Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismail19055

Gelişimim yavaş mı?

Önerilen İletiler

ismail19055    5

S.a hocalarım kısa dönemler olarak geçmişte spor yapmışlığım var. 1.5 aydır yeni başladım. 250mg testo 200mg primo kürüne girdim. Kürde 4. Haftadayım.Fotoları yükledim. İstediğim verimi alamıyorum beslenmem falanda iyi ama fotolara yorumlarınız benim için önemli motivasyonumu kaybediyorum. Gelişmediğimi düşünüyorum sizce nasıl?

IMG-20230501-WA0005.jpg 20230506_115413.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    50

Hocam bence çok iyi gelişmişsiniz 1,5ay kısa bi süreç ve cidden iyi kendi fikrimce gelişiminiz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
byreal22, 10 dakika önce yazdı:

Hocam bence çok iyi gelişmişsiniz 1,5ay kısa bi süreç ve cidden iyi kendi fikrimce gelişiminiz

Bu durum psikolojik galiba insan ne kadar gelişsede dönem dönem gelişemediğini düşünüyor motivasyonu düşüyor birilerinden iyi bişeyler duymak lazım arada yorumunuz için teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

ne bekliyorsun bu dozlarla 10 kilo kas kütlesi falan mı koyacaksın 4-6 haftada

ilaçlar çalışmış sana fit bir görüntü vermiş vücudun şu anabolik durumda

vücut geliştirme sabır işidir bu dozlarla kalori ihtiyacının+-300 kalori fazlasıyla düzenli antrenman yaparak 6 ay geçsin öyle gel de ki bir problem mi var 

sabırlı olun arkadaşlar bu vücut geliştirme hayat sitili antrenmanıyla beslenmesiyle size zevk vermiyorsa yapmayın bu işi süreçten zevk almaya bakın sonuç gelecek zaten 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
Hafifzargana, 12 dakika önce yazdı:

ne bekliyorsun bu dozlarla 10 kilo kas kütlesi falan mı koyacaksın 4-6 haftada

ilaçlar çalışmış sana fit bir görüntü vermiş vücudun şu anabolik durumda

vücut geliştirme sabır işidir bu dozlarla kalori ihtiyacının+-300 kalori fazlasıyla düzenli antrenman yaparak 6 ay geçsin öyle gel de ki bir problem mi var 

sabırlı olun arkadaşlar bu vücut geliştirme hayat sitili antrenmanıyla beslenmesiyle size zevk vermiyorsa yapmayın bu işi süreçten zevk almaya bakın sonuç gelecek zaten 

Süreç çok zahmetli hocam eminim bu süreç kimseye zevk vermiyodur istisnalar hariç. Bu benim şahsi fikrim yanlışta düşünüyor olabilirim. Ama yine de zor iş herkesin başarabileceği bişey değil hedeflerimiz için bu zahmeti çekiyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
galicik, 10 saat önce yazdı:

Gayet iyi dostum, dozlarında harika ve safe devaam 

10 haftada bitirmeyi düşünüyorum iyi mi yoksa uzatayım mı sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
ismail19055, 13 dakika önce yazdı:

10 haftada bitirmeyi düşünüyorum iyi mi yoksa uzatayım mı sizce?

Ben olsam 20-30 a kadar uzatirdim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
ismail19055, 13 saat önce yazdı:

S.a hocalarım kısa dönemler olarak geçmişte spor yapmışlığım var. 1.5 aydır yeni başladım. 250mg testo 200mg primo kürüne girdim. Kürde 4. Haftadayım.Fotoları yükledim. İstediğim verimi alamıyorum beslenmem falanda iyi ama fotolara yorumlarınız benim için önemli motivasyonumu kaybediyorum. Gelişmediğimi düşünüyorum sizce nasıl?

Gelişimin gayet iyi, daha da iyi olacaktır zamanla. Psikolojik olarak kendini demoralize etme, bu iş sabır ve zaman işi. 

