Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

meliheercan

Ilk kür deneyimi

Önerilen İletiler

meliheercan    1

Arkadaşlar selam. Forum u bayadır takip ediyorum fakat üyelik açıp konu içeriği yazmak bugüne kısmetmiş. 

Konuyu uzatmadan hemen giriş yapayım. 4 yıla yakın bir süredir bu sporla uğraşıyorum. Kendimce yeni antrenmanlar beslenme düzenleri deneye deneye iyi kötü bugünlere geldik. Geçtiğimiz 15 güne kadar hiç böyle şeyleri düşünmezken aklıma bir şekilde kür yapma fikri girdi. Çevremde de yeteri kadar deneyimli insan olmadığı için biraz arafta kalarak bir küre başladım. Bodytech anavar100tb , anadrol100tb , prımo 100 mg enjekte olarak bir küre başladım. 

Kullanımı da şöyle pazartesi çarşamba cuma 10mg(1mm) prımo kalçadan enjekte.

Hergün sabah öğlen akşam anavar 1’er tablet, anadrol sabah akşam 1’er tb yemekten 30 dk önce olmak üzere yaklaşık 12 gündür kullanıyorum.

Girdiğim ağırlıkların setine tekrarına RIRlarına kadar gün gün excel tabloma işleyerek çalışıyorum push pull legs antrenmanıyla devam ediyorum. Ağırlıkları gün gün arttırıyorum. Kilo olarakta son 3 gündür mideyi bozmuş olmama rağmen 3 kilo koydum. 

Dün bilgili sözüne güvendiğim bir abiyle şans eseri karşılaşıp sohbet ettiğimde çekinerek küre başladığımı söyledim. Bana tek söylediği kürün definasyon mu bulk mu belli değil ilaçlad birbirini tutmuyor ayrıca anadrol penisinde küçülme yapar. Kürün hafif bi kür olmuş bence haplardan uzak dur sadece enjekte ile devam 

Prımo + susta veya Prımo + testo enant önerdi. Prımo dediğim gibi Bodytechten alıyordum fakat bitince bayer eczane malı kullanmaya devam edeceğim tedariği daha kolay ve ucuz. 
sizler ne diyorsunuz bu konuya sizce ne yapmayalım kaç mm vurulmalı düzeni nasıl sağlamalıyım. 

Askeri personel de olduğum için sağlık benim için bir hayli önemli. Kürden önce testimi yaptırdım. Her şey olması gerektiği gibi. Sözleri siz sayın hocalarıma ve bilgili tecrübeli abilerime kardeşlerime bırakıyorum. Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Probis    181
meliheercan, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam. Forum u bayadır takip ediyorum fakat üyelik açıp konu içeriği yazmak bugüne kısmetmiş. 

Konuyu uzatmadan hemen giriş yapayım. 4 yıla yakın bir süredir bu sporla uğraşıyorum. Kendimce yeni antrenmanlar beslenme düzenleri deneye deneye iyi kötü bugünlere geldik. Geçtiğimiz 15 güne kadar hiç böyle şeyleri düşünmezken aklıma bir şekilde kür yapma fikri girdi. Çevremde de yeteri kadar deneyimli insan olmadığı için biraz arafta kalarak bir küre başladım. Bodytech anavar100tb , anadrol100tb , prımo 100 mg enjekte olarak bir küre başladım. 

Kullanımı da şöyle pazartesi çarşamba cuma 10mg(1mm) prımo kalçadan enjekte.

Hergün sabah öğlen akşam anavar 1’er tablet, anadrol sabah akşam 1’er tb yemekten 30 dk önce olmak üzere yaklaşık 12 gündür kullanıyorum.

Girdiğim ağırlıkların setine tekrarına RIRlarına kadar gün gün excel tabloma işleyerek çalışıyorum push pull legs antrenmanıyla devam ediyorum. Ağırlıkları gün gün arttırıyorum. Kilo olarakta son 3 gündür mideyi bozmuş olmama rağmen 3 kilo koydum. 

Dün bilgili sözüne güvendiğim bir abiyle şans eseri karşılaşıp sohbet ettiğimde çekinerek küre başladığımı söyledim. Bana tek söylediği kürün definasyon mu bulk mu belli değil ilaçlad birbirini tutmuyor ayrıca anadrol penisinde küçülme yapar. Kürün hafif bi kür olmuş bence haplardan uzak dur sadece enjekte ile devam 

Prımo + susta veya Prımo + testo enant önerdi. Prımo dediğim gibi Bodytechten alıyordum fakat bitince bayer eczane malı kullanmaya devam edeceğim tedariği daha kolay ve ucuz. 
sizler ne diyorsunuz bu konuya sizce ne yapmayalım kaç mm vurulmalı düzeni nasıl sağlamalıyım. 

Askeri personel de olduğum için sağlık benim için bir hayli önemli. Kürden önce testimi yaptırdım. Her şey olması gerektiği gibi. Sözleri siz sayın hocalarıma ve bilgili tecrübeli abilerime kardeşlerime bırakıyorum. Saygılar.

anadrol en ağır oral steroidlerden biri,  İlk kür olarak yaptığın için ve askeri personel olduğundan dolayı dönem dönem testleriniz yapıyor değerlerin çok bozulmasın istiyorsan ben olsam 500mg Testesteron ( enanhat- cypionat - sustanon ) + 300mg primobolan + sabah akşam anavar alıp devam ederdim. E2 kontrolü yapmandada fayda var bu süreçte. Özellikle anadrol alıp e2 kontrolü yapmazsan sıkıntı çıkabilir söyliyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
meliheercan    1

Hocam instagramdan ulaşabilir misiniz ? ....

Probis, 58 dakika önce yazdı:

anadrol en ağır oral steroidlerden biri,  İlk kür olarak yaptığın için ve askeri personel olduğundan dolayı dönem dönem testleriniz yapıyor değerlerin çok bozulmasın istiyorsan ben olsam 500mg Testesteron ( enanhat- cypionat - sustanon ) + 300mg primobolan + sabah akşam anavar alıp devam ederdim. E2 kontrolü yapmandada fayda var bu süreçte. Özellikle anadrol alıp e2 kontrolü yapmazsan sıkıntı çıkabilir söyliyim

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
meliheercan, 47 dakika önce yazdı:

Hocam instagramdan ulaşabilir misiniz ? ....

Forum kuralları arasında yer alan;

1. Forum içi bireysel sosyal medya, iletişim adresi veya numarası paylaşmak yasaktır.

Maddesine muhalefet etmenizden sebep '' platformdan kalıcı süreyle uzaklaştırıldınız ''

KONU KİLİT

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.