Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Ilk kür için enjeksiyon sorunu ve pct

Önerilen İletiler

aybo59    16

Merhabalar 24 yaşındayım 1.83 boyum 81kiloyum ilk kürüme gireceğim Haftalık Testo enanth 250mg 200mg bolde veya 250mg testo enanth 100mg rimo ile başlamayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda mg artırıcam ama bolde mi rimo mu konusunda çok kararsız kaldım kütle koymak ve damarlı bir görünüm açısından lakin enjeksiyon sorunum var hayatımda hiç elime iğne almadım sağlık ocağı da yapmıyomuş parayla yaptırabileceğim biyer yokmu bu konuda ne yapabilirim sırf bu konudan ilk kürümü uzatıyorum.

Birde örneğin testo enanth ile rimoyu aynı iğne içerisinemi karıştırıp vuracağız

Son olarak önemli sorum bu kürü örneğin 10-12 haftalık olarak sürdüreceğim

Kür bittiğinde PCT nasıl yapabilirim hangi ilaçları kullanarak ve nerden temin ederek veya kür esnasında armidex tamoksifen proviron gibi ilaçlar kullanmalımıyım

Saç dökülmesi Jinekomasti ve Sivilce sorunları yaşarmıyım cildimde sivilce sorunu yok ve saç genetiğim çok iyi ailesel olarakta benimde sık saçlıyım

Saç dökülmesi ya da jinekomasti sorunu yaşarsam kesinlikle yapmıyacağım sivilce geçerde.

Ha birde 4.haftada ilaçlar çalışıyoırmu diye üroloji bölümüne hangi tahlilleri yaptırmam lazım?

teşekkürler şimdiden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

benden daha bilgili hocalar yazarda bende bildiğim kadar söyliyim

enjeksiyon işi çok basit cesaret toplarsan kendin rahatça yapabilirsin bence.

1-aynı enjektöre çekip vurabilirsin

2- bence daha uzun tutulabilir bu dozlarda

3- kür sonu testini buraya atarsan yardımcı olunur arimidex ve tamoxifen östrojen sorunu olmadığı sürece alma klomen nolva arimidex eczanede var.

4- bu dozlarda zor ama genetiğinin ne getirceğini bilemezsin bence bu işe girceksen göze alıcaksın.

testlerde son enjeksiyondan 14 gün sonra prolaktin, e2, total testo, free testo, LH ve FSH yaptırırsın.

yanlışım varsa affola.

he pardon yanlış okumuşum 14 gün sonra demişim o kür sonu ama kür içindede gene aynı testleri alcaksın

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi
ekleme yaptım
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Yani 2 hafta sonra testleri yaptırmam uygundur değilmi?

Bolde mi rimo mu önerirsiniz peki bütçemde çok yüksek değil

kür sonu teste göremi pct yapılacak anladığım kadarıyla eğer sıkıntı varsa klomen nolva arimidex gibi ilaçlarmı kullanıcam

ulquiorra_z, 8 dakika önce yazdı:

benden daha bilgili hocalar yazarda bende bildiğim kadar söyliyim

enjeksiyon işi çok basit cesaret toplarsan kendin rahatça yapabilirsin bence.

1-aynı enjektöre çekip vurabilirsin

2- bence daha uzun tutulabilir bu dozlarda

3- kür sonu testini buraya atarsan yardımcı olunur arimidex ve tamoxifen östrojen sorunu olmadığı sürece alma klomen nolva arimidex eczanede var.

4- bu dozlarda zor ama genetiğinin ne getirceğini bilemezsin bence bu işe girceksen göze alıcaksın.

testlerde son enjeksiyondan 14 gün sonra prolaktin, e2, total testo, free testo, LH ve FSH yaptırırsın.

yanlışım varsa affola.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
aybo59, 2 dakika önce yazdı:

Yani 2 hafta sonra testleri yaptırmam uygundur değilmi?

Bolde mi rimo mu önerirsiniz peki bütçemde çok yüksek değil

kür sonu teste göremi pct yapılacak anladığım kadarıyla eğer sıkıntı varsa klomen nolva arimidex gibi ilaçlarmı kullanıcam

2 hafta sonrada belli olur fakat diğer değerleri daha net görmek için 4.hafta daha doğru diye biliyorum. kür sonu olan 2 hafta sonra son enjeksiyondan kür içi 4. hafta

boldemi rimomu daha iyi olu bir fikrim yok ama direk only testo gitsen başlangıç için daha mantıklı olabilir

evet test sonucuna göre uygulicaksın pct

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Anladım hocam only testo gelişim alırmıyım peki haftada kaç mg önerirsiniz only testoda 250 mg ise mesela tek vuruş haftada 1günmü yoksa 2gün ayrı ayrı 500mg mı önerirsiniz

