Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

urcikodi

Enjeksiyon sonrası apse ödem sorunu (sonunda çözdüm)

Önerilen İletiler

urcikodi    32

herkese merhabalar uzun yıllardır kür yaparım . fakat lanet bir cildim var kullandığım ilaçlarda %90 apse ödem sorunu yaşıyorum ilaç marka farketmeksizin. öyle herkesin yaşadığı ufak apseler ödemler de değil 40 derece ateş (1 ml ilaç üstelik) enjeksiyon yapılan yerin abartısız kafam kadar şişip kıpkırmızı olması yaklaşık 1 ay topallayarak 2 hafta net bi yerde oturcağım zaman yan oturmak zorunda kalmak. gerçekten cehennem gibiydi. ilaç sterilir değilse zaten bu sorunu yaşıyordum ama orjinal ilaçlarda kullandım yinede yaşadım üstelik enjeksiyonu bir çok kişiye yaptırdım (hemşire - doktor - yıllardır kür yapan hocalar vs gibi) hepsine hep aşırı apse ödem yüksek ateş sorunları yaşadım. mesela sustanon kullandığım zaman (0.5 ml) komalık oluyordum 2 hafta yürüyemedim kalçam 2 kat büyüdü ödemden 40 derece üstü nerdeyse ateşe maruz kaldım 

sonuç olarak benim gibi bünyesi hassas olanlar için;  olay tamamiyle ilacın içindeki yağla alakalı vücudum kabul etmiyo. aynı markanın enanthate yerine cypionate kullanıyorum hiçbir ağrı ödem sorunu yok . rimo kullandım yürüyemedim bolde kullandım hiçbir sorun yok . tren hexa kullandım ateş ve ağrıdan ölüyordum ama tren enanthate kullandım aynı marka üstelik ve hiçbir sorun yok . sp enanthate kullandım yine yürüyemedim sp cypionate kullandım hiçbir sorun yok. ilacın yağıyla alakalı bende aşırı farkediyo benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar bu şekilde denerseniz sorunu çözmüş olcaksınız. Saygılar sevgiler 

tarihinde urcikodi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

caner pelit    0

Aynısını yaşıyorum testo vururken hıc problem yaşamadım primoda ekledikten sonra kalçam şişti ve kalçama yükleninice acıyor ateş ve ağrı yok ama temas oluşunca cok acıyor ve kalçama elimle dokununca ceviz büyüklüğünde ilacı hissediyuorum  bununla ilgili bir sorum olacak eğer fikrin varsa ilaç kalçamda ödem ve ya apse yaptı her neyse vücudum orada olan ilacın içeriğini kullanmış mdıır yoksa oldugu gibi orada mı duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.