Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

exe1ans

ilk kür yardım

Önerilen İletiler

exe1ans    0

İyi günler arkadaşlar kendimden söyle bahsedeyim 25 yaşımdayım boyum 1.68 kilom 75 bu sporu 4 yıldır yapıyorum biraz kas kütlem var ancak artık steroid gerekiyor. İlk kürümü yapacağım ama çok karıştı boldenon testo danabol kürü yapicam ama boldenon kürünü 16 hafta yapın diye yorum okudum forumda o 10cu haftalardan sonra etki etmeye başlıyor diye 16 hafta yapın yazmış moderetörlerden birisi o yüzden ve danabol 6 hafta kullanmayı düşünüyorum salondan bı abide bir kutu kullan danabol diyor aklım söyle böyle bu ilk kür ama bundan sonra kür düşünmüyorum o yüzden bunu düşünerek güzelbi kür oluşturursaniz sevinirim. Boldenon testo danabol kaç hafta olmalı. Moderatör olan roidmax hocamız boldenon 12 haftadan sonra etki etmeye başladığını duyduğu için 16 hafta öneriyor boldenonu o yüzden 16 hafta düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Merhaba, ilk kürünse 16ya çıkma bence ilkini 10 12 hafta yap, boldenon 10. haftada çalışan bir ilaç ama seni 11. haftada zirveye çıkarmayacak emin ol. Herkes şey sanıyor 12 hafta kullandık ilacı 13. hafta başlayınca birden mutant olacan anlık değişecek sanıyolar ama alakası yok, ilacın çalışmasını sen anlayamazsın zaten yavaş yavaş etki eder. İlk kürde 6 hafta danabol önermem. Ben normalde de 6 hafta danabolü gereksiz buluyorum 3 4 hafta yeterli. İlk kürünse 10 12 hafta yap yeterli zaten 16 haftada alacağın verim ile 12 haftada alacağuın verim arasında %10 15 fark olur bunuda sen anlayamazsın. En iyi verimi ilk 6 haftada alıyosun sonra yavaşlıyor zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

TreXiaNos hocanın dedigi dogru ilk kürünse 10 hafta yeterli diyor,fakat sen tek kür yapıp bırakıcam demissin işte o zaman 15-16 haftalara cıkıp max verimi alıp bırakabilirsin diye düsünüyorum,sonucta bir kez yapıcaksan saglam olsun mantıgıyla soyluyorum bilmem diger arkadaslar ne düsünür?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Bir defa yapayım sağlam olsun diyorsan ozaman direk seni trene sokalım varmı öyle bi mantık? Daha temel atmadan kat çıkamazsın. Bende ilk kullanırken diyodum bi defa yapıpbırakırım diye, şuanda peptidlerle oynuyorum yaaa nerden nereye işte.. Bağımlılık yapar alacağın etkiyi göreceksin bidaha hiçbir zaman kürdeki kadar etkili olamayacaksın sürekli yapmak isteyeceksin. Ben bir defa alacam deyipte bırakan 1 kişi dahi duymadım. Herkes 2 3 ü gördü öyle bıraktı. Bi kürde sana ömürlük kas hacmi kalmaz bunuda unutma öyle olsaydı hepimiz bi kür yapardık sağlam yapardık senin tabirinle bırakırdık korurduk onu ama olmuyo işte..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
Bir defa yapayım sağlam olsun diyorsan ozaman direk seni trene sokalım varmı öyle bi mantık? Daha temel atmadan kat çıkamazsın. Bende ilk kullanırken diyodum bi defa yapıpbırakırım diye, şuanda peptidlerle oynuyorum yaaa nerden nereye işte.. Bağımlılık yapar alacağın etkiyi göreceksin bidaha hiçbir zaman kürdeki kadar etkili olamayacaksın sürekli yapmak isteyeceksin. Ben bir defa alacam deyipte bırakan 1 kişi dahi duymadım. Herkes 2 3 ü gördü öyle bıraktı. Bi kürde sana ömürlük kas hacmi kalmaz bunuda unutma öyle olsaydı hepimiz bi kür yapardık sağlam yapardık senin tabirinle bırakırdık korurduk onu ama olmuyo işte..

