Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SaltoBoxer

Hızlı kilo almam lazım

Önerilen İletiler

SaltoBoxer    1

Herkese selam arkadaşlar 181 boyunda 82 kilo 22 yaşında milli takim sporcusu gencim sıklet atlamam lazım boksorum.

7Fakat ne yaparsam yapım kilo alamıyorum gün içinde 83.8 zorladaam 84.5 e çıkıp sabah uyandığımda 82 olarak hüzünlü şekilde kalkıyorum 90 kg olmam lazım beslenme programı veya hafif atletik kondisyonu bozmicak Steroid tavsiyesi yapabilecek var mı şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
SaltoBoxer, 3 saat önce yazdı:

Herkese selam arkadaşlar 181 boyunda 82 kilo 22 yaşında milli takim sporcusu gencim sıklet atlamam lazım boksorum.

Fakat ne yaparsam yapım kilo alamıyorum gün içinde 83.8 zorladaam 84.5 e çıkıp sabah uyandığımda 82 olarak hüzünlü şekilde kalkıyorum 90 kg olmam lazım beslenme programı veya hafif atletik kondisyonu bozmicak Steroid tavsiyesi yapabilecek var mı şimdiden teşekkürler 

Milli takım sporcusu ise antrenörlerin ile görüşmende fayda var bizim işimiz vücut geliştirme üzerine yoksa vur 250mg testo 50mg anapolon 15 güne çıkarsın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Öncelikle milli sporcuyum demişsin ama kan testi vs. vermediğini varsayarak konuşuyorum. Aradığın şey steroid değil. Kesinlikle değil.
Bulk döneminde aç-tok karnına 2-3 kg oynaması çok normal. Pro. vücut geliştirmecilerin bulk dönemi aylarca sürer. Neden ve nasıl kilo almak istediğini yazsaydın daha net konuşabilirdim. 

Senin tek derdin kas veya yağdan olması önemli olmadan kilo almak ise o basit. Min. 3000 ve üzeri kalori aldığın zaman zaten kilo almaya başlarsın. 3000 çok rahat alırsın onu 4000'e çekersen çok çok daha iyi ve hızlı olur. 100 gr fıstık ezmesi zaten 600 650 kalori civarı.  
Amacın yağsız kas kütlesi koymaksa bu daha uzun ve zor bir süreç. 150-200 gr proteini aldıktan sonra geri kalanını yağsız karbdan alacak şekilde ayarlayacaksın. 2 su bardağı çiğ pirinç 1500 kalori civarı. Ki piştikten sonra bunu yemesi hiç de kolay değil. 

Şimdi steroid konusuna gelecek olursak; Dianabol, anapolon gibi hızlı etki edip vücutta su tutan tablet steroidler mevcut. Tablet steroidler karaciğeri çok fazla kirletir. 4-6 hafta max. kullanımı geçmemen şart. Ama bunların kullanım amacı kickstarter yani diğer steroidlerin açılışını desteklemektir. İkisi de, özellikle anapolon iyi de güç artışı sağlar. Ama senin istediğin vücutta su tutulması değil kalıcı kütle. Her halükarda tablet steroidin yanına da bir testo türevi enjekte steroid kullanmam zorunlu. En az 8 hafta kullanacak olsan bile bu senin vücudunun dışarıdan testo aldığı için kendi üretimini durdurma noktasına getirecek demektir. Yani sonrasında PCT zorunlu olacaktır. 22 yaşında vücudunun hormonlarını değiştireceksin yani.