Peki hocam kür esnasında göğüslerde bi yumuşaklık östrojen seviyesinin arttığını hissedersem ne ekleyebilirim kürüme ve nasıl kullanabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
aybo59, 6 dakika önce yazdı:

Anladım hocam only testo gelişim alırmıyım peki haftada kaç mg önerirsiniz only testoda 250 mg ise mesela tek vuruş haftada 1günmü yoksa 2gün ayrı ayrı 500mg mı önerirsiniz

Peki hocam kür esnasında göğüslerde bi yumuşaklık östrojen seviyesinin arttığını hissedersem ne ekleyebilirim kürüme ve nasıl kullanabilirim

haftada 2 enjeksiyon daha iyi oluyor. 250 başla bence az geldiğini düşünürsen 500 e çıkarsın. 

2.soru hakkında yanlış bişey söylebilirim başkası cevaplar umarım ama test verirsin yine ona göre bişeyler yapılır diye düşünüyorum hemen olmazsın öyle jino kaşıntı olur olmaz. Hangi durumda arimidex hangi durumda tamoxifen bende bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

haftada 2 enjeksiyon daha iyi fakat 250mg alırsam 1kere olması laızm dimi 2ye bölmek saçma olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

haftada 2 enjeksiyon daha iyi fakat 250mg alırsam 1kere olması laızm dimi 2ye bölmek saçma olur

bence saçma olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celilr2    17

Ben ilk kürümde only testo prop kullanmıştım, ameliyat olmam gerektiği için kısa sürmüştü,kürden sayılmazdı yani, ama devam etsem güzel bir definasyon olurdu.yani only testo gayet verimli. Herneyse şimdi 250 mg testo enant ve 100mg masteron kullanıyorum,sende 1.hafta 250, 2.hafta 250mg, sonrası için 500mg a artırabilirsin bence, hem böylece; mesela bende saç dökülmesi var ama kürde saç dökülmesi sorunum artmadı, sivilcelenmede olmadı, sende ilk 2 hafta 250mg girip, bunları gözlemleyip, tahlil yaptırıp, sonuçlarına göre dozu arttırmayı ve ilaçların bu dozlarında vücudunun nasıl tepki verdiğini gözlemleyebilirsin & düşünebilirsin. ama rahat ol bence, kürdeyken düzenli olarak spor yaparsan seni rahatsız edicek bir sorunla karşı karşıya kalmıycağını ümit ediyorum ve zaten only testoda yaşanabilcek sorunları herkes bilir ve tahlil sonuçlarıyla rahatça fikir üretebilir. enjeksiyon işi kolay, yutubdan 2video izle, omuzdan rahat rahat yaparsın. Son olarak kür öncesi tahlil de yaptırmalısın bence, natural olarak nasıl, küre uygunmu / gerek var mı, ne kadar gerek var.

kür içi omega3, multi vitamin vb. yeterli bence. pct klomen nolva arimidex  ise arkadaşın dediği gibi tahlillere göre

500mg için 250mgx2 bu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
celilr2, 13.05.2023 - 03:11 yazdı:

Ben ilk kürümde only testo prop kullanmıştım, ameliyat olmam gerektiği için kısa sürmüştü,kürden sayılmazdı yani, ama devam etsem güzel bir definasyon olurdu.yani only testo gayet verimli. Herneyse şimdi 250 mg testo enant ve 100mg masteron kullanıyorum,sende 1.hafta 250, 2.hafta 250mg, sonrası için 500mg a artırabilirsin bence, hem böylece; mesela bende saç dökülmesi var ama kürde saç dökülmesi sorunum artmadı, sivilcelenmede olmadı, sende ilk 2 hafta 250mg girip, bunları gözlemleyip, tahlil yaptırıp, sonuçlarına göre dozu arttırmayı ve ilaçların bu dozlarında vücudunun nasıl tepki verdiğini gözlemleyebilirsin & düşünebilirsin. ama rahat ol bence, kürdeyken düzenli olarak spor yaparsan seni rahatsız edicek bir sorunla karşı karşıya kalmıycağını ümit ediyorum ve zaten only testoda yaşanabilcek sorunları herkes bilir ve tahlil sonuçlarıyla rahatça fikir üretebilir. enjeksiyon işi kolay, yutubdan 2video izle, omuzdan rahat rahat yaparsın. Son olarak kür öncesi tahlil de yaptırmalısın bence, natural olarak nasıl, küre uygunmu / gerek var mı, ne kadar gerek var.

kür içi omega3, multi vitamin vb. yeterli bence. pct klomen nolva arimidex  ise arkadaşın dediği gibi tahlillere göre