Hocam doğru anlatıyorsun ama ben imkanı yok ikinci kür falan yapmam kendim birşeyi yapmam diyince yapmayan birisiyim ve dün yorumlara baktığımda cevap okuyamadım için 16 haftalık boldenon almış bulundum geride veremem öylede böylede kullanıcının bu ilaçları elimdeki bu ilaçlara göre bi değerleme yaparsak sevinirim 16 (16 haftalık testo nasıl olur acaba) haftalık ta testo ile 6 haftalık boldenon aldım

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
TreXiaNos hocanın dedigi dogru ilk kürünse 10 hafta yeterli diyor,fakat sen tek kür yapıp bırakıcam demissin işte o zaman 15-16 haftalara cıkıp max verimi alıp bırakabilirsin diye düsünüyorum,sonucta bir kez yapıcaksan saglam olsun mantıgıyla soyluyorum bilmem diger arkadaslar ne düsünür?

Almış bulundum dün zaten 16 haftalık boldenon artık çok geç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
Ozaman vur gitsin ne diyim vebali bana kalmasın kendin düşün kendin yap ben o topun altına girmem :D

Neden nolucakki ve testesteronu kaç hafta öneriyorsun bı kür listesi çıkaralim ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
Ozaman vur gitsin ne diyim vebali bana kalmasın kendin düşün kendin yap ben o topun altına girmem :D

Cevap bekliyorum sizden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Ben unuttum seni yoğunluktan ya :D kusura bakma valla kendi kür dizeynımda ufak prüzler varda ona yoğunlaşıyorum reel işler falan derken kaldı öyle. Valla önerim kısa yönde ama illa yapacaksan 16 hafta testo + bolde yap hiç kesmeden. Boldenonuda 16 hafta al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
Ben unuttum seni yoğunluktan ya :D kusura bakma valla kendi kür dizeynımda ufak prüzler varda ona yoğunlaşıyorum reel işler falan derken kaldı öyle. Valla önerim kısa yönde ama illa yapacaksan 16 hafta testo + bolde yap hiç kesmeden. Boldenonuda 16 hafta al.

Bana 12 haftalık testo 10 haftalık boldenon mu daha iyi hacim verirdi 16 hafta testo 16 boldenonmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Onu kimse bilemez, sen git tavuk dönerle beslen 20 ay yap istersen yine farketmez. Beslenme önemlidir bu işte, elbette uzun kürlerde daha iyi sonuçlar alınıyor ama ben şimdi sana 16 hafta iyi sonuç verir derim sen beslenmezsin sonra gelip bana deme 16 hafta yaptımda gelişemedim verim alamadım diye. İlacın orjinalliğide önemli faktör.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
Onu kimse bilemez, sen git tavuk dönerle beslen 20 ay yap istersen yine farketmez. Beslenme önemlidir bu işte, elbette uzun kürlerde daha iyi sonuçlar alınıyor ama ben şimdi sana 16 hafta iyi sonuç verir derim sen beslenmezsin sonra gelip bana deme 16 hafta yaptımda gelişemedim verim alamadım diye. İlacın orjinalliğide önemli faktör.

Şöyle sorayım ben o zaman beslenmeye dikkat ettiğimi varsayalım 16 hafta kürmü daha fazla etki verir 10 veya 12 haftami

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
Elbette uzun kürler herzaman daha avantajlıdır, çünkü kas gelişimi uzun vadede olur.

16 hafta testo ve 16 hafta boldenon yapmamda bir sakınca yoktur yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

İlk kür için 16 hafta önermem, yaparsan sen bilirsin karışmam. Benim önerim ilk kürün 12 hafta yapacaksın 10 hafta boldenon alacaksın 12 hafta testo ilk 3 hafta danabol. Bunun harici o topa girmem 16 hafta önermem yani ilk kürün sonuçta. Ne tepki vereceğini bilmiyorsun, başlangıç için 12 hafta yeterlidir bence benim fikrim bu, genellikle önerilende bu yöndedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
İlk kür için 16 hafta önermem, yaparsan sen bilirsin karışmam.

