Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Biped

Exhibiotech

Önerilen İletiler

Biped    18

Kardeşler abiler herkese selamlar öncelikle. 

Küre girmeden önce benim de Sarms adı altında kullandığım ürünler oldu bu markalardan biri de exhibiotech markasıydı. Yazı biraz uzun olabilir kusura bakmayın.   Bu markanın daha önce likit versiyonu olan mk677 ürününü kullandım. Kodu kazıyorsun siteye giriyorsun ürün orijinal olarak gösteriyor. Menşei de Singapur diye geçiyor.  Forumda eski yazılara baktım kimileri bu markanın Türk işi olduğunu söylemişti. Şimdi benim merak ettiğim şey bu ürün veya diğer ürünler eğer sarm değil ise ki zaten mk677 sarm olarak geçmiyor da neyse. Nasıl oluyor da verimli uyku, doluluk hissiyatı açlık vs veriyor? Mesela rad140 kullanmıştım o da bir kaç gün testislerde ağrı yapmıştı. Cardarine kullanmıştım kardiyo performansım artmıştı.

Imkânlar olsa da keşke şu piyasadaki sarm markalarını bi teste gönderebilsek. Şu an bu markanın mk677 si 700 tl bandında geziyor.

Ne var abi bu Exhibiotech sarmlarn içinde? 

Normalde Kürdeyim yanına yeşillik olsun diye almayı düşünüyordum.

Ha bu arada psikolojik miydi bilmiyorum ama o zaman mk kullandığımda bi tık libido sorunu da yaşamıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emir32    8
Biped, Şimdi yazdı:

Kardeşler abiler herkese selamlar öncelikle. 

Küre girmeden önce benim de Sarms adı altında kullandığım ürünler oldu bu markalardan biri de exhibiotech markasıydı. Yazı biraz uzun olabilir kusura bakmayın.   Bu markanın daha önce likit versiyonu olan mk677 ürününü kullandım. Kodu kazıyorsun siteye giriyorsun ürün orijinal olarak gösteriyor. Menşei de Singapur diye geçiyor.  Forumda eski yazılara baktım kimileri bu markanın Türk işi olduğunu söylemişti. Şimdi benim merak ettiğim şey bu ürün veya diğer ürünler eğer sarm değil ise ki zaten mk677 sarm olarak geçmiyor da neyse. Nasıl oluyor da verimli uyku, doluluk hissiyatı açlık vs veriyor? Mesela rad140 kullanmıştım o da bir kaç gün testislerde ağrı yapmıştı. Cardarine kullanmıştım kardiyo performansım artmıştı.

Imkânlar olsa da keşke şu piyasadaki sarm markalarını bi teste gönderebilsek. Şu an bu markanın mk677 si 700 tl bandında geziyor.

Ne var abi bu Exhibiotech sarmlarn içinde? 

Normalde Kürdeyim yanına yeşillik olsun diye almayı düşünüyordum.

Ha bu arada psikolojik miydi bilmiyorum ama o zaman mk kullandığımda bi tık libido sorunu da yaşamıştım.

aynı ürünü kullandım mk677 psikolojik değil ama içinde ne var bende merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Emir32, 8 dakika önce yazdı:

aynı ürünü kullandım mk677 psikolojik değil ama içinde ne var bende merak ediyorum 

Sanırım bu Türkiyede satılan çoğu ürünün içeriğini laboratuar testi yaptırmadan kimse bilemeyecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Tabiki net birşey demek zor ama çoğu tr üretim ucuz sarms satıcısı mk677 rad 140 vb. içine dianabol atıyor cardarine içine clenbuterol gibi uyarıcılar atıyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    8
Biped, 6 dakika önce yazdı:

Sanırım bu Türkiyede satılan çoğu ürünün içeriğini laboratuar testi yaptırmadan kimse bilemeyecek.

yaptırdım öncesi sonrası şeklinde, alt yükseldi testo yükseldi progestron baskılandı 

tarihinde Emir32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

exbio türk malı singapur değil.İçinde anavar,anapolon herşey olabilir.Düşük doz steroidi sarms sanmak çok muhtemel.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    8
Preworkout, Şimdi yazdı:

exbio türk malı singapur değil.İçinde anavar,anapolon herşey olabilir.Düşük doz steroidi sarms sanmak çok muhtemel.

iştah açan şey ne peki hocam bilmediğimden soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Emir32, 2 dakika önce yazdı:

iştah açan şey ne peki hocam bilmediğimden soruyorum

anapolon olabilir tabi tamamen varsayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Emir32, 2 dakika önce yazdı:

yaptırdım öncesi sonrası şeklinde, alt yükseldi testo yükseldi progestron baskılandı 

O zaman bu adamlar testo artı insulin yanına bir İki bir şey daha koyup şişeleyip made in Singapur diyorlar demek ki 😆 

Çünkü yabancı sitelerde araştırdım libido baskısı gören yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    8
Biped, Şimdi yazdı:

O zaman bu adamlar testo artı insulin yanına bir İki bir şey daha koyup şişeleyip made in Singapur diyorlar demek ki 😆 

Çünkü yabancı sitelerde araştırdım libido baskısı gören yok

hocam öyle büyük ihtimal ben 3 şişe kullandım 3. şişede dengesizlik var kalp çarpıntısı falan yapıyor kullanmıyorum duruyor öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
ArdaK2, 18 dakika önce yazdı:

Tabiki net birşey demek zor ama çoğu tr üretim ucuz sarms satıcısı mk677 rad 140 vb. içine dianabol atıyor cardarine içine clenbuterol gibi uyarıcılar atıyor 

Gerçekten ben orijinal sarm kullandım böyle böyle etki gördüm diyen var mı acaba forumda merak ediyorum şu kadar parayı bastım deyip

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    8

WhatsApp Image 2023-05-02 at 23.21.57.jpeg

Biped, 2 dakika önce yazdı:

Gerçekten ben orijinal sarm kullandım böyle böyle etki gördüm diyen var mı acaba forumda merak ediyorum şu kadar parayı bastım deyip

bi tanıdık kullandı marka ismi veremiyorum ama orjinal sitesinden falan alındı harbi etki gördü 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Emir32, 1 dakika önce yazdı:

hocam öyle büyük ihtimal ben 3 şişe kullandım 3. şişede dengesizlik var kalp çarpıntısı falan yapıyor kullanmıyorum duruyor öyle 

Evet ben günde 1ml ikiye bölüyordum mesela uykudan önce 0,5 ml suyun içine katıp içiyordum aradan onbeş dakika geçince ufaktan bi çarpıntı geliyordu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.