Uzun vadede boldenone bazı kişilerde iştah açıyor. Ben etkisini gördüm. Ama boldenone 12. haftadan sonra açılır 15-16 hafta kullanılması tercih edilir. 4 ay bir süre demek bu da.
İlla ek takviye alacağım dersen de, senin için en ideali sanırım steroid olmayan Mk 677 adlı sarm olacaktır. İştah açıcı özelliğinin çok ama çok iyi olduğunu söylüyorlar. Hem hormonlarını bozmamış olursun en temizi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
SaltoBoxer, 3 saat önce yazdı:

7Fakat ne yaparsam yapım kilo alamıyorum gün içinde 83.8 zorladaam 84.5 e çıkıp sabah uyandığımda 82 olarak hüzünlü şekilde kalkıyorum 90 kg olmam lazım beslenme programı veya hafif atletik kondisyonu bozmicak Steroid tavsiyesi yapabilecek var mı şimdiden teşekkürler 

Milli sporcu isen bu konularda bizden değilde antrenörden destek iste daha mantıklı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaltoBoxer    1
Askabar, 5 saat önce yazdı:

Milli sporcu isen bu konularda bizden değilde antrenörden destek iste daha mantıklı 

Burası Türkiye Amerika veya Küba değil antrenörler direk hızlı olarak doping maddeleri söylüyorlar istemiyorum.

dante48, 8 saat önce yazdı:

Öncelikle milli sporcuyum demişsin ama kan testi vs. vermediğini varsayarak konuşuyorum. Aradığın şey steroid değil. Kesinlikle değil.
Bulk döneminde aç-tok karnına 2-3 kg oynaması çok normal. Pro. vücut geliştirmecilerin bulk dönemi aylarca sürer. Neden ve nasıl kilo almak istediğini yazsaydın daha net konuşabilirdim. 

Senin tek derdin kas veya yağdan olması önemli olmadan kilo almak ise o basit. Min. 3000 ve üzeri kalori aldığın zaman zaten kilo almaya başlarsın. 3000 çok rahat alırsın onu 4000'e çekersen çok çok daha iyi ve hızlı olur. 100 gr fıstık ezmesi zaten 600 650 kalori civarı.  
Amacın yağsız kas kütlesi koymaksa bu daha uzun ve zor bir süreç. 150-200 gr proteini aldıktan sonra geri kalanını yağsız karbdan alacak şekilde ayarlayacaksın. 2 su bardağı çiğ pirinç 1500 kalori civarı. Ki piştikten sonra bunu yemesi hiç de kolay değil. 

Şimdi steroid konusuna gelecek olursak; Dianabol, anapolon gibi hızlı etki edip vücutta su tutan tablet steroidler mevcut. Tablet steroidler karaciğeri çok fazla kirletir. 4-6 hafta max. kullanımı geçmemen şart. Ama bunların kullanım amacı kickstarter yani diğer steroidlerin açılışını desteklemektir. İkisi de, özellikle anapolon iyi de güç artışı sağlar. Ama senin istediğin vücutta su tutulması değil kalıcı kütle. Her halükarda tablet steroidin yanına da bir testo türevi enjekte steroid kullanmam zorunlu. En az 8 hafta kullanacak olsan bile bu senin vücudunun dışarıdan testo aldığı için kendi üretimini durdurma noktasına getirecek demektir. Yani sonrasında PCT zorunlu olacaktır. 22 yaşında vücudunun hormonlarını değiştireceksin yani.

Uzun vadede boldenone bazı kişilerde iştah açıyor. Ben etkisini gördüm. Ama boldenone 12. haftadan sonra açılır 15-16 hafta kullanılması tercih edilir. 4 ay bir süre demek bu da.
İlla ek takviye alacağım dersen de, senin için en ideali sanırım steroid olmayan Mk 677 adlı sarm olacaktır. İştah açıcı özelliğinin çok ama çok iyi olduğunu söylüyorlar. Hem hormonlarını bozmamış olursun en temizi.

Çok teşekkür ederim daha önce test e ve turinabol kullanmıştım bı 89 kg görmüştüm 14 haftada fakat etik olmadığı için istemiyorum amacım dediğin gibi yağsız kütle koymak dianabol anadrol gibi steroidler çok su tutuyo kısıtlıyor beni.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.