir kişi olması lazım.. Verim alır mısın sorusuna gelecek olursak formun ne ? hedefin ne ? ilaçların %100 dolu mu bir çok bilinmezli bir soru ne beklediğin, ne görmek istediğin neyi elde etmek istediğin ile alakalı bir soru bunların cevaplayabilmemiz için seni, senin yaşantına, hedeflerine, fiziğine vakıf olmamız gerekir... Fikrimi soracak olursan bu dozları eşeğe vursan arap atı olur öyle ciddi dozlar, yani kesinlikle ve kesinlikle ciddi verim alırsın. 2 gram ilaç küründe başarılar dostum ama formunu cidden merak ettim sakıncası yoksa paylaşırsan sevinirim umarım dev gibi olursun brocum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
urcikodi, 28 dakika önce yazdı:

biraz ağır gibime geldi kürün. seviyeni cidden merak ettim form atar mısın kral

işine karışmak gibi olmasın ama yerinde olsam dozları düşürüp 18-21 haftaya yayardım kürü bi tık fazla gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
galicik, 24 dakika önce yazdı:

Bu dozlarda ilaç kullanan, kullanabilen birisinin bence bir direktife ihtiyacı olacaksa bile dozlar hakkında enjeksiyon günleri hakkında olmamalı, bu dozları vuran kişinin ilaçlar ile date etmiş bir kişi olması lazım.. Verim alır mısın sorusuna gelecek olursak formun ne ? hedefin ne ? ilaçların %100 dolu mu bir çok bilinmezli bir soru ne beklediğin, ne görmek istediğin neyi elde etmek istediğin ile alakalı bir soru bunların cevaplayabilmemiz için seni, senin yaşantına, hedeflerine, fiziğine vakıf olmamız gerekir... Fikrimi soracak olursan bu dozları eşeğe vursan arap atı olur öyle ciddi dozlar, yani kesinlikle ve kesinlikle ciddi verim alırsın. 2 gram ilaç küründe başarılar dostum ama formunu cidden merak ettim sakıncası yoksa paylaşırsan sevinirim umarım dev gibi olursun brocum. 

ilaçlarım boştu bro ya hepte testo bolde yaptım şimdiye kadar sustanon harici hiçbir ilaçtan düzgün verim alamadım bu yüzden hep yarıda bıraktım ilaçları testlerde boş olduklarını görünce çıldırcak gibi oluyordum bu yeni kullandığım ilaçlar sp olduğu için güveniyorum çünkü bu kürden önce sp testo bolde küründeydim testlerde de çalıştığını anladım zaten kafam rahat şu anda yine deca ve bolde sp marka testo iran marka kullanıyorum. testo boldeyi 20 hafta yaptım arkasından bu küre girdim 3.haftaya gircem beni korkutan boldeyi bu kadar uzun süre kullanmak kan testlerimde hemoglabin çok az yüksek çıktı ama inr değerim baya yükselmişti kanım kalınlaşmış diyebiliriz buda tehlikeli olduğu için aspirin kullanıyorum her gün kanı sulandırsın diye . hahahahahahah çok teşekkürler dostum iyi dileklerin için ya formu atmak istemedim antrenörlük yapıyorum spor bilimleri mezunuyum 10.yılım bu sektörde izmirden tanıyan arkadaşlar çıkabilir o yüzden özelden instagram hesabımı atabilirim :D antrenman bilimi konusunda baya bilgili donanımlıyım fakat ilaç konusunda zayıfım illegal bir sektör olduğu için okulda da öğretmediler kendim öğrenmeye geliştirmeye çalışıyorum sizlerden yardım alarak bu forumdaki bilgiler vs . boy 2.02 kilo 110 kütle koymak bu boylarda cidden zorlaşıyo istesem 130 kilolara çıkabilirim ama o zaman formum patates oluyo bir anlamı olmuyo gh kullanmadan o tarz kilolara da çıkmak mantıklı değil diye düşünüyorum yağ oranı artacağı için :D 

Shiedas, 4 dakika önce yazdı:

biraz ağır gibime geldi kürün. seviyeni cidden merak ettim form atar mısın kral

işine karışmak gibi olmasın ama yerinde olsam dozları düşürüp 18-21 haftaya yayardım kürü bi tık fazla gibi

bende öyle düşündüm dostum aslında ya . hedefimde yarışma vardı gh alabilirsem yapcam ama boy biraz sıkıntı. uzun boylu olmak avantaj olmuyo malesef çok dolu olmak gerekiyor

tarihinde urcikodi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
urcikodi, 8 dakika önce yazdı:

ilaçlarım boştu bro ya hepte testo bolde yaptım şimdiye kadar sustanon harici hiçbir ilaçtan düzgün verim alamadım bu yüzden hep yarıda bıraktım ilaçları testlerde boş olduklarını görünce çıldırcak gibi oluyordum bu yeni kullandığım ilaçlar sp olduğu için güveniyorum çünkü bu kürden önce sp testo bolde küründeydim testlerde de çalıştığını anladım zaten kafam rahat şu anda yine deca ve bolde sp marka testo iran marka kullanıyorum. testo boldeyi 20 hafta yaptım arkasından bu küre girdim 3.haftaya gircem beni korkutan boldeyi bu kadar uzun süre kullanmak kan testlerimde hemoglabin çok az yüksek çıktı ama inr değerim baya yükselmişti kanım kalınlaşmış diyebiliriz buda tehlikeli olduğu için aspirin kullanıyorum her gün kanı sulandırsın diye . hahahahahahah çok teşekkürler dostum iyi dileklerin için ya formu atmak istemedim antrenörlük yapıyorum spor bilimleri mezunuyum 10.yılım bu sektörde izmirden tanıyan arkadaşlar çıkabilir o yüzden özelden instagram hesabımı atabilirim :D antrenman bilimi konusunda baya bilgili donanımlıyım fakat ilaç konusunda zayıfım illegal bir sektör olduğu için okulda da öğretmediler kendim öğrenmeye geliştirmeye çalışıyorum sizlerden yardım alarak bu forumdaki bilgiler vs . boy 2.02 kilo 110 kütle koymak bu boylarda cidden zorlaşıyo istesem 130 kilolara çıkabilirim ama o zaman formum patates oluyo bir anlamı olmuyo gh kullanmadan o tarz kilolara da çıkmak mantıklı değil diye düşünüyorum yağ oranı artacağı için :D 

bende öyle düşündüm dostum aslında ya . hedefimde yarışma vardı gh alabilirsem yapcam ama boy biraz sıkıntı. uzun boylu olmak avantaj olmuyo malesef çok dolu olmak gerekiyor

Harika dostum sonunda doğru ilaçları bulabilmişsin ama şunu söyliyim sp nin boldesi sert bir ilaç yabancı forumlarda da çok övülüyor, 500mg ı 14 hafta zor kullanabildim beni yamulttu umarım sıkıntı çekmezsin tekrar başarılar diliyorum, o boy ile 130kg open da görürüz artık seni :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.