Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NoM

İlk Kürüm Mutlaka Yardım Edin Lütfen!

Önerilen İletiler

NoM    0

Merhaba arkadaslar,öncelikle bu konuya cevap yazmanız gerçekten hayati önem taşıyor,kafam rahat şekilde bu işe girmek istiyorum.

4 senelik vucut geliştirme geçmişim var.4 sene önce 55 kiloydum,şuan 73 kiloyum(boy 1.76 yaş 22).

Amatör olarak bu işi yapıyorum uzun araştırmalar ve düşünme aşamasından sonra herşeyi göze alıp bugun hocama siparişi verdirttim.Beslenme antreman konularinda gayet bilgiliyim.Fakat steroid hakkında temel bilgileri dışında çok bilgili olduğum söylenemez.Hocam kürümü benim isteklerim doğrultusunda şu şekilde yazdı:(10 haftalık kür)

1.hafta:250mg enant+400mg bolde+8 danabol

2.hafta:500mg enant+400mg bolde+7 danabol

3.hafta:500mg enant+400mg bolde+6 danabol

4.hafta:500mg enant+400mg bolde+5 danabol

5.hafta:500mg enant+400mg bolde+4 danabol

6.hafta:500mg enant+400mg bolde+3 danabol

7.hafta:750mg enant+400mg bolde(danabol bittiği için testo artımı)

8.hafta:750mg enant+400mg bolde

9.hafta:500mg enant+400mg bolde

10.hafta:250mg enant+400mg bolde

(Bu arada 1150 lira kür fiyatı ödedim,fiyat iyi midir?)

Kür boyunca koruyucular(küre girmeden 1 hafta öncesinden bunları içmeye başlayacağım):

Proviron(hergün 1 tablet,2.haftadan sonra 2 tablet)

Multivitamin(supradyn veya pharmaton)(her sabah 1)

Apikobal(her akşam yatmadan 1 tablet)

Arkadaşlar bu şekilde bi program yazdı ve 1 hafta sonra başlayacağım.Sormak istediğim başlica sorular:

1)Ilk kür için kür programım nasıl?(fiyat nasıl?)

2)Koruyucular en önemli konu olduğu için; yeterli mi?Eklenmesi gereken başka birşey varsa kesinlikle söyleyin lütfen.Ayrica küre başlamadan 1 hafta önce koruyucalara başlamak doğru mudur?

3)Suplement olarak protein tozu kullanıp,beslenmeyi çok iyi tutmayı düşünüyorum.Hoca kreatin kullanmami da kesinlikle önerdi,kullanmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

Bu ilaclari en pahali saticidan alsaniz 600 tl tutardı. Kür planına yorum yapmaya bile gerek yok zaten.

Bence ilaclari iade edip hocanizla irtibatı kesin ondan sonra sıfırdan hazirlamaniza yardımcı olalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Şuan gerçekten çok şaşirdim doğrusu. Geri dönüşü yok artik siparişişi verdi hoca.Birdahaki kürlerde demekki farkli olmali.Yorumun için gerçekten tesekkurler.

En azindan programimi,özelliklede koruyucular ve kullaniş şeklimi yorumlarsaniz o şekilde kullansam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Anlamadım. İlaçları iki katı fiyata satın almak, ilk kür için uygun olmayan doz planı, kür içi koruma için eksik olan ilaçlar, kreatini kür içi kullanmak? Muhatap olduğunuz kişiler size böyle bir tablo sunduktan sonra bütün bunları sineye çekip hiçbişey olmamış gibi devam mı edeceksiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Fiyatı gorunce cok sasırdım dostum, arkadasın dedigi gibi tutsa tutsa 600-700 tutması gereken ilaclar. Küre gelirsek yapılabilir fena degil yararı olacaktır, kreatine gelince ben kür bitmeden 1 hafta once baslanması taraftarıyım, kürden sonra kaybedecegin kiloyu, suyu, gucu kreatin yoluyla faxla dusmemesi saglanacak kalıcılıga katkısı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Yorumlariniz benim için çok önemli öncelikle teşekkürler.Ürünler için parayi hocaya verdim.Yabi hocaya vazgeçtim demem için planlarda nasıl bir yanlışlık olduğunu bilmem gerekli,çünkü dediğim gibi konu hakkinda yuzeysel bilgiliyim.Yani hocaya gidip hocam kür plani yanlışmış öyle dediler o yuzden parami gero istiyorum demek saçma olur.Fiyat konusu sözde tanidik aracılığıyla ulaştiğim hocadan aldim,fiyat konusunu sineye çekip ayrica o konuyla ilgilenicem.

