Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Bünyem hassas ilaç kullanmalımıyım

Önerilen İletiler

aybo59    16

Merhaba yaş 24  uzun yıllar beslenme ve antreman tecrübem var fakat ilaçlar konusunda tecrübem 0

Hassas bünyeli biriyim alerjim var bazı şeylere ilaçlara olmasada havadaki toza polene bazı tüylü şeylere vs.

bir de kalp çarpıntısı problemim vardı yıllar önce şu an yok

ilk kürüme girmek istiyorum sağlık problemi yaşarmıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.511
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba yaş 24  uzun yıllar beslenme ve antreman tecrübem var fakat ilaçlar konusunda tecrübem 0

Hassas bünyeli biriyim alerjim var bazı şeylere ilaçlara olmasada havadaki toza polene bazı tüylü şeylere vs.

bir de kalp çarpıntısı problemim vardı yıllar önce şu an yok

ilk kürüme girmek istiyorum sağlık problemi yaşarmıyım

Şöyle compleks bir kan testi ver neyin var neyin yok görürsün en azından. Diğer türlü yorum yapmak müneccimlik olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432

Öncelikle merhaba bu aralar görüyorum forumda baya konu açıyorsunuz merak ettikleriniz var size tavsiyem şu yönde olucak ilk defa küre girecekseniz biraz heyecanlı ve meraklısınız ilk kürden yanlış yapıp pişman olmamak adına size tavsiyem bu forumu bulup doğru yere gelmişsiniz alttaki wp kutucuğundan yardım alarak düzgün bir kür sonucu ve tedavi yardımı alıp tecrübelenip pişman olmazsanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Ironmann, 21 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba bu aralar görüyorum forumda baya konu açıyorsunuz merak ettikleriniz var size tavsiyem şu yönde olucak ilk defa küre girecekseniz biraz heyecanlı ve meraklısınız ilk kürden yanlış yapıp pişman olmamak adına size tavsiyem bu forumu bulup doğru yere gelmişsiniz alttaki wp kutucuğundan yardım alarak düzgün bir kür sonucu ve tedavi yardımı alıp tecrübelenip pişman olmazsanız.

Tamam hocam genede forum sakinlerinin yorumunu merak ettım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
aybo59, 6 saat önce yazdı:

5555.thumb.PNG.b5091b3ed6b20ca94f698152b5323d36.PNG 1222222.PNG.43656458090a0950ee6180fa0961ea0d.PNG

1 Ay önce bu testleri yaptırmıştım

Yorum yapabilecek tecrübeli biri yokmu

Bu testlerin normal fakat ilaçların temel yan etkisi üreme sistemine yaptığı baskı olduğu için onların durumunu görmek gerek. O yüzden bu kan değerleri kadar onlarda önemli. Sana tavsiyem aceleci olmaman ve kendini insan biyolojisi konusunda gelistirmen. Bu işe başlıyorsan kendi doktorun olmak zorundasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Bu testlerin normal fakat ilaçların temel yan etkisi üreme sistemine yaptığı baskı olduğu için onların durumunu görmek gerek. O yüzden bu kan değerleri kadar onlarda önemli. Sana tavsiyem aceleci olmaman ve kendini insan biyolojisi konusunda gelistirmen. Bu işe başlıyorsan kendi doktorun olmak zorundasın.

şimdilik bu testlerle direk testo enanthe + yanına 1 ilaç daha koyup başlamak istiyorum yanına liv52 astragalus vitaminler vs. kullanıcam ama testo enanthın yanına ne ilaç koymamı tavsiye edersiniz boldenon hariç marka olarak Pharma Group alıcağım tanıdık birrinden

4.haftadada total testo free testo e2 lh fsh ast alt felan yaptırırım diye düşünüyorum hem çalışıyomu öğrenirim hem zarar vermişmi diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

şimdilik bu testlerle direk testo enanthe + yanına 1 ilaç daha koyup başlamak istiyorum yanına liv52 astragalus vitaminler vs. kullanıcam ama testo enanthın yanına ne ilaç koymamı tavsiye edersiniz boldenon hariç marka olarak Pharma Group alıcağım tanıdık birrinden

4.haftadada total testo free testo e2 lh fsh ast alt felan yaptırırım diye düşünüyorum hem çalışıyomu öğrenirim hem zarar vermişmi diye

Şimdilik bu testlerle ilaca başlarsan pct yaptıktan sonra ne kadar doğru pct yaptığını ne ile kıyaslayacaksın. Kürden önceki ast altyi pctden sonraki FSH lh ile mi kıyaslayacaksın. 4 haftada kan testi verebiliyorsan şimdide verebilirsin. Ne kadar çok kan testi senin için o kadar veri demek ve süreci daha sağlıklı yönetmeni sağlar. İlk kürse only test yeterli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Şimdilik bu testlerle ilaca başlarsan pct yaptıktan sonra ne kadar doğru pct yaptığını ne ile kıyaslayacaksın. Kürden önceki ast altyi pctden sonraki FSH lh ile mi kıyaslayacaksın. 4 haftada kan testi verebiliyorsan şimdide verebilirsin. Ne kadar çok kan testi senin için o kadar veri demek ve süreci daha sağlıklı yönetmeni sağlar. İlk kürse only test yeterli olur.

