Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

son

Deca küründe tansiyon ve kabus

Önerilen İletiler

son    50

1haftadır tansiyonum yüksek ilk kez böyle 14 8 çıktı kalbim deli gibi atiyor geceleri hep terliyorum beslenmem 900pirinc 700tavuk 200yulaf su tüketimim de iyi 2aydır kürdeyim testo 750 deca  600 artık bu dozu 500 testo 200decaya düşürdüm tüm mct ürünlerini kullaniyorum 2aydır balık yağı zma b c d anlamadim 3gündür gece kabus görüyorum geçen  korkudan aniden uyanip yorgani yastigi firlatmisim yere tavsiyesi olan varmi yoksa ben kafayimi yedim anlamadim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cemkuray    22
son, 1 dakika önce yazdı:

1haftadır tansiyonum yüksek ilk kez böyle 14 8 çıktı kalbim deli gibi atiyor geceleri hep terliyorum beslenmem 900pirinc 700tavuk 200yulaf su tüketimim de iyi 2aydır kürdeyim testo 750 deca  600 artık bu dozu 500 testo 200decaya düşürdüm tüm mct ürünlerini kullaniyorum 2aydır balık yağı zma b c d anlamadim 3gündür gece kabus görüyorum geçen  korkudan aniden uyanip yorgani yastigi firlatmisim yere tavsiyesi olan varmi yoksa ben kafayimi yedim anlamadim

Kullandığın MCT ürünleri nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
cemkuray, Şimdi yazdı:

Kullandığın MCT ürünleri nedir?

Arimidex tamoksifen nac600 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
son, 2 dakika önce yazdı:

Tren ace küründeyim nabzım kardiyoda 170 lere çıkmaya başladı benimde ne yapcaz bilmiyorum çözüm ilaçları kesmek gibi geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
cemkuray, 1 dakika önce yazdı:

Tren ace küründeyim nabzım kardiyoda 170 lere çıkmaya başladı benimde ne yapcaz bilmiyorum çözüm ilaçları kesmek gibi geliyor

ikiside ayni gruptan ilac kalbim deli gibi atiyor durduk yere anlamadim baktim ben dayanamiyorum kesicem ilaci cunki dayanilacak gibi degil gece bi kalkiyorum yatak su gibi sürekli bi paranoya şimdide kalp 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

@cemkuray hocam tren kaç mg kullanıyorsunuz, çünkü ben 200 mg kullanıyorum 6. Haftam hiç bir etkiyle karşılaşmadım sadece çok fazla terliyorum antramanda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
ozbe", 1 saat önce yazdı:

@cemkuray hocam tren kaç mg kullanıyorsunuz, çünkü ben 200 mg kullanıyorum 6. Haftam hiç bir etkiyle karşılaşmadım sadece çok fazla terliyorum antramanda 

400

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
cemkuray, 10 dakika önce yazdı:

400

Hocam merhaba kalple alakalı sorunu çözdünüz mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.388
son, 2 saat önce yazdı:

Kan testi vermen gerek dostum. Kabusların sebebi deca oluyor genelde. Deca'da prolaktinin artışına sebep oluyor. Keşke bu dozları kullanmak yerine bu gibi blokajları çok seyrek şekilde kullanacağın bir planlama oluştursaydın. Arimidex tamoxifen doxtinex leblebi değil. Bunlarında ciddi yan etkileri var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
otopsicikedi, 16 dakika önce yazdı:

Kan testi vermen gerek dostum. Kabusların sebebi deca oluyor genelde. Deca'da prolaktinin artışına sebep oluyor. Keşke bu dozları kullanmak yerine bu gibi blokajları çok seyrek şekilde kullanacağın bir planlama oluştursaydın. Arimidex tamoxifen doxtinex leblebi değil. Bunlarında ciddi yan etkileri var.

Sağolun hocam artık gece uyumaya korkuyorum saçma sapan her rüyamda kabus her rüyamda başıma bişey geliyor sonra sabah bi kalkiyorum yatak su gibi kullanacak arkadaşlara önerim sakın dozu abartmayın şuan deca dick bile umrumda degil gece yatamıyorum korkudan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
son, 3 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam artık gece uyumaya korkuyorum saçma sapan her rüyamda kabus her rüyamda başıma bişey geliyor sonra sabah bi kalkiyorum yatak su gibi kullanacak arkadaşlara önerim sakın dozu abartmayın şuan deca dick bile umrumda degil gece yatamıyorum korkudan 

B kompleks olarak benexol alıyorsan o da yapabilir😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

600 deca bilmiyorum yani onu kullanabilecek bir kütle var mı ama intihar bile ettirir ;)))

Kullanılan ilaçlar anabolik dediğimiz şeyler basit şeyler değil tabiki yan etkileri olucak bir şekilde bu ilaçların sonucu bize dönücek işte bu yüzden gerçek yarışmacı ve profesyonellerin işini şimdi anlayabiliyoruz.Benim tavsiyem decayı kesip bir süre only testo şeklinde devam etmen hiç bir şey psikolojimizden ve huzurumuzdan daha önemli değildir.He ilacı da tamamen bırak demiyeceğim çünkü bu sefer vücuttada ani çöküş ve kayıplar yaşayıp bir de ordan üzülebilirsin bence decayı tamamen kes testo 500 bir süre devam edip 2 hafta vb. sonra kademeli şekilde onuda düşürüp devam edebilirsin.Bu süreçte sinir sistemini rahatlatıcak ve uykunu düzenliyecek takviyeler öneririm melatonin ve papatya çayı.Son olarak bence bir de kan ver hem vücut rahatlasın bir geçmiş olsun tekrar.

Bu makaleyide isterseniz inceleyebilirsiniz.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4462037/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.