Sizden ricam ben bu hocayla bu işe girdim varsayarsak: kür düzeninde kesinlikle değismesi gereken noktaları soylerseniz benimde fikrim olur ve hocaya anlatmaya çalişirim.

Özellikle de koruyucular çok çok önemli, benim için kürden alacağım verim değil ilk kürümde alacağım zararin minimum olmasi önemli.O yuzden bu koruyuculara eklenmesi gerekenler nelerdir,neden?

Yorumlariniza ihtiyacim var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Tamamdir koruyuculara kür boyunca içmek kaydiyla enginar hapi mutlaka ekleyeceğim.Sanirim yarari disinda zarari olmayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba,

+8 +7 +6 danabol düşündüğüm gibi olmasın lütfen. 8 tablet danabol mü? İlk kürde 80mg danabol. 1150 değil ilaçların ben hesapladım 700 750tl tutuyor taş çatlasın. Ayrıca son haftalarda danabol bitti diye testo arttırımı nedir ya öyle bişeymi var. Danabolde düşük testomu alıyoruz. Son zamanlarda testo neden 250mg'a iniyor? Çok yanlış, bunu sana hazırlayan hocanın aklına sokayım. Ülkede böyle insanlar varken salak saçma kür yapıyo insanlar ayıp valla para için neler yapıyolar. Bir kürde 400tl cebe atıyo adam, bide sana yanlış hazırlıyor.

İade yok diyebişi yok. Vazgeçtim hocam diyeceksin, ilaçlar açılmadığı sürece iade almak zorunda böyle bi dünya yok. Gerekirse kaba kuvvet kullan hangi devirde yaşıyoruz ya insan bukadarmı düzeltilir. Sizde biraz araştırsaydınız keşke karambole herkesten ilaç, kür programı alınmazki. Karşınızdakini iyi vücudu var diye herşeyi iyi biliyo sanıyorsunuz sizdede büyük hata var.

Karaciğeri korumak için enginar hap hiçbir işe yaramaz, nac 600 bu konuda gelmiş geçmiş en başarılı ilaçtır onun kadarda etkilisi yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Evet farkindayim acele ile bu işe girmeliyim diyerek,sporla alakasi olmayan yakin arkadasimin uzaktan tanidigi aracilarla hocaya ulaştim.Parasinda degilim belliki kaziklandik, şuan para konusunun kafami kurcalamasini istemiyorum.

Tamam para konusunda kazikladi,peki yüzyüze yardim alabileceğim başka biri olmadiği için bu hocanin programlarini burada soruyorum en azindan kendi fikrim olsum ve kendim duzeltmeler yapayim.Bi dahaki küre de acele etmeden başka kaynak bulayim.Şuan tek istediğim şu ilaçlara en az zararla en fazla verimler girip cikmak.

Danabole forumlarda herkes yuksek doz dedi.Onu 50mg-40mg-30mg-20mg-10mg şeklinde duzeltmeyi dusunuyorum veya piramit degilde 30mg sabit mi kullansam?

Dediğiniz gibi testo artirim olayini cidden bilmiyorum danaboldeki bitiş ile dalgalanma yaşamamamk için düşündük ama pek fikrim yok açikcasi.

Son olarak da,danaboldeki dozu düşürdüğüm halde nac600 hergun 1 tablet mi kullanmaliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Aynen en iyisi sabit 30 alayim ozaman.

Son sorularima da cevap bulabilirsem çok iyi olucak:

1)danabolu sabit 30mg ye indirdim.Nac 600 kullanmali miyim?Gunde 1 tablet seklinde mi olmali?