500mg için 250mgx2 bu arada 

Peki hocam orjinal ilaçları nerden temin ettiniz testo enanthe ve masteronu hangi marka yani diyorsunuz ilk 2 hafta tek gün 250mg daha sonra sorun olmuyorsa haftada 2 enjeksiyon 250+250 500mg çıkarabilirsin diyosunuz doğrumu

ekstra Liv52 kullanmayı düşünüyorum karaciğer koruyucu olarak kür esnasında ayriyetten eczane ürünleri multivitamin çinko magnezyum gerekirse b12 benexol apikobal felan kullanabilirim

Ben ise 250testo yanına bir ürün daha eklemeyi düşünmüştüm oda boldenon olmuştu ama dediğiniz gibi başta only testo deneyip sonradan yanına ilaçta ekleyebilirim

Ayrıca testo enanth yanına rimo mu boldenon mu ya da başka bir ilaç ne ekleyebilirm çok kararsız kalmıştım

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celilr2    17
aybo59, 7 saat önce yazdı:

Peki hocam orjinal ilaçları nerden temin ettiniz testo enanthe ve masteronu hangi marka yani diyorsunuz ilk 2 hafta tek gün 250mg daha sonra sorun olmuyorsa haftada 2 enjeksiyon 250+250 500mg çıkarabilirsin diyosunuz doğrumu

ekstra Liv52 kullanmayı düşünüyorum karaciğer koruyucu olarak kür esnasında ayriyetten eczane ürünleri multivitamin çinko magnezyum gerekirse b12 benexol apikobal felan kullanabilirim

Ben ise 250testo yanına bir ürün daha eklemeyi düşünmüştüm oda boldenon olmuştu ama dediğiniz gibi başta only testo deneyip sonradan yanına ilaçta ekleyebilirim

Ayrıca testo enanth yanına rimo mu boldenon mu ya da başka bir ilaç ne ekleyebilirm çok kararsız kalmıştım

Önce tahlillerini ve fotoğrafını atarsan hocalarım ona göre daha iyi karar  verebilir;

Testo bolde git bence, ilk2hafta 250 250, sonra testo 500- b 400 gidersin ve kalıcı bir kas kütlesi için min 16hafta bu kürü uygula bence.

Orjinal ilaçları temin etmenin en kolay yolu soldaki wp butonu diye biliyorum, ben çocukluktan beri gittiğim spor salonundaki hocalarımın önerisiyle aldım, zaten etrafta biraz spor salonlarını gezince, spor öncesi kahve içerken etraftakilerle ettiğin sohbetle felan bu konuda en güvenilir insanların sohbetide illaki geçiyor.  

Enjeksiyonu eğer üşenmiyorsan 2ye bölebilirsin, haftada 2 yerine 1 yapan arkadaşlarım; nadiren de olsa kaşıntı tarzı olaylarla karşılaşıyordu.

Hocam fazladan vitamine gerek yok, bence only testo yanına multivitamin ve omega 3 güzel gider. Liv52 için de tahlil sonuçlarına göre pct zamanı karar verilir. Zaten 2.ilacı çok uçuk birşey düşünmediğin sürece alt ast değerleri için milk thistle fazlasıyla yeterli, gerek olursa onu kullanırsın. Onun yerine bütçeyi mct ve kür sonu formunu korumak için alcağın ürünlere sakla. kür sonunda hacmi 2 ay tutabilirsen aldığın hacim kolay kolay düşmez kalıcı olur, creatine, pre,  whey/ısolate,  casein, bcaa, glutamine destekçin olacaktır, bunlar hep para demek.

ilk 2 hafta tek gün 250mg daha sonra sorun olmuyorsa haftada 2 enjeksiyon 250+250 500mg çıkarabilirsin diyosunuz doğrumu,,,,,,,,,, daha önce ilaçları sahte olduğu içinmi vücudu hazır olmadığı için anlayamadığım ve biranda değerleri tavan yapan birkaç arkadaşım oldu, forumda da benzeri denk geldi hatta, ilk 2 hafta girersin, tahliller temizse, ilaçlar temizse, dozu arttırman uygun olursa rahatça arttırırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
aybo59, 13.05.2023 - 00:49 yazdı:

Merhabalar 24 yaşındayım 1.83 boyum 81kiloyum ilk kürüme gireceğim Haftalık Testo enanth 250mg 200mg bolde veya 250mg testo enanth 100mg rimo ile başlamayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda mg artırıcam ama bolde mi rimo mu konusunda çok kararsız kaldım kütle koymak ve damarlı bir görünüm açısından lakin enjeksiyon sorunum var hayatımda hiç elime iğne almadım sağlık ocağı da yapmıyomuş parayla yaptırabileceğim biyer yokmu bu konuda ne yapabilirim sırf bu konudan ilk kürümü uzatıyorum.