testonun yanına illa bişey koymak istiyorum ilk kür çünkü en çok etkiyi alıcam

tamam ozaman başlamadan üroloji doktoruna randevu alayım gerekli tahlilleri yaptırayım

Total testesteron

Free testesteron

LH,FSH,E2

AST,ALT

HEMOGRAM

Başka ne yaptırmam gerekiyo üroloji hepsini yapıyormu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
aybo59, 2 dakika önce yazdı:

testonun yanına illa bişey koymak istiyorum ilk kür çünkü en çok etkiyi alıcam

tamam ozaman başlamadan üroloji doktoruna randevu alayım gerekli tahlilleri yaptırayım

Total testesteron

Free testesteron

LH,FSH,E2

AST,ALT

HEMOGRAM

Başka ne yaptırmam gerekiyo üroloji hepsini yapıyormu

İllede bişey koyacak diyorsan bulabiliyorsan rimo bulamıyorsan masteron enanthate. Böbrek değerlerini kolesterol değerlerini unutma.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

İllede bişey koyacak diyorsan bulabiliyorsan rimo bulamıyorsan masteron enanthate. 

Kütle koymak istiyorum masteron buna yardım edermi

Danabol olabilirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
aybo59, 2 dakika önce yazdı:

Kütle koymak istiyorum masteron buna yardım edermi

Danabol olabilirmi?

Bulkta kilo almak için tablet kullanacağına kalori pushlamak çok daha verimli ve sağlıklı olanı. Bu yüzden süreci uzun tutup sağlıklı olanı yapmak varken sen daha baştan karaciğeri yoracaksın. Rimo/masteron e/npp bu üç ilaç ile bulkta yaparsın cutta yaparsın. Sadece nppyi daha sonraki kürlerine saklamanı öneririm. Diğerlerine nazaran kontrolünü sağlaması kolay değil. Senin yerinde olsam iyi bir yağ oranı ile başlayıp 16 hafta only test ile bulk yapardım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Bulkta kilo almak için tablet kullanacağına kalori pushlamak çok daha verimli ve sağlıklı olanı. Bu yüzden süreci uzun tutup sağlıklı olanı yapmak varken sen daha baştan karaciğeri yoracaksın. Rimo/masteron e/npp bu üç ilaç ile bulkta yaparsın cutta yaparsın. Sadece nppyi daha sonraki kürlerine saklamanı öneririm. Diğerlerine nazaran kontrolünü sağlaması kolay değil. Senin yerinde olsam iyi bir yağ oranı ile başlayıp 16 hafta only test ile bulk yapardım.

Tamam hocam yarına randevu var devlet hastanesinde üroloji bölümünde tüm testleri yapıyolarmı ne dememiz gerekiyor sıkıntı yaratılarmı bide hangi testleri tam yaptıracağım yazarmısınz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511

PSA 

KARACİĞĞ FONKSİYON TESTLER (ALT,AST, ALP,GGT)

Lipid profil (

Total serum kolestrol , HDL, LDL, VLDL, TG)

Creatinin Ck. (Creatinin kinase)

T.Bilirubin ve D. Bilirubin

Hemogram (18 parametre)

Demir ve Demir bağlı kapasiti

Folik asit ve B12 vit değeri

D- vit değeri ( 25 hydroxycholicalciferol)

Calcium değeri

LH/FSH

DHT/ Total serum Testosteron

SHBG

Urik asit/ Urea/BUN / GFR

Dahiliye yada üroloji yardımcı olur. Sıkıntı yaratırlar mı bilmem gideceğin doktoru bilmiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

PSA 

KARACİĞĞ FONKSİYON TESTLER (ALT,AST, ALP,GGT)

Lipid profil (

Total serum kolestrol , HDL, LDL, VLDL, TG)

Creatinin Ck. (Creatinin kinase)

T.Bilirubin ve D. Bilirubin

Hemogram (18 parametre)

Demir ve Demir bağlı kapasiti

Folik asit ve B12 vit değeri

D- vit değeri ( 25 hydroxycholicalciferol)

Calcium değeri

LH/FSH

DHT/ Total serum Testosteron

SHBG

Urik asit/ Urea/BUN / GFR

Dahiliye yada üroloji yardımcı olur. Sıkıntı yaratırlar mı bilmem gideceğin doktoru bilmiyorum. 

tamam hocam sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.