2)Sac dokulmesine karşi ketoral şampuan kullanilmali mi?Kullanilacak ise hergün saça uygulanmali mi?

3)Nac600,proviron,apikibal ve supradyn koruyucularini nereden bulabilirim,hepsi eczanelerden alinabilir mi?Ayrica koruyuculara kürden 1 hafta önce başlamak mantikli mi?

Son sorularima da cevap bulabilirsem kafamda soru işareti kalmayacak,yorumlarinizi bekliyorum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Pardon forumdaki sana kim dedi danabolü 80mg al diye hangi gerizekalı dedi onu ? Bak açık açık gerizekalı diyorum sana 80mg öneren adamı forumdan atarım öyle bir dünya yok 80mg nasıl bir dozdur senin ilk küründe sana bu dozu öneren adamın senin hayatına kastı vardır bukadar net.

Danabol ilk küründe kafan rahat olsun 30mg günlük kullan 20günde kutu biter yeter sana. Nac 600 1 tablet günlük yeterli.

Saç dökülmesini şampuan önlemez onlar para tuzağı çinko alacaksın günlük 30 - 50 mg arası hergün. Bu dozlarda saç dökülmez ama genetiğinizde varsa çinkoda biyere kadar önlemeyebilir. Koruyucu dediğin şeyler vitamin supradyn koruyucumu? Kim dedi bunu sana neyden koruyomuş seni :)

Koruyucu moruyucu hikaye, koruyucu demek yanlış ben sinir oluyorum adamalr küre başlıyor koruyucu. Al bakayım 2500mg testo koruyucu işliyomu sana. Yapacağın kürde nac 600 hariç çinko alabilirsin başkada bişeye gerek yok. İlaçlarının markası nedir okadar para vermişsin resim varmı elinde at bi özelden bakim göreyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

80Mg i diyen satin aldiğim ve programi yazan hoca.Bu kadar sinirlenmene rağmen yardim etmen için sağol:)Ürünler daha gelmedi gelince gorucez altin degerinde olan ilaclar ne markaymiş:)

Saç için zinco220 dediginiz dozda ekliyorum.Diğer ürünler ise; proviron,nac600,supradyn,apikobal şeklinde almayi planliyorum.

Danabolü de günlük 30mg şeklinde 6 hafta olarak değiştiriyorum haklisiniz.

Butun sorularima cevap aldim sayilir son olarak:

1)bu koruyucular,koruyucu demiyim madem yan ürünlere 1 hafta oncesinden başla dedi hoca.Bu hocaya guven olmaz size sorayim doğru mudur?

2)bu takviye ilaclarin hepsini eczanelerden bulabilir miyim acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Provironu geç gereksiz. Supradyn de bir işe yaramaz altı üstü vitamin işte gözünüzde büyütmeyin okadar. Oturun meyve yiyin onun yerine. 6 hafta danabol fazla 3 4 hafta yeterli, hala neden uzatıyosun süreyi anlamıyorum. Ben yukarıda ne dedim? 6 haftamı dedim!

Hocan bir bok bilmiyor, şeye sürülecek aklı yok bikaç bilgisi var ancak bu sektörde bilgisi olmayan birini etkiler, zerre kadar steroid bilgisi yok.

Ben o kürü yapınca yanınad hiçbişey almıyorum ama sen korkuyosan bişey olacak diye alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Hakli olabilirsiniz ben konuda bilgisizim.Hocayida savunmuyorum dediğiniz gibi bilgisiz oldugum icin tamam hocam dedim.

Vitamin felan mantik olarakta etkisiz olabilir ama dediginiz gibi korkuyorum psikolojik olarak almak istiyorum.Bu şekilde baslayacagim 10 gün sonra.

Bu takviye ilaclara 1 hafta onceden başlama olayida hereksiz ozaman?Kür ile birlikte bunlara da başlamam gerekiyor doğru mudur?

Çok yardimci oldunuz bu arada tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kafana takma bundan 10 sene önce nasıl korkuyodum 500mg sustanon alacam acaba ölürmüyom bişey olurmu diye. Şuanda düşünüyorum 1500ög alacam acaba 2000e zorlasammı diye :) Kafanda soru işareti kalmasın, başının sıkıştığı bi nokta falan olur hiç çekinme pm gönder hergün foruma bakıyorum elimden geldiğince yardımcı olurum.

