Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Ilk hafta uyku yapması normal mi?

Önerilen İletiler

aybo59    16

merhabalar haftalık 500mg testo enanthathe 400mg boldenone kullanıyorum pazartesi perşembe 250 250 200 200 şeklinde

ilk 3gün bişey yoktu enerjiktim hatta psikolojik olarak gücüm bile arttı ama 4.gün bugün enjeksiyon sonrası herhangi bir yanetki yok ama aşırı uyku halsizlik basıyor yataktan kalkamıyorum

yatsam uyucam yani tansiyonla alakalı bi durum olabilirmi vücudumda zaten fazla kan vardı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

herşeyi ilaca bağlamayın kankam, hergünün hergününü tutuyormu devam ederse yeniden değerlendirilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 16 dakika önce yazdı:

herşeyi ilaca bağlamayın kankam, hergünün hergününü tutuyormu devam ederse yeniden değerlendirilir

tamam brom hazır yakalamışken sana şey sorcam

arimidex eczaneden reçetesiz alınıyomu 500mg testo 400bolde gibi değerlerle jineko riski yoktur dimi

o yüzden anti östrojenik ilaçlar hiç almadım gerek duymam diye

ama kür bittiğinde pct denen olayı tam bilimyorum kan değerlerime göre bakılabilir dediler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Dün merdivenleri çıkıyordum 4. katta tıkandım ilaç mı ?

Hocam grip oldum ilaç mı ?

kabız oldum ilaç mı 

kolum kanadı ilaç mı 

YA ARKADAŞ ŞAKA FALAN MISINIZ BURNUNUZ KANASA İLAÇ MI ZART MI ZURT MU MAKİNEMİSİNİZ SİZ, HER GÜNÜNÜZ AYNI HER DAKİKANIZIN AYNI OLMASINI MI BEKLİYORSUNUZ İNSAN VÜCUDU BU A... 

4 gündür ilaç kullanıyorsun dostum bre bismilah ya daha emilimi yeni yeni bitmiştir enjeksiyon yaptığın bölgede... Az fazla değil biraz aklınızı kullanın lütfen. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, 59 dakika önce yazdı:

tamam brom hazır yakalamışken sana şey sorcam

arimidex eczaneden reçetesiz alınıyomu 500mg testo 400bolde gibi değerlerle jineko riski yoktur dimi

o yüzden anti östrojenik ilaçlar hiç almadım gerek duymam diye

ama kür bittiğinde pct denen olayı tam bilimyorum kan değerlerime göre bakılabilir dediler

arimidex tamoksifen hepsi alınır hastane yakınındaki eczanelere git orada neredeyse kesin bulunuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 26.05.2023 - 00:04 yazdı:

arimidex tamoksifen hepsi alınır hastane yakınındaki eczanelere git orada neredeyse kesin bulunuyor 

bro sana bişey sorcam bu steroidlerin yarılanma süresi tam olarak açıklaması nedir mesela testo enanthe 10.5 gün boldenon 15gün diyor 10.5gün den itibarenmi kanda aktif olmaya başlıyor yoksa 10.5 günde bir sıfırlanıyormu tam mantığı nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

IMG_1157.jpeg.e8e9817f2752014b80980c8d6743d635.jpegSüreler bunlar  kandaki etkisinin geçme süresi diye biliyorum ben  o yüzfen haftada 2 enjeksiyon diyoruz dalgalanmamsından . Dostum ayrıca bu tarz soruları yeni başlık açıp sor başkasının sorusunda alakasız birşey sormak ban sebebi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 51 dakika önce yazdı:

IMG_1157.jpeg.e8e9817f2752014b80980c8d6743d635.jpegSüreler bunlar  kandaki etkisinin geçme süresi diye biliyorum ben  o yüzfen haftada 2 enjeksiyon diyoruz dalgalanmamsından . Dostum ayrıca bu tarz soruları yeni başlık açıp sor başkasının sorusunda alakasız birşey sormak ban sebebi 

tamamdr

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
aybo59, 30.05.2023 - 00:40 yazdı:

bro sana bişey sorcam bu steroidlerin yarılanma süresi tam olarak açıklaması nedir mesela testo enanthe 10.5 gün boldenon 15gün diyor 10.5gün den itibarenmi kanda aktif olmaya başlıyor yoksa 10.5 günde bir sıfırlanıyormu tam mantığı nasıl

Kanda dolaşma süresi oluyor yarılanma süreleri yani vurdun 10 gün kanında dolaşıyor arkadaşın dediği gibi 3 günde bir enjeksyon yapma nedeni de bundan kaynaklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.