Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omershelby60

Kürdeyken makatta kanama! ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

İlk kürüm 1 haftadır kullanıyorum pazartesi ve perşembe olmak üzere 250ml testo enanth 
Almış olduğum marka SP Laboratry (balkan ürünü ) 
Ürün kendi sitesinde orjinal gözüküyor ilk haftadan etkilerini görmeye başladım sayılır fakat büyük tuvalet sırasında makattan kan gelmeye başladı yardımcı olabilir misiniz ? normal midir kan testi vermem gerekli mi  ilaçı kullanmaya devam ediyorum. 
250 ml testo enanth + 2ml e vitamini beraber kullanmaya başlıcam ağrılardan solayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.511
omershelby60, 3 dakika önce yazdı:

İlk kürüm 1 haftadır kullanıyorum pazartesi ve perşembe olmak üzere 250ml testo enanth 
Almış olduğum marka SP Laboratry (balkan ürünü ) 
Ürün kendi sitesinde orjinal gözüküyor ilk haftadan etkilerini görmeye başladım sayılır fakat büyük tuvalet sırasında makattan kan gelmeye başladı yardımcı olabilir misiniz ? normal midir kan testi vermem gerekli mi  ilaçı kullanmaya devam ediyorum. 
250 ml testo enanth + 2ml e vitamini beraber kullanmaya başlıcam ağrılardan solayı

Yaşadığın durumun ilaçlarla pek alakası olduğunu düşünmüyorum fakat aksatmaman gereken bir durum eğer kabızsan çok sert ıkınıyorsan orda mikro yırtıklar oluşturabilir ve bağsura dönüşebilir. İlgili branşa gitmen en iyisi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam muhtemelen 2. enjeksiyonum da fazla hatalı bir enjeksiyon yapmış olabilirim kendimi çok sıkmıştım onla da alakalı olabilir diye düşünüyorum
İlacım gerçekten orjinal mi kafamda şüphe duymaya başladım   kaçıncı haftadan sonra kan versem test sonuçları ilacın etkisini gösterir 4. haftayı beklemelimiyim kan vermek için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
omershelby60, 10 dakika önce yazdı:

Hocam muhtemelen 2. enjeksiyonum da fazla hatalı bir enjeksiyon yapmış olabilirim kendimi çok sıkmıştım onla da alakalı olabilir diye düşünüyorum
İlacım gerçekten orjinal mi kafamda şüphe duymaya başladım   kaçıncı haftadan sonra kan versem test sonuçları ilacın etkisini gösterir 4. haftayı beklemelimiyim kan vermek için

2. Haftanın sonunda tahlilini versen ilacın çalışıp çalışmadığını görebilirsin. 4. Hafta dememizin sebebi biraz daha e2 prolaktin karaciğer ne durumda bunu görmek.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
omershelby60, 40 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler hocam ben en iyisi gelecek hafta bi kan vereyim 

Bence sadece kan verme makattan gelen kandan da bahset.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@otopsicikedi  Hocam muhtemelen kanama kullandığım tiroid ilacı ile alakalıydı. Doğuştan tiroidlerim yavaştı 1 senedir gerekli olan ilacı kullanmıyordum onu da düzelteyim derken 125mg olan tiroid ilacı almışım. Çok fazla dozaj da bende kanama başlatmış.. Kullanmayı bırakınca her şey düzelmeye başladı 20mg olarak  kullanmaya devam ediyorum. Yarın hastane de total testeron seviyeme baktırmak için gidicem de aç karna mı gitmeliyim yardımcı olur musun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
omershelby60, 6 dakika önce yazdı:

@otopsicikedi  Hocam muhtemelen kanama kullandığım tiroid ilacı ile alakalıydı. Doğuştan tiroidlerim yavaştı 1 senedir gerekli olan ilacı kullanmıyordum onu da düzelteyim derken 125mg olan tiroid ilacı almışım. Çok fazla dozaj da bende kanama başlatmış.. Kullanmayı bırakınca her şey düzelmeye başladı 20mg olarak  kullanmaya devam ediyorum. Yarın hastane de total testeron seviyeme baktırmak için gidicem de aç karna mı gitmeliyim yardımcı olur musun

Testo baktıyorsun önemli değil ama tam kan sayımı ve diğer değerler için aç gitmen daha iyi bide rica ediyorum daha vurduğunuz ilacın ne zaman etki göstereceğini bile araştırmamışken bu ilaçlara bulaşmayın kardeşim, yazık günah ya hormonlar sandığınız gibi oynanması gereken basit şeyler değil..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.