Neden peki sonuçta ilk kürde direk trenbalon ve ya deca vurmuyorum testo bolde yapıp 16 haftami yapmam daha zararlı ilk kürde deca trenbalon girmemmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kardeşim valla bıktım ne istiyosan onu yap cidden ben diyeceğimi dedim sana, şusu busu yok istediğini yapabilirsin önüe koyudum maddeleri hangisi kafana yatarsa onu uygula.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
Kardeşim valla bıktım ne istiyosan onu yap cidden ben diyeceğimi dedim sana, şusu busu yok istediğini yapabilirsin önüe koyudum maddeleri hangisi kafana yatarsa onu uygula.

Bu foruma sizi milletin sorularına cevap verin diyemi moderatör yaptılar yoksa bıktım falan yazıp insanları rencide etmek için mı bilmiyoruzki soruyoruz sana değilmi önüne koydum maddeleri diyorsun ne koydun Allah aşkına o kadar millete cevap vermeye üşeniyorsan söyle başka moderatörler cevap versin kimse senin afranı tafrani çekmek zorunda değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

1.si ben istek üzerine geldi buraya takip ettiysen herkese cevap veriyorum.

2.si sorunlu insanlara 40 kere laf anlatmaya bıkıyosun günde sadece seninlemi ilgileniyorum sanıyosun? hergün 20 tane mesaj geliyo 40 kere aynı şeyleri soruyolar insan bi noktadan sonra bıkıyo herhalde.

Tamam başkası ilgilensin seninle laflarına dikkat et öyle afra tafra velet yok senin karşında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rayban47    1

exe1ans üstadım sende benim gibi yeni kür yapacaksın anlıyorum ama bak bende konu açıp sordum forumda cevabı aldım sustum. Sen uzatmışsında uzatmışsın bişey olsa sen direk trex hocaya yüklenecek durumda duruyosun hani sen dedinde yaptım senin yüzünden oldu diye. Adamada hak veriyorum forumda tek başına şuanda karşılıksız ilgileniyo bence biraz empati yapalım, dün sorduğum soruya pmden daha yeni döndü bende kızıp bağrınsamıydım neden geç döndün senin işin bu dermiş gibi. Sonuçta bu insanlar para almıyo burada karşılıksız yardım ediyo. Sen istanbuldaysan salon hocalarından al destek ücretli ozaman kusura bakma bende bu forumu çok sevdim çok temiz bir yer ama adamlarada hak verin biraz cahil insanlara hizmet etmek zordur laf anlamazlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0

2.si sorunlu insanlara 40 kere laf anlatmaya bıkıyosun günde sadece seninlemi ilgileniyorum sanıyosun? hergün 20 tane mesaj geliyo 40 kere aynı şeyleri soruyolar insan bi noktadan sonra bıkıyo herhalde.

Tamam başkası ilgilensin seninle laflarına dikkat et öyle afra tafra velet yok senin karşında.

Karşındakine velet gibi davranan sensin o kadar zorlanıyorsan 40 tane insana laf yetiştirmeye istemiyorum dersin bırakır çıkarsın kimse sana bu işi yapmicaksin diye kafana silah dayamiyorum. Devlet hastanesindeki acil doktorlar misalisin önüne gelene he diyip gönderiyor soru soruncada rencide ediyorsun ama özel hastane misali para teklif etseydim daha fazla ilgilenirdin sende haklısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0
exe1ans üstadım sende benim gibi yeni kür yapacaksın anlıyorum ama bak bende konu açıp sordum forumda cevabı aldım sustum. Sen uzatmışsında uzatmışsın bişey olsa sen direk trex hocaya yüklenecek durumda duruyosun hani sen dedinde yaptım senin yüzünden oldu diye. Adamada hak veriyorum forumda tek başına şuanda karşılıksız ilgileniyo bence biraz empati yapalım, dün sorduğum soruya pmden daha yeni döndü bende kızıp bağrınsamıydım neden geç döndün senin işin bu dermiş gibi. Sonuçta bu insanlar para almıyo burada karşılıksız yardım ediyo. Sen istanbuldaysan salon hocalarından al destek ücretli ozaman kusura bakma bende bu forumu çok sevdim çok temiz bir yer ama adamlarada hak verin biraz cahil insanlara hizmet etmek zordur laf anlamazlar.