Vücüt geliştirmeye  "şunun gibi olsam yeter" diye başladığım serüvende o hedefe ulaşınca bu sefer "şunun gibi olsam yeter" diyerek bir üst seviyeye atlıyorum hep. Ve "şu" kişisi her sene değişiyor :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
ismail19055, 2 dakika önce yazdı:

Çok uzun olmaz mı ya öyle

Ben 10 ay kürde kalip 2ay pct yapiyorum son 1sene olacak suan ikinci 10ayimdayim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
ismail19055, 43 dakika önce yazdı:

Çok uzun olmaz mı ya öyle

kalıcı kütleler için uzun süre yapmak gerekiyor bu dozlarda, ve zaten testo rimo yani toksik ilaç değil ikiside bi sıkıntı olmaz pct yapacaksan hcg uygularsın en başta geri dönüştede sıkıntı olmaz 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
janbertozen, 8 saat önce yazdı:

kalıcı kütleler için uzun süre yapmak gerekiyor bu dozlarda, ve zaten testo rimo yani toksik ilaç değil ikiside bi sıkıntı olmaz pct yapacaksan hcg uygularsın en başta geri dönüştede sıkıntı olmaz 

Ben iş ortamından dolayı 10 haftada bitirmek durumundayım sağlık kontrollerimiz oluyor pct olarak ne yapmalıyım sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
ismail19055, 25 dakika önce yazdı:

Ben iş ortamından dolayı 10 haftada bitirmek durumundayım sağlık kontrollerimiz oluyor pct olarak ne yapmalıyım sizce

Kür çok kısa ondan bence hcg ye gerek yok son enjeksiyondan 3 hafta sonra  günlük 1 klomen 1 tamoksifen ile 4 hafta gidilebilir belki pct nin ilk haftadı klomenle tamoksifen 2 şer de alınabilir ama bence gereği yok son hapı aldıktan 3 hafta sonra test verirsiniz duruma göre yorumlanır ama  muhtemelen başarıyla sonuçlanacaktır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
janbertozen, 3 saat önce yazdı:

Kür çok kısa ondan bence hcg ye gerek yok son enjeksiyondan 3 hafta sonra  günlük 1 klomen 1 tamoksifen ile 4 hafta gidilebilir belki pct nin ilk haftadı klomenle tamoksifen 2 şer de alınabilir ama bence gereği yok son hapı aldıktan 3 hafta sonra test verirsiniz duruma göre yorumlanır ama  muhtemelen başarıyla sonuçlanacaktır

Sonunda birisi bişey söyledi bu konuda. Herkes öncesinde kan testi vermeniz lazım diyorda ben mahrum bir bölgedeyim hastane falan beni baya uğraştırcak. Biraz ezbere olcak ama bu tarz bir pct yapıp sonlandırmak istiyorum inş sorun yaşamam.

janbertozen, 3 saat önce yazdı:

Tamoksifen yerine arimidex daha iyi olmaz mı östrojeni dengelemek için

tarihinde ismail19055 tarafından düzenlendi
Kelime hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Daha öyle yapanı veya önerini görmedim ama bencede olabilir tamoksifen jinoyu engelliyor arimidex direkt e2 yi kesiyor ama arimidex daha kuvvetli bir ilaç düzenli şekilde alınması pek sağlıklı olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
janbertozen, 15 dakika önce yazdı:

Daha öyle yapanı veya önerini görmedim ama bencede olabilir tamoksifen jinoyu engelliyor arimidex direkt e2 yi kesiyor ama arimidex daha kuvvetli bir ilaç düzenli şekilde alınması pek sağlıklı olmaz 

Sonuçolarak jino yoksa tamoksifen kullanmak gereksiz olur arimidex dememdeki amaç östrojeni dengelemek daha mantıklı gibi araştırmaya devam ediyorum en doğru pct yi yapabilirim inş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
ismail19055, 53 dakika önce yazdı:

Sonuçolarak jino yoksa tamoksifen kullanmak gereksiz olur arimidex dememdeki amaç östrojeni dengelemek daha mantıklı gibi araştırmaya devam ediyorum en doğru pct yi yapabilirim inş

Klomen aldığında teston ve e2 seviyen çok ciddi artacak bundan korunman gerekiyor dediğim gibi bence klomen tamoksifen yap yan etki görürüsen libido kaybı gibi o zaman kullanırsın  arimidex 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
janbertozen, 13 dakika önce yazdı:

Klomen aldığında teston ve e2 seviyen çok ciddi artacak bundan korunman gerekiyor dediğim gibi bence klomen tamoksifen yap yan etki görürüsen libido kaybı gibi o zaman kullanırsın  arimidex 

Sağol yorumların için dediğin gibi yapacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
ismail19055, 10.05.2023 - 21:21 yazdı:

hocam bence başlangıç seviye bir kür için (mglarda düşük) ilk ayda kaliteli bir gelişim olmuş. istediğin verim podyum ise başta peptidlerle birliklte daha sert ilaçlara geçmen lazım. 3-4 ay daha kullandığın zaman çok daha iyi verim alırsın bence. iyi kürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.