Takviye ilaçları derken sana kalmış, provironu çıkar onu hiç kullanma. Vitaminleri istediğin zaman alabilirsin. Ben hiçbir kürümde vitamin almıyorum çinko ve e vitamini hariç, yüksek dozlara çıkarsam bulk yapacaksam alıyorum e vitamini yırtılma olmasın yada olursa hafif atlatayım diye ama eşşek deriliyim daha yırtılma olmadı. E vitamini + çinko bu ikisi yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Cok tesekkur ederim.

Vitamin e ve cinko mutlaka ekleyecegim ozaman.Ama psikolojikya işte ilk kür diye diğerlerini de kullansam içim rahat edicek gibi geliyor:)

Pazartesi guni eczaneleri dolaşicam insallah hepsini bulabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Kafama takilan bir diğer nokta da boldenin tansiyon yapabiliyormuş veya kür icinde kan degerlerinde anormallik olduğunda kürü tamamen kesip doktora mi başvurmak gerekir.Yoksa doz düşürüp üstüne gidip devam mo etmek gerekir.Olasi boyle bir durumda tecrubelerine dayanarak neler yapiyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Yok tansiyon vs yapmaz öyle bir ilaç değil, yan etkilerinde hiç duymadım, yapan varsa ilk senden duyuyorum yumuşak bir ilaçtır. Kan değerlerinden kastın şöyle olabilir kırmızı kan hücrelerini çoğaltıyor vücutta, kan değerlerin atıyor onun için bazen 1 ünite kan vermen gerekebiliyor ama bu çok nadir bir olay kan vermeye kadar gitmez durum. 400mg dozajlarda bunları yaşamazsınız benim gibi 1500mg al ki ozaman görürsün. Vurduğunuz ilaçların mg ları bizim için fındık fıstık, korkmayın okadar ya, korktukça üstüne gittikçe herşey seni bulur unutma :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardesm hocam zaten fazlasıyla yardımcı olmuş sana dozajlar özellikle danabol 8 rakamını görünce ne oluyor dedim gerçekten korkunç ve saçma şu danabol ne kadar seviliyor hayatım boyunca hiçbir zaman kullanmayacam bu danabolu,bıraktıktan sonra resmen isedikten sonra ilaç atılıyor vücuttan her neyse

Testo ena ve bolde kurune gireceksin heralde 10 hafta bu kurden hiçbirşey alamazsın tam yeni yeni ilaçlar tam anlamıyla etkisini gösterirken kuru kesmek mantıklı değil 16 hafta bu kuru yap . 500 mg testo ena 500 mg da boldenon,gerçekten 500 altı dozajlarda bı etki alamazsın küre giriyorsun bari herşeyiyle tam gir zaten yumuşak ilaçlar,kaliteli ilaçlar bunlar problem yaratmaz korkma .Elindeki dozajlara göre ayarla kurunu ama dediğim gibi 500 mg testo ve bolde al her hafta 16 hafta bu kuru yap.Danabol bana kalırsa kullanma ama almışsın ,genede işe yarar diğer ilaçlar kana karisana kadar,4 hafta kullanman yeterli danabolu. Amann 8 hap falan alma kardesm danabolu

:) Hoca dediğin adamlada yavaş yavaş muhabbetini kes

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Cok teşekkür ederim yorumun için.Danabol olayi gerçekten korkunçtu:) Forumda 80mg rakamlarini hiç görmeyince kiilanmiştim. Şimdilik 10 haftalik kür ayarlandi giricek gibiyim.Etki alirmiyim ne kadar alirim bende bilmiyorum,ama zaten 4 senelik bilinçli bir spor geçmişim var.Vücut doğal olarak iyi noktalarda.Bu kürle seviye atlayacağini düşünüyorum.Birde dediğiniz gibi hafif kür olduğu için fazla zarar görmeden ilk kürümü atlatsam bana yeter:) seneye daha sağlam kür ile,hocami da değiştirip girerim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.