Bak canım kardeşim burada kimseye kafasına silah dayayıp maderotormudur nedir onu yaptirmiyorlar parasız olması sorunsa kabul etmesin o zaman ben bı sorun olunca da bu adamı neden suçlu görim ilaçları ondan almadım sonuçta ve beslenmeme dikkat edersem sıkıntı çıkmaz cevap vermezse vermesin bu sorun değil ama verdiği cevaplarlada insanları rencide etmesi yanlış bişey kendi görüşümce tek soru sorma hakkımızmı var forumda öyle bişey yazıyorsa söyleyin bende okuyayım bilmediklerimi merak ettiklerini soruyorum o kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Karşındakine velet gibi davranan sensin o kadar zorlanıyorsan 40 tane insana laf yetiştirmeye istemiyorum dersin bırakır çıkarsın kimse sana bu işi yapmicaksin diye kafana silah dayamiyorum. Devlet hastanesindeki acil doktorlar misalisin önüne gelene he diyip gönderiyor soru soruncada rencide ediyorsun ama özel hastane misali para teklif etseydim daha fazla ilgilenirdin sende haklısın.

Canım kardeşim yukarıda ben sana açıklama yaptım zaten 12 hafta öneriyorum 10 haftası boldenon 12 haftası testo 3 hafta danabol sen mesajları okumuyor musun bodoslama gidiyosun ?

89414387ab2d42bcb55a7ceeb05e81e1.png

Bu mesajımın üzerine daha ne söylemeliyim sana ? Ben işin parasında değilim herkesece ücretsiz yardım ediyorum forumda oku mesajlarımı bakalım kimden ne talep etmişim. Aynı şeyleri yine yine söyleyince ister istemez sinir oluyosun sorun para değil. Ben sana önerimi söyledim ısrarla sen bildiğini okuyo gibisin. Mesajımın üzerine daha sözüm yok zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exe1ans    0

Canım kardeşim yukarıda ben sana açıklama yaptım zaten 12 hafta öneriyorum 10 haftası boldenon 12 haftası testo 3 hafta danabol sen mesajları okumuyor musun bodoslama gidiyosun ?

89414387ab2d42bcb55a7ceeb05e81e1.png

Bu mesajımın üzerine daha ne söylemeliyim sana ? Ben işin parasında değilim herkesece ücretsiz yardım ediyorum forumda oku mesajlarımı bakalım kimden ne talep etmişim. Aynı şeyleri yine yine söyleyince ister istemez sinir oluyosun sorun para değil. Ben sana önerimi söyledim ısrarla sen bildiğini okuyo gibisin. Mesajımın üzerine daha sözüm yok zaten.

Bı mesajdada bunu yazdınız ama değilmi.Elbette uzun kürler herzaman daha avantajlıdır, çünkü kas gelişimi uzun vadede olur. Siz bunu yazınca bende merak ettim madem 16 hafta daha avantajlı olur ama vücudunun nasıl tepki vericegini blmem demiştiniz yani zararlıda olabilir demeye çalıştınız bende merak ettim içimden madem zararlı ilk kürde deca veya trenbalon vurmammi daha zararlı olucaktir yada testo bolde 16 hafta yapmam mı ikiside aynı oranda zararlıysa trenbalon yapayım o zaman diyecektim kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.