Birde örneğin testo enanth ile rimoyu aynı iğne içerisinemi karıştırıp vuracağız

Son olarak önemli sorum bu kürü örneğin 10-12 haftalık olarak sürdüreceğim

Kür bittiğinde PCT nasıl yapabilirim hangi ilaçları kullanarak ve nerden temin ederek veya kür esnasında armidex tamoksifen proviron gibi ilaçlar kullanmalımıyım

Saç dökülmesi Jinekomasti ve Sivilce sorunları yaşarmıyım cildimde sivilce sorunu yok ve saç genetiğim çok iyi ailesel olarakta benimde sık saçlıyım

Saç dökülmesi ya da jinekomasti sorunu yaşarsam kesinlikle yapmıyacağım sivilce geçerde.

Ha birde 4.haftada ilaçlar çalışıyoırmu diye üroloji bölümüne hangi tahlilleri yaptırmam lazım?

teşekkürler şimdiden.

Boldnn la rimo arasinda kalmissan eger simdi ikiside hemen hemen ayni ilaclsr lakin boldnn daha etkili rimoya nazaran ama boldnn da tabiki yan etkileri oluyor tansiyon vs gibi rimo dada var dht turevi bir ilaç oldugu icin sac dokulmesi yapabiliyor eger genetiginde varsa ama simdiki aklım olsa rimo kullanırdim boldnn yerine 

Pct konusu ise kur bitsin kan testi ver ona gore yardimci olur hocalarimz arkdaslarimiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Lynx, 7 saat önce yazdı:

Boldnn la rimo arasinda kalmissan eger simdi ikiside hemen hemen ayni ilaclsr lakin boldnn daha etkili rimoya nazaran ama boldnn da tabiki yan etkileri oluyor tansiyon vs gibi rimo dada var dht turevi bir ilaç oldugu icin sac dokulmesi yapabiliyor eger genetiginde varsa ama simdiki aklım olsa rimo kullanırdim boldnn yerine 

Pct konusu ise kur bitsin kan testi ver ona gore yardimci olur hocalarimz arkdaslarimiz

Anladım hocam fakat rimo çok pahalı haftada nekadar vurmalıyım 1ampül 100mg 120tl

celilr2, 8 saat önce yazdı:

Önce tahlillerini ve fotoğrafını atarsan hocalarım ona göre daha iyi karar  verebilir;

Testo bolde git bence, ilk2hafta 250 250, sonra testo 500- b 400 gidersin ve kalıcı bir kas kütlesi için min 16hafta bu kürü uygula bence.

Orjinal ilaçları temin etmenin en kolay yolu soldaki wp butonu diye biliyorum, ben çocukluktan beri gittiğim spor salonundaki hocalarımın önerisiyle aldım, zaten etrafta biraz spor salonlarını gezince, spor öncesi kahve içerken etraftakilerle ettiğin sohbetle felan bu konuda en güvenilir insanların sohbetide illaki geçiyor.  

Enjeksiyonu eğer üşenmiyorsan 2ye bölebilirsin, haftada 2 yerine 1 yapan arkadaşlarım; nadiren de olsa kaşıntı tarzı olaylarla karşılaşıyordu.

Hocam fazladan vitamine gerek yok, bence only testo yanına multivitamin ve omega 3 güzel gider. Liv52 için de tahlil sonuçlarına göre pct zamanı karar verilir. Zaten 2.ilacı çok uçuk birşey düşünmediğin sürece alt ast değerleri için milk thistle fazlasıyla yeterli, gerek olursa onu kullanırsın. Onun yerine bütçeyi mct ve kür sonu formunu korumak için alcağın ürünlere sakla. kür sonunda hacmi 2 ay tutabilirsen aldığın hacim kolay kolay düşmez kalıcı olur, creatine, pre,  whey/ısolate,  casein, bcaa, glutamine destekçin olacaktır, bunlar hep para demek.

ilk 2 hafta tek gün 250mg daha sonra sorun olmuyorsa haftada 2 enjeksiyon 250+250 500mg çıkarabilirsin diyosunuz doğrumu,,,,,,,,,, daha önce ilaçları sahte olduğu içinmi vücudu hazır olmadığı için anlayamadığım ve biranda değerleri tavan yapan birkaç arkadaşım oldu, forumda da benzeri denk geldi hatta, ilk 2 hafta girersin, tahliller temizse, ilaçlar temizse, dozu arttırman uygun olursa rahatça arttırırsın.

Tamamdır hocam direk yüksek mg başlamak istemiyorum zaten bünyem hassas benim sağlam değil alerji felanda var ondan dedim teşekkür ediyorum dediklerinizi uyguulucam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celilr2    17
Lynx, 13 saat önce yazdı:

Hocam, 4haftadır 250testo 100masteron girdim küre, 4hafta sonra (8.haftada )masteronu kesip testo400 yapıcam, sizce yanına boldemi ekliyim rimo mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.