Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aviator

Steroid ve saç ekimi

Önerilen İletiler

Aviator    3

Arkadaslar suan kürdeyim ve 1.ayim dolmak üzere. Haftalik 500 testo e + 300 mg masteron kullaniyorum. Yaninda glifor t3 ve telvis de kullaniyorum. Uzaktan egitim ile calistigim bir koçum var. suan her sey iyi gidiyor aslinda fakat saç ekimi yaptirmayi düsünüyorum, belli bir sure uzak kalacagim için kür’ü yarida kesebilirim veya devam etsem de 1-2 ay ara vermem gerektigim icin kazanacagim kazandigim kas kutlemi de koruyamamis olacagim acikcasi antremanlara ara verdigim sürede. Acaba eylul ayina kadar dht blocker ile tedavi uygulayip oyle mi saç ektirsem onu da düsunuyorum, kürdeyken dht blocker kullanan oldu mu hic deneyimlerinizi ogrenebilir miyim? Hali hazirda dht turevi olan masteron kullaniyorum zaten, ekilen saçlar dht den etkilenmiyor fakat her sekilde kullaniycam ekim merkezi de dht blocker kullanmami oneriyor ekim sonrasi.. suan kür icinde dht blocker kullansam dht’yi baskilamak ne kadar mantikli olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vitalikRS    10

Masteronu kesip trt dozda testo almaya devam edersen hem pct ile uğraşmazsın hem de dht blocker kullanmana gerek kalmaz + geri döneceğin süreden 1 hafta önce dozajı yükseltip direkt 500mg testo ile başlayabilirsin antrenmanlara

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954

Saç ekim öncesi ve sonrası dht baskılayıcı şampuan kullanabilirsin. Paraben içerikli şeylerden uzakdur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

masteron , primo , anavar , anapolon , wins , proviron bu ilaçlardan uzak dur , hem saç ektiricem diyorsun hem dht türevi anabolizan kullanıyorsun hemde dht blocker almayı düşünüyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

Masteron, wins, anapolon evet bunlar en büyük düşmanlar.

Anayurt Oteli, 35 dakika önce yazdı:

masteron , primo , anavar , anapolon , wins , proviron bu ilaçlardan uzak dur , hem saç ektiricem diyorsun hem dht türevi anabolizan kullanıyorsun hemde dht blocker almayı düşünüyorsun.

bloker alınabilir dostum %5 testoyu baskılıyor öyle muazzam bir testo fucker değil yani sanıldığı gibi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
forbit, 3 saat önce yazdı:

Masteron, wins, anapolon evet bunlar en büyük düşmanlar.

bloker alınabilir dostum %5 testoyu baskılıyor öyle muazzam bir testo fucker değil yani sanıldığı gibi. 

Kür içi kullanıma uygunmu saç dökülmesini önlemek için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870
Darkdefender, Bir saat önce yazdı:

Kür içi kullanıma uygunmu saç dökülmesini önlemek için 

Evet hocam @Loving hocamdan öğrendiğim bir şey benim. Piyasada çok fazla boş bilgi var doğru sanılan yanlışlar var hatta kendisine whatsapp yazdım bu konuyla alakalı kitaplarda yazmayan bilgiler kategorisinde konu açacağını söyledi sanırım o konuyu hepimiz bekliyor olacağız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.