Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jstr4591

Bulk pct mi trt mi devam

Önerilen İletiler

Jstr4591    6

Arkadaşlar merhaba 10. Haftaya gelmek üzereyim ilk kürüm değil 500 testo 400 deca alıyorum haftalık, 7 ay ara vermek zorunda kaldım vucut geliştirmeye başlayıncada kürümü böyle planladım omuriliğimde sorunlar var karaciğerden bağımsız küre girmeden önncede sırtımda insnılmaz derecede hatta idda ediyorum dünyada sayılı kişilerde olacak kadar bir sivilce yoğunluğu vardı e haliyle küre girince de arttı kan testlerimde alt ast de bir problem çıkmıyordu ilk küre girmeden öncede baktım girdiğimde de baktım ama şimdi bir çok sorunum var acaba kür bittikten sonra testoyu aşağı çekip tedavimi olsam yoksa tamamen bıraksam mı trt dozlarında mı devam etsem bu alt ast değerlerimi ne kadar etkiler cildiyeye gitmek istiyorum berbat derecede üstümü çıkaramıyorum ön kısımda 0 sivilce sırt sivilce kaynıyor alt ast değerlerim up uzun bir kür sonrası bile max 90 ı görmüştü 5 yıldır vucut geliştirme yapıyorum bununla alakalı hiç doktora gitmedim alt ast etkiliyor mu testo şimdi doktora gideeim karaciğerin yüzünden çıkıyor der halbuki karaciğerim böbreğim iyiyken de sırtım sivilce doluydu ona göre bi yol çizeyim yardımcı olursanız sevinirm..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
Jstr4591, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba 10. Haftaya gelmek üzereyim ilk kürüm değil 500 testo 400 deca alıyorum haftalık, 7 ay ara vermek zorunda kaldım vucut geliştirmeye başlayıncada kürümü böyle planladım omuriliğimde sorunlar var karaciğerden bağımsız küre girmeden önncede sırtımda insnılmaz derecede hatta idda ediyorum dünyada sayılı kişilerde olacak kadar bir sivilce yoğunluğu vardı e haliyle küre girince de arttı kan testlerimde alt ast de bir problem çıkmıyordu ilk küre girmeden öncede baktım girdiğimde de baktım ama şimdi bir çok sorunum var acaba kür bittikten sonra testoyu aşağı çekip tedavimi olsam yoksa tamamen bıraksam mı trt dozlarında mı devam etsem bu alt ast değerlerimi ne kadar etkiler cildiyeye gitmek istiyorum berbat derecede üstümü çıkaramıyorum ön kısımda 0 sivilce sırt sivilce kaynıyor alt ast değerlerim up uzun bir kür sonrası bile max 90 ı görmüştü 5 yıldır vucut geliştirme yapıyorum bununla alakalı hiç doktora gitmedim alt ast etkiliyor mu testo şimdi doktora gideeim karaciğerin yüzünden çıkıyor der halbuki karaciğerim böbreğim iyiyken de sırtım sivilce doluydu ona göre bi yol çizeyim yardımcı olursanız sevinirm..

Daha yaşadığın sağlık probleminin sebebini bilmiyorsun gelmiş küre devam etsem mi diye soruyorsun kardeşim senin küre girmen baştan yanlış zaten

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jstr4591, 3 saat önce yazdı:

Trt geçip sorunun üstesinden gel öncelikle dostum, sıkıntılar varken keşke küre girmeseydin dht artmasıyla sivilce yoğunluğunun artması gayet normal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
Jacop, 6 saat önce yazdı:

Daha yaşadığın sağlık probleminin sebebini bilmiyorsun gelmiş küre devam etsem mi diye soruyorsun kardeşim senin küre girmen baştan yanlış zaten

Anabolikler hakkında pek bilgim yok hayatımda 2. Defa kullanıyorum alt ast yğksek olmadan öncede sırtımda sivilce vardı diğer değerlerim normal hiçbir sebep yok çıkması için tek söyleyebiliceğim cildim derşm çok hassas

galicik, 4 saat önce yazdı:

Trt geçip sorunun üstesinden gel öncelikle dostum, sıkıntılar varken keşke küre girmeseydin dht artmasıyla sivilce yoğunluğunun artması gayet normal.

Tam sorunları yaşadığım dönem bıraktığım için çok problem olacağımı düşünmedim daha da ilerlemiş kürü kesip pct yapıp iyice küçülmek istemiyorum 2024 marta hazırlık yapıyorum yarış için şuanlık çalıştığım bir koçta yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Jstr4591, 30 dakika önce yazdı:

Anabolikler hakkında pek bilgim yok hayatımda 2. Defa kullanıyorum alt ast yğksek olmadan öncede sırtımda sivilce vardı diğer değerlerim normal hiçbir sebep yok çıkması için tek söyleyebiliceğim cildim derşm çok hassas

Tam sorunları yaşadığım dönem bıraktığım için çok problem olacağımı düşünmedim daha da ilerlemiş kürü kesip pct yapıp iyice küçülmek istemiyorum 2024 marta hazırlık yapıyorum yarış için şuanlık çalıştığım bir koçta yok

değerlerin düzgün olması bazen organ sağlığı adına bir şeylerin üstünün kapatılmasına sebep olabiliyor dostum küre devam edeceksen bile yaşadığın sağlık problemlerinin kesin kaynanığını öğrenmen şart 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
Jacop, Bir saat önce yazdı:

değerlerin düzgün olması bazen organ sağlığı adına bir şeylerin üstünün kapatılmasına sebep olabiliyor dostum küre devam edeceksen bile yaşadığın sağlık problemlerinin kesin kaynanığını öğrenmen şart 

Teşşekür ederim dostum doğru söylüyorsun dikkate alacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.