Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omershelby60

Omuz enjeksiyonu iğne seçimi

Önerilen İletiler

Merhabalar hocalarım, Ben omuzdan only testo + 2ml e vitamini sağ sol olmak üzere yarı yarıya vuruyorum. Hangi uçlu iğneyi kullanmalıyım omuz için en yaygın ve kullanılabilir olanı hangisidir ? 
Siyah uçlu iğne kullanıyorum şu anlık

Kahverengi uçlu iğne önerdiler baby insulin diye geçiyor doğru mudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
omershelby60, Şimdi yazdı:

Kahverengi uçlu iğne önerdiler baby insulin diye geçiyor doğru mudur 

Omuz için turuncu uçlu aşı iğnesi kullanmalısın,, tabi omuzun küçükse ve yağ oranın düşükse,, kahverengi uçlu iğne de işini görür 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Tek bir soru soracağım, bu acıyı kendine neden çektiriyorsun kan kontrolü yapamıyorsun ilaçlar yağlı basarken zorlanıyorsun. Kalça ve bacak gibi daha safe bölgeler varken neden omuz ?? Hani bir çok parça ilaç alırsın, dozların yüksek olur bölgelere ayırırsın ki bunu yapacak seviyedeysen karından bile enjeksiyon yapabilecek kadar size sahibisindir ki sanmıyorum öyle olasın, neden omuz ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vitalikRS    10
Bugracos, 10 dakika önce yazdı:

Tek bir soru soracağım, bu acıyı kendine neden çektiriyorsun kan kontrolü yapamıyorsun ilaçlar yağlı basarken zorlanıyorsun. Kalça ve bacak gibi daha safe bölgeler varken neden omuz ?? Hani bir çok parça ilaç alırsın, dozların yüksek olur bölgelere ayırırsın ki bunu yapacak seviyedeysen karından bile enjeksiyon yapabilecek kadar size sahibisindir ki sanmıyorum öyle olasın, neden omuz ? 

Çünkü daha rahat ben de bacaktan siyah uç ile enjeksiyon yapıyodum ama ara sıra da olsa tansiyon düşmeleri bayılmalar vs. yaşadığım oluyordu 5-10 dk kendime gelemediğim zamanlar da oldu, omuzda böyle bir problem yaşamadım hiç. Yağdan kaynaklı olarak ilacı basmak zorlaşıyo ama bu da işime geldi daha yavaş enjekte ettiğim için sonraki gün çektiğim ağrıların çoğundan kurtuldum hatta sustanon gibi e vitamini kullanmadan bacağımı felç seviyesinde ağrıtan ilacı omuzdan e vitaminsiz basıp çok hafif bi ağrıyla geçirebiliyodum sonraki günü bacaktan enjektede e vitamini bile kullansam sonraki gün bacak antrenmanı varsa hafif girmek zorunda kalıyodum. Tek takıldığım nokta 250mg testonun yanında 2ml e vitamini oldu bu konuda :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
vitalikRS, 10 dakika önce yazdı:

Çünkü daha rahat ben de bacaktan siyah uç ile enjeksiyon yapıyodum ama ara sıra da olsa tansiyon düşmeleri bayılmalar vs. yaşadığım oluyordu 5-10 dk kendime gelemediğim zamanlar da oldu, omuzda böyle bir problem yaşamadım hiç. Yağdan kaynaklı olarak ilacı basmak zorlaşıyo ama bu da işime geldi daha yavaş enjekte ettiğim için sonraki gün çektiğim ağrıların çoğundan kurtuldum hatta sustanon gibi e vitamini kullanmadan bacağımı felç seviyesinde ağrıtan ilacı omuzdan e vitaminsiz basıp çok hafif bi ağrıyla geçirebiliyodum sonraki günü bacaktan enjektede e vitamini bile kullansam sonraki gün bacak antrenmanı varsa hafif girmek zorunda kalıyodum. Tek takıldığım nokta 250mg testonun yanında 2ml e vitamini oldu bu konuda :D

Vay arkadaş bacaktan vurmadığım ilaç kalmadı, ödem ve ağır ilaçlara evigen eklediğim zaman hiçbir sıkıntı çekmedim bayılma vesaire neymiş ya… 2ml e sıkıntı yok 4 eklediğim oluyordu 1cc trene 4 cc evigenle kalçadan 5cc vurduğum bile oluyordu e vitaminini dert etme ama omuz küçük bölge ben kalçaya 5 de vuruyorum tek seferde sıkıntı olmuyor ama omuzu bilemem. Sana yazdıktan sonra farkettim enjeksiyon günüm gelmiş az önce bacaktan vurdum bilmiyorum acemiyken bile bir sıkıntı çekmedim belki enjeksiyon tekniğinde bir problem vardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50

Vur yeşil uçla ben vurmuştum omuzdan bir ara. dışardan baktığında korkunç görünüyor ama gerçekten korkunç😃 neler olduğunu bilmek istemezsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
son, 10 dakika önce yazdı:

Vur yeşil uçla ben vurmuştum omuzdan bir ara. dışardan baktığında korkunç görünüyor ama gerçekten korkunç😃 neler olduğunu bilmek 

koldan çıkardın heralde iğneyi xD 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gdogan208    8
Bugracos, 1 saat önce yazdı:

Optimumun çoğu çeşidi bende kalçada felaket ödem yapıyor ama omuzda 0 sıkıntı sadece sızı var ki kan kontrolü yapıyorum ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.