Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MrWhite

Uzun aradan sonra kür deneyimi için yardım

Önerilen İletiler

MrWhite    1

Arkadaşlar merhaba ameliyat olmuştum 1 buçuk senedir antreman ve kür yapmıyorum malum yağlandım yavaş yavaş başlamayı düşünüyorum. Daha önceleri kür deneyimlerim oldu, kısa estel kürü den uzun estele geçiş sırasında ameliyat oldum elimde testo enantat, boldenon ve turinabol var. 

Bu yağlı vücudumla elimdeki ürünlerle sabah kardiyosu ve beslenmeye dikkat ederek forum tutabilir miyim. Boldenon kullanmayıp testo enantat ve turinabol kullansam ayrıca 3 günde bir arimidex ekleyerekte sulanma olmadan devam etme şansım olur mu. İlla kısa estel testo propianat ve masteron mu kullanmam gerekir. Şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    856

Vücudu paylaşmanız mümkün mü? Kimse ezbere olur olmaz diyemez görmeden. Vücut bu ilaçlar için hangi aşamada görmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
MrWhite, 2 dakika önce yazdı:

Yüzde 30 a yakın yağ oranı mevcut diye düşünüyorum eski halime göre küçülme çok fazla. 

Bolde + testo + trina bunlar bu hacim yağ oranı için anlamsız. Define olmalısınız diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrWhite    1
forbit, 2 dakika önce yazdı:

Bolde + testo + trina bunlar bu hacim yağ oranı için anlamsız. Define olmalısınız diye düşünüyorum.

Doğrudur hocam zaten bu ürünleri çok iyi kurduğum bir kür üstüne almıştım. Şimdi testo propianat ve masteron ile trensiz şekilde başlamamın daha uygun olacağını düşünüyorum. Hafta iki gün (pazartesi - perşembe) 200 mg olacak şekilde başlamam uygun olur mu yoksa dendiği gibi gün aşırı (pazartesi çarşamba cuma) olacak şekilde minimum 300 - 500 mg arası mı başlayıp devam ettirmem gerekir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
MrWhite, 5 dakika önce yazdı:

Doğrudur hocam zaten bu ürünleri çok iyi kurduğum bir kür üstüne almıştım. Şimdi testo propianat ve masteron ile trensiz şekilde başlamamın daha uygun olacağını düşünüyorum. Hafta iki gün (pazartesi - perşembe) 200 mg olacak şekilde başlamam uygun olur mu yoksa dendiği gibi gün aşırı (pazartesi çarşamba cuma) olacak şekilde minimum 300 - 500 mg arası mı başlayıp devam ettirmem gerekir. 

1000 mg vurun hocam

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrWhite    1
Sercantas, 1 saat önce yazdı:

1000 mg vurun hocam

Hocam daha önce 500 mg propianat ve 400 mg mast ile çok iyi forum tutmuştum. 1 buçuk yıldır temiz olduğum için ne kdar düşük doz ile başlayabilirim veya düşük doz mu başlamam gerekir çünkü daha önce vücudun kür deneyimi vardı ve şuan yazıldığım yeni salondaki hoca da ilk ay 200 mg sonraki ay gün aşırı olacak şekilde 300 mg kullanılabilir dediği için bu kadar da düşük doz da forum tutulur mu o da ayrı bir sorun. 

Arkadaşlar ayırıca belden ameliyat olduğum için sadece makinalar ile çalışabiliyorum, çalıştığım bölgede sadece makina kullandığım için hareket çeşitliliğim az olduğundan dolayı set sayılarını fazla yapıyorum. Bu antreman ile küre girmeyi düşünüyorum ve uzun sürede makinalar ile devam edecek gibiyim bu konuda da düşüncelerinizi merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrWhite    1
otopsicikedi, 10.04.2023 - 23:37 yazdı:

testo+yohimbine ile bu işi çözebilirsin illaki anabolik kullanmak istiyorsanız

Testo enantat ile mi yoksa propianat ile mi. Genelde uzun veya kısa estel olmasından çok beslenme önemli deniyor ben uzun estel ile düşük karbonhidratlı beslensem yine su tutumu okur mu ayrıca 3-4 günde bir arimidex alsam su aromatazı azaltcağı için de fayda sağlar mı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.