Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lemayx

Kan tahlillerim

Önerilen İletiler

lemayx    2

Merhabalar hocalarım, kardeşlerim test enant, bolde kürümün 6. haftasındayım haftalık 500mg kullanıyorum ikisini de 3 hafta sebepsiz yere haftada tek vurum yapmama rağmen değerlerim ektedir. sorum şu bu fsh için bir şey yapmam gerekiyor mu toplarda herhangi bir küçülme söz konusu değil sperm kalitesi de gayet yerinde @Rdm @galicik

boldenon içinse hgb testi verdim 16,7 çıktı tef aralığı 16,0 fazla bir yükselme yok her gün 100mg coraspin alıyorum 

PicsArt_05-09-05_25_28.thumb.jpg.259e868bfe48e2f40edee71cb8b0012d.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762

Dostum bir problem görünmüyor, kan tahlillerinde free testo da baktırsaydın keşke hgb nin yükselmesi bolde için çok yol gösterici bir yöntem bence değil bolde zaten açılmadı, bolde açıldığında ldl hdl ve bolde ile gelen basınç hissiyatı zaten kendini gösterecektir ürün marka olarak ne kullanıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemayx    2
galicik, 45 dakika önce yazdı:

Dostum bir problem görünmüyor, kan tahlillerinde free testo da baktırsaydın keşke hgb nin yükselmesi bolde için çok yol gösterici bir yöntem bence değil bolde zaten açılmadı, bolde açıldığında ldl hdl ve bolde ile gelen basınç hissiyatı zaten kendini gösterecektir ürün marka olarak ne kullanıyorsun

hocam vortex ama kendini bozmadan önce ki seri free testo da baktırmasını istedim sadece bunları yazmış doktor 

tarihinde lemayx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
lemayx, 15 saat önce yazdı:

Merhabalar hocalarım, kardeşlerim test enant, bolde kürümün 6. haftasındayım haftalık 500mg kullanıyorum ikisini de 3 hafta sebepsiz yere haftada tek vurum yapmama rağmen değerlerim ektedir. sorum şu bu fsh için bir şey yapmam gerekiyor mu toplarda herhangi bir küçülme söz konusu değil sperm kalitesi de gayet yerinde @Rdm @galicik

boldenon içinse hgb testi verdim 16,7 çıktı tef aralığı 16,0 fazla bir yükselme yok her gün 100mg coraspin alıyorum 

Coraspirin ile birlikte sağlıklı yağlar ve omega3 tüketmeye gayret et.

En azından haftada iki öğün balık veya her gün omega3 takviyesi kullan, ayrıca bol koyu yapraklı yeşillik özellikle roka tüket.

Boldenon bir kaç hafta sonra baş ağrısı, kafa bölgesinde doluluk hissi, tansiyon artışı gibi yan etkiler göstermeye başlayabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemayx    2
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Coraspirin ile birlikte sağlıklı yağlar ve omega3 tüketmeye gayret et.

En azından haftada iki öğün balık veya her gün omega3 takviyesi kullan, ayrıca bol koyu yapraklı yeşillik özellikle roka tüket.

Boldenon bir kaç hafta sonra baş ağrısı, kafa bölgesinde doluluk hissi, tansiyon artışı gibi yan etkiler göstermeye başlayabilir.

teşekkür ederim hocam her gün 200gr somon balığım var diyetimde +olarak omega3 de alıyorum tansiyon artışım var evet küçük tansiyonum sürekli 13 14 geliyor  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
lemayx, Bir saat önce yazdı:

teşekkür ederim hocam her gün 200gr somon balığım var diyetimde +olarak omega3 de alıyorum tansiyon artışım var evet küçük tansiyonum sürekli 13 14 geliyor  

Boldenon çok zorlamaya başladığında kan verip ertesi aynı veya ertesi gün acilde serum taktırabilirsen uzun süre rahatlatır. Bu bilgi de aklında bulunsun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.